bwg - en to lv_LV translation catalogue (60 entries)

en: Random
lv_LV: nejaušs

en: Name
lv_LV: Nosaukt

en: Search
lv_LV: Meklēšanu

en: of
lv_LV: gada

en: Email
lv_LV: e-pasts

en: Comment
lv_LV: Komentārs

en: Filename
lv_LV: filename

en: Size
lv_LV: izmērs

en: Default
lv_LV: saistību nepildīšana

en: First
lv_LV: Pirmās

en: Last
lv_LV: Pēdējais

en: Back
lv_LV: Atpakaļ

en:  item(s)
lv_LV: pozīcija

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējā

en: Next
lv_LV: Nākamais

en: Go to the first page
lv_LV: Iet uz pirmo lapu

en: Go to the previous page
lv_LV: Doties uz iepriekšējo lapu

en: Go to the next page
lv_LV: Doties uz nākamo lapu

en: Go to the last page
lv_LV: Iet uz pēdējo lapu

en: Order by:
lv_LV: Šķirot pēc

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
lv_LV: Nav izvēlēts tēmu vai tēma tika dzēsts

en: There is no album selected or the album was deleted.
lv_LV: Nav izvēlēts albuma vai albums tika dzēsts

en: There are no images in this gallery.
lv_LV: Nav bildes šajā galerijā

en: Album is empty.
lv_LV: Albums ir tukšs

en: There are no images matching your search.
lv_LV: Nav attēlu, kas atbilst Jūsu meklēšanai.

en: Gallery is empty.
lv_LV: Galerija ir tukša

en: Play
lv_LV: Spēlēt

en: More
lv_LV: Vairāk

en: Hide
lv_LV: Slēpt

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
lv_LV: Nav galerija jāizvēlas vai galerijā tika dzēsts

en: Show comments
lv_LV: Parādīt komentārus

en: Share on Facebook
lv_LV: Dalīties ar Facebook

en: Share on Twitter
lv_LV: Dalīties ar Twitter

en: Share on Google+
lv_LV: Daļa Google+.

en: Pause
lv_LV: Pauze

en: The image has been deleted.
lv_LV: Attēls ir izdzēsts.

en: Maximize
lv_LV: Palielinātu

en: Fullscreen
lv_LV: Pilnekrāna

en: Show info
lv_LV: Parādīt info

en: Show rating
lv_LV: Parādīt reitingu

en: Open image in original size.
lv_LV: Atvērt attēlu oriģinālajā izmērā.

en: Download original image
lv_LV: Lejupielādēt oriģinālo attēlu

en: Rated.
lv_LV: Novērtēja.

en: Not rated yet.
lv_LV: Nav vērtējuma.

en: Votes:
lv_LV: Balsis:

en: Cancel your rating.
lv_LV: Atcelt savu reitingu.

en: You have already rated.
lv_LV: Jūs jau novērtēja.

en: Error. Incorrect Verification Code.
lv_LV: Kļūda. Nepareizs verifikācijas kods.

en: This is not a valid email address.
lv_LV: Šī nav derīga e-pasta adresi.

en: Hide Comments
lv_LV: Slēpt komentārus

en: Verification Code
lv_LV: verifikācijas kodu

en: Submit
lv_LV: Iesniegt

en: Your comment is awaiting moderation
lv_LV: Jūsu komentārs gaida mērenība

en: Delete Comment
lv_LV: Dzēst komentāru

en: Show Comments
lv_LV: Rādīt komentārus

en: Hide info
lv_LV: Slēpt info

en: Hide rating
lv_LV: Slēpt vērtējums

en: Restore
lv_LV: Atjaunot

en: Exit Fullscreen
lv_LV: Izietu visu ekrānu

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
lv_LV: Foto galerija spraudnis automātiskā atjaunināšana intervālu.
