bwg - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Reset
cs: Obnovit

en: Random
cs: náhodný

en: Name
cs: Jméno

en: Search
cs: Hledat

en: of
cs: z

en: Email
cs: E-mail

en: Comment
cs: Komentovat

en: Filename
cs: Název souboru

en: Size
cs: velikost

en: Default
cs: standardní

en: First
cs: První

en: Last
cs: Trvat

en: Back
cs: Zpět

en:  item(s)
cs: položka(ek)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Go to the first page
cs: Přejít na první stránku

en: Go to the previous page
cs: Přejít na předchozí stránku

en: Go to the next page
cs: Přejděte na další stránku

en: Go to the last page
cs: Přejít na poslední stránku

en: Load More...
cs: Načíst další...

en: Order by:
cs: Seřadit podle

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
cs: Není vybrán žádný motiv nebo téma bylo smazáno

en: There is no album selected or the album was deleted.
cs: Neexistuje žádný vybrané album nebo alba byl smazán

en: There are no images in this gallery.
cs: V této galerii žádné snímky

en: Album is empty.
cs: Album je prázdný

en: There are no images matching your search.
cs: Nejsou žádné snímky, které odpovídají zadaným.

en: Gallery is empty.
cs: Galerie je prázdná

en: Play
cs: Přehrát

en: More
cs: Více

en: Hide
cs: Skrýt

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
cs: Není vybrán žádný galerie nebo galerie byla smazána

en: Show comments
cs: Ukaž komentáře

en: Share on Facebook
cs: Sdílejte na Facebooku

en: Share on Twitter
cs: Sdílet na Twitteru

en: Share on Google+
cs: Sdílet na Google+

en: Pause
cs: Pauza

en: The image has been deleted.
cs: Obraz byl smazán

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Show info
cs: Zobrazit informace

en: Show rating
cs: Zobrazit hodnocení

en: Open image in original size.
cs: Otevřít obrázek v původní velikosti.

en: Download original image
cs: Stáhnout původní obrázek.

en: Hits:
cs: Zobrazení:

en: Rated.
cs: Jmenovitý.

en: Not rated yet.
cs: Zatím nebyla hodnocena.

en: Votes:
cs: hlasů:

en: Cancel your rating.
cs: Zrušit své hodnocení

en: You have already rated.
cs: Už jste hodnotili

en: Error. Incorrect Verification Code.
cs: Chyba. Nesprávný ověřovací kód.

en: This is not a valid email address.
cs: Toto není platná e-mailová adresa.

en: Hide Comments
cs: Skrýt komentáře

en: Verification Code
cs: Ověřovací kód

en: Submit
cs: Odeslat

en: Your comment is awaiting moderation
cs: Váš komentář čeká na moderování

en: Delete Comment
cs: Odstranit komentář

en: Show Comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Hide info
cs: Skrýt

en: Hide rating
cs: Skrýt hodnocení

en: Restore
cs: Obnovit

en: Exit Fullscreen
cs: Ukončete celá obrazovka

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
cs: Fotogalerie plugin pro automatickou aktualizaci interval.
