bwg - en to uk_UA translation catalogue (65 entries)

en: Reset
uk_UA: Скидання

en: Random
uk_UA: випадковий

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Search
uk_UA: Пошук

en: of
uk_UA: з

en: Email
uk_UA: E-mail

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Filename
uk_UA: ім'я файлу

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Default
uk_UA: дефолт

en: First
uk_UA: Перша

en: Last
uk_UA: Останній

en: Back
uk_UA: Повернутися

en:  item(s)
uk_UA: пункт

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Next
uk_UA: Наступна

en: Go to the first page
uk_UA: До першої сторінці

en: Go to the previous page
uk_UA:  Перейти на попередню сторінку

en: Go to the next page
uk_UA: Перейти до наступної сторінки

en: Go to the last page
uk_UA: Перейти до останньої сторінки

en: Load More...
uk_UA: Завантажити ще...

en: Order by:
uk_UA: Сортувати за

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
uk_UA: Там немає теми обраний або тема була вилучена

en: There is no album selected or the album was deleted.
uk_UA: Там немає вибраного альбому або альбом був видалений

en: There are no images in this gallery.
uk_UA: Там немає зображень в цій галереї.

en: Album is empty.
uk_UA: Альбом порожній

en: There are no images matching your search.
uk_UA: Там немає зображень Вашому пошуку.

en: Gallery is empty.
uk_UA: Галерея порожній

en: Play
uk_UA: Грати

en: More
uk_UA: Більш

en: Hide
uk_UA: Приховати

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
uk_UA: Там немає галерея обраний чи галереї був видалений.

en: Show comments
uk_UA: Показати коментарі

en: Share on Facebook
uk_UA:  Надіслати на Facebook

en: Share on Twitter
uk_UA: Надіслати на Twitter

en: Share on Google+
uk_UA: Надіслати в Google+

en: Share on Pinterest
uk_UA: Викласти на Pinterest

en: Share on Tumblr
uk_UA: Викласти на Tumblr

en: Pause
uk_UA: Пауза

en: The image has been deleted.
uk_UA: Образ був видалений

en: Maximize
uk_UA: Максимізація

en: Fullscreen
uk_UA: Повноекранний

en: Show info
uk_UA: Показати інформацію

en: Show rating
uk_UA: Показати рейтинг

en: Open image in original size.
uk_UA: Відкрити зображення в оригінальному розмірі.

en: Download original image
uk_UA: Завантажити оригінальне зображення.

en: Hits:
uk_UA: переглядів:

en: Rated.
uk_UA: Номінальна.

en: Not rated yet.
uk_UA: Ще не оцінений.

en: Votes:
uk_UA: голосів:

en: Cancel your rating.
uk_UA: Скасувати свій рейтинг.

en: You have already rated.
uk_UA: Ви вже оцінили.

en: Error. Incorrect Verification Code.
uk_UA: Помилка. Неправильний код верифікації.

en: This is not a valid email address.
uk_UA: Це не правильну адресу електронної пошти.

en: Hide Comments
uk_UA: Приховати Коментарі

en: Verification Code
uk_UA: код підтвердження

en: Submit
uk_UA: Уявіть

en: Your comment is awaiting moderation
uk_UA: Ваш коментар очікує модерації

en: Delete Comment
uk_UA: Видалити коментар

en: Show Comments
uk_UA: Показати коментарі

en: Hide info
uk_UA: Приховати

en: Hide rating
uk_UA: Приховати рейтинг.

en: Restore
uk_UA: Відновлення

en: Exit Fullscreen
uk_UA: Вийдіть на весь екран

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
uk_UA: Фотогалерея плагін інтервал автоматичного оновлення.
