UpdraftPlus - en to sl_SI translation catalogue (926 entries)

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
sl_SI: "%s" nima primarnega ključa, na vrstici %s je potrebna ročna sprememba.

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
en: tenant
sl_SI: zakupnik

en: %d errors, %d warnings
sl_SI: %d napak, %d opozoril

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
sl_SI: %d ur, %d minut, %d sekund

en: %s (%s used)
sl_SI: %s (%s uporabljeno)

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
sl_SI: %s - ne moremo varnostno kopirati tega subjekta; ustrezen direktorij ne obstaja (%s)

en: %s Error
sl_SI: %s napaka

en: %s Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
sl_SI: %s Napaka: Neuspel dostop do prenosnih podatkov %s. Preverite svoja dovoljenja in poverilnice.

en: %s Error: Failed to download
sl_SI: %s Napaka: Neuspel prenos

en: %s Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
sl_SI: %s Napaka: Neuspel prenos %s. Preverite svoja dovoljenja in poverilnice.

en: %s Error: Failed to initialise
sl_SI: %s Napaka: Napaka pri zagonu

en: %s Error: Failed to open local file
sl_SI: %s Napaka: Neuspelo odpiranje lokalne datoteke

en: %s Error: Failed to upload
sl_SI: %s Napaka: Neuspelo nalaganje

en: %s access key
sl_SI: %s dostopni ključ

en: %s authentication
sl_SI: %s avtentifikacija

en: %s authentication failed
sl_SI: %s avtentifikacija ni uspela

en: %s chunk %s: upload failed
sl_SI: %s delček %s: nalaganje ni uspelo

en: %s did not return the expected response - check your log file for more details
sl_SI: %s ni vrnil pričakovanega odgovora - preverite poročilo za več podrobnosti

en: %s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
sl_SI: %s ne dovoljuje avtorizacije na spletišču z direktnimi IP naslovi. Morali boste spremeniti naslov vašega spletišča (%s) preden boste boste lahko uporabljali %s za shranjevanje.

en: %s download: failed: file not found
sl_SI: %s prenos: neuspelo: ne najdem datoteke

en: %s end-point
sl_SI: %s končna točka

en: %s error - failed to access the container
sl_SI: %s napaka: neuspeh pri dostopu do kontejnerja

en: %s error - failed to re-assemble chunks
sl_SI: %s napaka - neuspelo ponovno sestavljanje delčkov

en: %s error - failed to upload file
sl_SI: %s napaka - neuspeh pri nalaganju datoteke

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
sl_SI: %s napaka - dostopali smo do kontejnerja, a v njem nismo uspeli ustvariti datoteke

en: %s error: %s
sl_SI: %s napaka: %s

en: %s error: file %s was shortened unexpectedly
sl_SI: %s napaka: datoteka %s se je nepričakovano skrajšala

en: %s hours
sl_SI: %s ur

en: %s location
sl_SI: %s lokacija

en: %s login failure
sl_SI: Neuspela prijava %s

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
sl_SI: %s napaka ponovnega sestavljanja (%s): (oglejte si poročilo za več podrobnosti)

en: %s restoration options:
sl_SI: %s možnosti obnovitve:

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
sl_SI: %s je vrnil nepričakovan HTTP odgovor: %s

en: %s secret key
sl_SI: %s skrivni ključ

en: %s settings test result:
sl_SI: %s testni rezultat nastavitev:

en: %s support is available as an add-on
sl_SI: %s podpora je na voljo kot dodatek

en: %s table(s) found.
sl_SI: %s najdenih tabel.

en: %s total table(s) found; %s with the indicated prefix.
sl_SI: %s skupno najdenih tabel; %s z navedenimi predponami.

en: %s upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
sl_SI: %s nalaganje (%s): ponovno sestavljanje ni uspelo (oglejte si poročilo za več podrobnosti)

en: %s upload failed
sl_SI: Neuspelo nalaganje %s

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
sl_SI: %s nalaganje: pridobivanje uploadID za večdelno nalaganje ni uspelo - glejte poročilo za več informacij

en: %s version:
sl_SI: %s različica:

en: %s weeks
sl_SI: %s tednov

en: %s: unreadable file - could not be backed up
sl_SI: %s neberljiva datoteka - ni je mogoče varnostno kopirati

en: (%d archive(s) in set).
sl_SI: (%d arhiv(ov) v seriji).

en: (%s%%, file %s of %s)
sl_SI: (%s%%, datoteka %s od %s)

en: (Not finished)
sl_SI: (Ni končano)

en: (Nothing yet logged)
sl_SI: (nič še ni za poročati)

en: (Read more)
sl_SI: (Preberi več)

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
sl_SI: (To se nanaša na vse Wordpressove vtičnike za varnostno kopiranje, razen če so bili posebej programirani za združljivost z omrežji).

en: (You appear to be already authenticated).
sl_SI: (Videti je, da ste že avtentificirani).

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
sl_SI: (videti je kot predizdaja ali umaknjena izdaja)

en: (at same time as files backup)
sl_SI: (medtem, ko se ustvarja varnostna kopija)

en: (learn more about this significant option)
sl_SI: (več o tej pomembni možnosti)

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
sl_SI: (kot ponavadi lahko poročilo najdete na UpdraftPlus strani nastavitev)...

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
sl_SI: (preverite, da ste poskusili naložiti zip datoteko, ki je bila predhodno ustvarjena z UpdraftPlus)

en: (or connect using the form on this page if you have already purchased it)
sl_SI: (ali se povežite z uporabo obrazca na tej strani, če ste že opravili nakup)

en: (version: %s)
sl_SI: (različica: %s)

en: (view log...)
sl_SI: (oglej si poročilo...)

en: ... and many more!
sl_SI: ... in veliko več!

en: 1 hour
sl_SI: 1 ura

en: 1 week
sl_SI: 1 teden

en: <a href="%s">Read this article to see step-by-step how it's done.</a>
sl_SI: <a href="%s">Preberite ta članek, da korak za korakom vidite, kako je narejeno.</a>

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
sl_SI: <b>Ne</b> postavite je v vaš direktorij za nalaganje ali vtičnike, saj bo to povzročilo rekurzijo (varnostno kopijo varnostne kopije od varnostne kopije...).

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
sl_SI: <strong>(Videti je, da ste že avtentificirani,</strong> čeprav se lahko v primeru težav avtentificirate znova, da osvežite vaš dostop).

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with %s.
sl_SI: <strong>Potem</strong>, ko shranite svoje nastavitve (z klikom na "Shrani spremembe" spodaj), se vrnite nazaj sem in kliknite to povezavo za dokončanje avtentifikacije z %s.

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
sl_SI: <strong>To NI ime mape</strong>.

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
sl_SI: Iskanja/zamenjave ni mogoče povrniti - ste prepričani, da to želite?

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
sl_SI: Naleteli smo na zelo veliko datoteko: %s (velikost: %s Mb)

en: A zip error occurred
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju zip

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
sl_SI: PREKINITEV: Ne najdemo informacij o subjektu za obnovo.

en: API Key: %s
sl_SI: API ključ: %s

en: API key
sl_SI: API ključ

en: API secret
sl_SI: Skrivni API

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded has %d bytes remaining (total size: %d bytes)
sl_SI: Račun je poln: vaš %s račun ima na voljo le še %d bajtov prostora, od datoteke, ki bo naložena, pa je ostalo še %d bajtov (skupna velikost: %d bajtov)

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
sl_SI: Račun je poln: vaš %s račun ima samo še %d bajtov razpoložljivega prostora, datoteka, ki jo nalagate, pa ima %d bajtov

en: Account holder's name: %s.
sl_SI: Ime nosilca računa: %s.

en: Account is not authorized.
sl_SI: Račun ni avtoriziran.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
sl_SI: Računi, ustvarjeni na rackspacecloud.com so US-računi; računi, ustvarjeni na rackspace.co.uk so UK računi.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
sl_SI: Računi, ustvarjeni na rackspacecloud.com so US-računi; računi, ustvarjeni na rackspace.co.uk bazirajo na UK

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Add an external database to backup...
sl_SI: V varnostno kopiranje dodaj zunanjo bazo podatkov...

en: Add another address...
sl_SI: Dodaj nov naslov...

en: Add-Ons / Pro Support
sl_SI: Dodatki / Pro podpora

en: Adds enhanced capabilities for Rackspace Cloud Files users
sl_SI: Doda izboljšane zmogljivosti za uporabnike Rackspace Cloud Files

en: Admin API Key
sl_SI: API ključ skrbnika

en: Admin Username
sl_SI: Uporabniško ime skrbnika

en: Advanced / Debugging Settings
sl_SI: Napredne / Razhroščevalne nastavitve

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
sl_SI: Po pritisku na ta gumb, se bo pojavila možnost izbire komponent, ki jih želite obnoviti

en: All references to the site location in the database will be replaced with your current site URL, which is: %s
sl_SI: Vsi sklici na lokacijo spletnega mesta bodo zamenjani s trenutnim URL vašega spletnega mesta, ki je: %s

en: All the times shown in this section are using WordPress's configured time zone, which you can set in Settings -> General
sl_SI: Vsi časi, prikazani v tej sekciji uporabljajo časovni pas iz nastavitev Wordpressa, ki jih lahko nastavite v Nastavitve -> Splošno

en: Also delete from remote storage
sl_SI: Izbriši tudi iz oddaljene shrambe

en: Also, you should read this important FAQ.
sl_SI: Prav tako preberite tudi ta pomembna pogosto zastavljena vprašanja.

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
sl_SI: Najdena je SQL vrstica, ki je večja od največje velikosti paketa in je ne moremo razdeliti; te vrstice ne bomo procesirali, vendar bo spuščena: %s

en: An admin password has been set.
sl_SI: Geslo skrbnika je nastavljeno.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
sl_SI: Prišlo je do napake pri prvem %s ukazu - preklicujem

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
sl_SI: Pri poskusu pridobivanja vaših dodatkov je prišlo do napake.

en: An error occurred whilst closing the final database file
sl_SI: Pripetila se je napaka ob zapiranju zaključne datoteke podatkovne baze.

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
sl_SI: Pripetila se je nepoznana napake pri poskusu povezave z Updraft.Com

en: An unknown response was received. Response was:
sl_SI: Prejeli smo neznan odgovor. Odgovor je bil:

en: An update containing your addons is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
sl_SI: Posodobitev, ki vključuje vaše dodatke, je na voljo na UpdraftPlus - prosimo, da za prejem sledite povezavi.

en: An update is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
sl_SI: Za UpdraftPlus je na voljo posodobitev - prosimo, da za prejem sledite povezavi.

en: Any other directories found inside wp-content
sl_SI: Katerikoli drugi direktoriji, najdeni znotraj wp-content

en: Any other file/directory on your server that you wish to back up
sl_SI: Druga datoteka/mapa na vašem strežniku, ki jo želite varnostno kopirati

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
sl_SI: Za podporo v zvezi z %s se je priporočljivo obrniti na tvojega ponudnika spletnega gostovanja.

en: Anyone seeing the lock screen will be shown this URL for support - enter a website address or an email address.
sl_SI: Kdorkoli vidi zaklenjen zaslon, bo videl to URL povezavo za podporo - vnesite naslov spletne strani ali naslov e-pošte.

en: Archive is expected to be size:
sl_SI: Pričakovana velikost arhiva:

en: Ask a pre-sales question
sl_SI: Zastavi vprašanje pred nakupom

en: Assigned to this site
sl_SI: Dodeljen temu spletnemu mestu

en: At the same time as the files backup
sl_SI: V času, ko se datotek varnostno kopirajo

en: Authenticate with %s
sl_SI: Avtentifikacija z %s.

en: Authenticate with Google
sl_SI: Avtentifikacija z Googlom

en: Authorisation failed (check your credentials)
sl_SI: Avtorizacija ni uspela (preverite svoje poverilnice)

en: Authorization failed
sl_SI: Avtorizacija ni uspela

en: Automatic Backup
sl_SI: Samodejno varnostna kopija

en: Automatic backup before update
sl_SI: Samodejna varnostna kopija pred posodabljanjem

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
sl_SI: Samodejno varnostno kopiraj (kjer možno) vtičnike, teme in Wordpressove podatkovne baze z UpdraftPlus pred posodobitvijo

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
sl_SI: Na voljo za to spletno mesto (preko nakupa vseh dodatkov)

en: Available to claim on this site
sl_SI: Zahtevek na tej strani je na voljo

en: Back up more databases
sl_SI: Varnostno kopiraj več baz podatkov

en: Backed up: %s
sl_SI: Kopirano: %s

en: Backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
sl_SI: Pred posodobitvijo ustvari varnostno kopijo vtičnikov (kjer je to ustrezno), tem in Wordpress baz podatkov z UpdraftPlus.

en: Backup Now
sl_SI: Kopiraj zdaj

en: Backup Report
sl_SI: Poročilo o varnostni kopiji

en: Backup began:
sl_SI: Začetek varnostnega kopiranja:

en: Backup begun
sl_SI: Varnostno kopiranje se je pričelo

en: Backup contains:
sl_SI: Varnostna kopija vsebuje:

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
sl_SI: Varnostno kopijo je ustvaril nepoznani vir (%s) - obnova ni mogoča.

en: Backup created by:
sl_SI: Varnostna kopija narejena z:

en: Backup created by: %s.
sl_SI: Varnostna kopija ustvarjena z: %s.

en: Backup data (click to download)
sl_SI: Podatki varnostne kopije (klik za prenos)

en: Backup date
sl_SI: Datum varnostne kopije

en: Backup directory
sl_SI: Direktorij varnostne kopije

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
sl_SI: Direktorij (%s) varnostne kopije ni zapisljiv ali ne obstaja.

en: Backup directory could not be created
sl_SI: Nismo mogli ustvariti direktorija varnostne kopije

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
sl_SI: Direktorij varnostne kopije <b>ne</b> obstaja.

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
sl_SI: Direktorij varnostne kopije obstaja, a <b>ni</b> zapisljiv.

en: Backup directory specified is writable, which is good.
sl_SI: Izbran direktorij varnostne kopije je zapisljiv, kar je v redu.

en: Backup directory successfully created.
sl_SI: Ustvarili smo direktorij varnostne kopije.

en: Backup does not exist in the backup history
sl_SI: V zgodovini varnostnih kopij ne obstaja varnostna kopija

en: Backup external database
sl_SI: Varnostno kopiraj zunanjo bazo podatkov

en: Backup file not available.
sl_SI: Datoteka varnostne kopije ni na voljo.

en: Backup finished
sl_SI: Varnostno kopiranje je končano

en: Backup is of: %s.
sl_SI: Varnostna kopija je od: %s.

en: Backup label:
sl_SI: Oznaka varnostne kopije

en: Backup non-WordPress tables contained in the same database as WordPress
sl_SI: Varnostno kopiraj ne-Wordpressove tabele, ki so v isti bazi podatkov kot Worpress

en: Backup of:
sl_SI: Varnostna kopija od:

en: Backup set not found
sl_SI: Najdena je serija varnostne kopije

en: Backup succeeded
sl_SI: Varnostna kopija je uspela

en: Backups are saved in
sl_SI: Varnostne kopije so shranjene v

en: Backups in progress:
sl_SI: Varnostno kopiranje v teku:

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
sl_SI: Neprepoznavna oblika zapisa datoteke - ni videti kot datoteka, ustvarjena z UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
sl_SI: Neprepoznavna oblika zapisa datoteke - ni videti kot šifrirana podatkovna baza, ustvarjena z UpdraftPlus

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
sl_SI: Imejte v mislih, da imajo e-poštni strežniki pogosto omejitve velikosti; običajno okoli %sMb; varnostne kopije, ki so večje od katerihkoli omejitev po vsej verjetnosti ne bodo prispele.

en: Be safe with an automatic backup
sl_SI: Zavarujte se s samodejnim varnostnim kopiranjem

en: Begun looking for this entity
sl_SI: Začeli smo iskati ta subjekt

en: Blog link
sl_SI: Povezava do bloga

en: Blog uploads
sl_SI: Nalaganje na blog

en: Buy It
sl_SI: Kupite ga

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
sl_SI: Privzeto UpdraftPlus uporablja lastno shrambo SSL certifikatov za preverjanje identite oddaljenih spletnih mest (da se prepriča, da komunicira z resničnim Dropboxom, Amazonom S3, idr., ne pa napadalcem). Skrbimo za posodobitev. Kakorkoli, če vam prikaže SSL napako, potem lahko pomaga izbira te možnosti (UpdraftPlus bo namesto tega uporabil zbirko vašega strežnika).

en: Call
sl_SI: Kliči

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Change Lock Settings
sl_SI: Spremeni nastavitve zaklepanja

en: Changes made:
sl_SI: Narejene spremembe:

en: Check this box to have a basic report sent to
sl_SI: Za pošiljanje osnovnega poročila izberi ti polje

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
sl_SI: Izberite za brisanje odvečnih datotek varnostne kopije iz vašega strežnika, potem ko se varnostno kopiranje zaključi (če ne izberete, potem odposlane datoteke ostanejo na voljo tudi lokalno, te datoteke pa niso del limitov hrambe).

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
sl_SI: Označi za prejemanje več informacij in e-pošte o procesu varnostnega kopiranja - uporabno, če gre kaj narobe.

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
sl_SI: Preverite dovoljenja vaše datoteke: Nismo mogli uspešno ustvariti direktorija in vstopiti vanj:

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter:
sl_SI: Preverite dovoljenja za vašo datoteko: Nismo mogli uspešno ustvariti in vnesti:

en: Choose the components to restore
sl_SI: Izberite komponente za obnovitev

en: Choose your remote storage
sl_SI: Izberite oddaljeno shrambo

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
sl_SI: Izbira te možnosti zmanjša vašo zaščito s preprečitvijo, da bi UpdraftPlus uporabljal SSL za avtentifikacijo in šifrirani prenos, kjer je to na voljo. Imejte v mislih, da nekateri ponudniki oblačne shrambe tega ne dovoljujejo (npr. Dropbox), tako da pri teh ponudnikih nastavitve ne bodo imele učinka.

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
sl_SI: Izbira te možnost zmanjša vašo varnost z onemogočanjem UpdraftPlud, da bi preveril identiteto šifriranih strani, na katere se povezuje (npr. Dropbox, Google Drive). To pomeni, da bo UpdraftPlus uporabil SSL samo pri šifriranju prometa, ne pa za avtentifikacijo.

en: Chunk %s: A %s error occurred
sl_SI: Delček:Nastala je %s A %s napaka

en: Claim not granted - your account login details were wrong
sl_SI: Zahteva ni bila ugodena - prijavni podatki za vaš račun so napačni

en: Cleaning up rubbish...
sl_SI: Čiščenje odvečnih datotek...

en: Client ID
sl_SI: ID klienta

en: Client Secret
sl_SI: Skrivni klient

en: Clone/Migrate
sl_SI: Kloniraj/preseli

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Cloud Files API Key
sl_SI: Clouf Files API ključ

en: Cloud Files Container
sl_SI: Cloud Files kontejner

en: Cloud Files Username
sl_SI: Uporabniško ime Cloud Files

en: Cloud Files authentication failed
sl_SI: Cloud Files avtentifikacija ni uspela.

en: Cloud Files error - failed to create and access the container
sl_SI: Cloud Files napaka - neuspelo ustvarjanje in dostop do kontejnerja

en: Cloud Files error - failed to upload file
sl_SI: Cloud Files napaka - neuspelo nalaganje datoteke

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
sl_SI: Cloud Files napaka - dostopali smo do kontejnerha, a v njem nismo uspeli ustvariti datoteke

en: Cloud Files operation failed (%s)
sl_SI: Operacija Cloud Files ni uspela (%s)

en: Cloud Files username
sl_SI: Cloud Files uporabniško ime

en: Compare with the free version
sl_SI: Primerjaj z brezplačno različico

en: Conflict: that user or email address already exists
sl_SI: Konflikt: uporabnik ali e-pošta že obstajata

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
sl_SI: Povežite se z vašim računom UpdraftPlus.Com

en: Connection failed.
sl_SI: Povezava ni uspela.

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
sl_SI: Povezava ni uspela: preveri podrobnosti dostopa, da je strežnik dosegljiv, in da spletne povezave ne blokira požarni zid.

en: Connection succeeded.
sl_SI: Povezava uspela.

en: Constants
sl_SI: Konstante

en: Container
sl_SI: Kontejner

en: Contains:
sl_SI: Vsebuje:

en: Content URL:
sl_SI: URL vsebine:

en: Copying this entity failed.
sl_SI: Kopiranje tega subjekta ni uspelo.

en: Could not access %s container
sl_SI: Ne moremo dostopati do %s kontejnerja

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
sl_SI: Ne moremo ustvariti %s zip. Oglejte si vaše poročilo za več informacij.

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
sl_SI: Nismo mogli ustvariti datotek v direktoriju varnostne kopije. Kopiranje je preklicano - preverite vaše UpdraftPlus nastavitve.

en: Could not delete old directory.
sl_SI: Ne moremo izbrisati starega direktorija.

en: Could not find one of the files for restoration
sl_SI: Ne najdem ene datoteke za obnovitev

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
sl_SI: Nismo mogli najti opravila - morda se je že končalo?

en: Could not get list of tables
sl_SI: Ni mogoče pridobiti seznama tabel

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
sl_SI: Ni bilo mogoče premakniti novih podatkov na izbrano mesto. Preverite svojo mapo wp-content/upgrade.

en: Could not move old files out of the way.
sl_SI: Ni bilo mogoče premakniti starih podatkov.

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
sl_SI: Podatkov nismo mogli premakniti na izbrano mesto. Preverite dovoljenja vaše datoteke.

en: Could not open the backup file for writing
sl_SI: Nismo mogli odpreti datoteke varnostne kopije za zapisovanje

en: Could not read the directory
sl_SI: Direktorija nismo mogli brati.

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
sl_SI: Nismo mogli shraniti zgodovine varnostnih kopij, ker nimamo matrike varnostne kopije. Varnostna kopija najbrž ni uspela.

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Create a new API user with access to only this container (rather than your whole account)
sl_SI: Ustvari novega API uporabnika z dostopom samo do tega kontejnerja (namesto celega računa)

en: Create new API user and container
sl_SI: Ustvari novega API uporabnika in kontejner

en: Created database backup
sl_SI: Ustvarjena varnostna kopija podatkovne baze

en: Created file backup zips
sl_SI: Ustvarjena je zip datoteke varnostne kopije

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
sl_SI: Ustvarjam %s in varnostno kopijo podatkovne baze z UpdraftPlus...

en: Creating backup with UpdraftPlus...
sl_SI: Ustvarjanje varnostne kopije z UpdraftPlus...

en: Creating database backup
sl_SI: Ustvarjanje varnostne kopije podatkovne baze

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
sl_SI: Ustvarjam varnostno kopijo podatkovne baze z UpdraftPlus...

en: Creating file backup zips
sl_SI: Ustvarjamo zip datoteke varnostne kopije

en: Current Status
sl_SI: Trenutni status

en: Current limit is:
sl_SI: Trenuten limit je:

en: Current memory usage
sl_SI: Trenutna uporaba pomnilnika

en: Daily
sl_SI: Dnevno

en: Dallas (DFW) (default)
sl_SI: Dallas (DFW) (privzeto)

en: Database
sl_SI: Baza podatkov

en: Database (created by %s)
sl_SI: Podatkovna baza (narejena z %s)

en: Database (files backup has not completed)
sl_SI: Podatkovna baza (varnostna kopija datotek ni bila narejena)

en: Database Options
sl_SI: Možnosti baze podatkov

en: Database decryption phrase
sl_SI: Fraza za šifriranje baze podatkov

en: Database encryption phrase
sl_SI: Fraza za šifriranje podatkovne baze

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
sl_SI: Samo podatkovna baza (datoteke niso bile del tega načrtovanega opravila)

en: Database successfully decrypted.
sl_SI: Podatkovna baza je uspešno dešifrirana.

en: Database: search and replace site URL
sl_SI: Podatkovna baza: išči in zamenjaj URL spletnega mesta

en: Debug mode
sl_SI: Način razhroščevanja

en: Debugging information
sl_SI: Informacije o razhroščevanju

en: Decrypting database (can take a while)...
sl_SI: Dešifriram podatkovno bazo (lahko traja nekaj časa)...

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
sl_SI: Dešifriranje ni uspelo. Datoteka podatkovne baze je šifrirana, vendar niste vnesli šifrirnega ključa.

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
sl_SI: Dešifriranje ni uspelo. Podatkovna baza je šifrirana.

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
sl_SI: Dešifriranje ni uspelo. Razlog je najbrž v uporabi napačnega ključa.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete Old Directories
sl_SI: Izbriši stare direktorije

en: Delete backup set
sl_SI: Izbriši serijo varnostne kopije

en: Delete from your web server
sl_SI: Brisanje iz vašega strežnika

en: Delete local backup
sl_SI: Izbriši lokalno varnostno kopijo

en: Delete this backup set
sl_SI: Izbriši to serijo varnostne kopije

en: Deleting... please allow time for the communications with the remote storage to complete.
sl_SI: Brišem... prosimo počakajte, da se komunikacija z oddaljeno shrambo konča.

en: Description
sl_SI: opis

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Directory path
sl_SI: Pot direktorija

en: Disable SSL entirely where possible
sl_SI: Povsem onemogoči SSL, kjer je to mogoče

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
sl_SI: Onemogoči ta vtičnik: %s: ponovno ga aktivirajte ročno, ko boste pripravljeni.

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Dismiss (for %s months)
sl_SI: Opusti (za %s mesecev)

en: Dismiss from main dashboard (for %s weeks)
sl_SI: Izključi iz glavne nadzorne plošče (za %s tednov)

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
sl_SI: Ne prekinjajte po pritisku na Nadaljuj spodaj - počakajte, da se varnostno kopiranje zaključi.

[ctx: Do not translate BEGIN RSA PRIVATE KEY. PCKS1, XML, PEM and PuTTY are also technical acronyms which should not be translated.]
en: PKCS1 (PEM header: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML and PuTTY format keys are accepted.
sl_SI: PKCS1 (PEM glava: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML in PuTTY format ključi so sprejeti.

en: Do not verify SSL certificates
sl_SI: Ne preveri SSL certifikata

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
sl_SI: Pred obnovitvijo preberite ta koristen članek o uporabnih stvareh.

en: Do you need WordPress Multisite support?
sl_SI: Ali potrebujete podporo za Wordpress Multisite?

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
sl_SI: Ali želite seliti ali klonirati/podvojiti spletno mesto?

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
sl_SI: Ne želite, da kdo vohuni za vami? UpdraftPlus Premium omogoča šifriranje varnostne kopije baze podatkov.

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
sl_SI: Napak pri prenosu: strežnik nam je poslal odgovor, ki ga nismo razumeli.

en: Download failed
sl_SI: Prenos ni uspel

en: Download in progress
sl_SI: Prenos v teku

en: Download log file
sl_SI: Prenašam poročilo

en: Download most recently modified log file
sl_SI: Prenesite nazadnje spremenjeno poročilo

en: Download to your computer
sl_SI: Prenesi na vaš računalnik

en: Drop backup files here
sl_SI: Podatke varnostne kopije spustite sem

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
sl_SI: Spustite šifrirane datoteke (db.gz.crypt datoteke) podatkovne baze na to mesto, da jih naložite na dešifriranje

en: Dropbox error: %s (see log file for more)
sl_SI: Dropbox napaka: %s (glejte poročilo za več informacij)

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email reports
sl_SI: E-poštna poročila

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
sl_SI: E-poštna poročila UpdraftPlus (brezplačna različica) prinašajo zadnje novice z UpdraftPlus.com

en: Encrypted FTP is available, and will be automatically tried first (before falling back to non-encrypted if it is not successful), unless you disable it using the expert options. The 'Test FTP Login' button will tell you what type of connection is in use.
sl_SI: Na voljo je šifrirani FTP, ki ga bomo samodejno najprej poskusili (pred nešifriranim, če ne bo uspešen), razen če ga onemogočite z uporabo naprednih možnosti. Gumb "Preizkusi FTP prijavo" vam bo povedal, katero vrsto povezave uporabljate.

en: Encrypted database
sl_SI: Šifrirana podatkovna baza

en: Encrypting database
sl_SI: Šifriranje podatkovne baze

en: Encryption error occurred when encrypting database. Encryption aborted.
sl_SI: Pri šifriranju podatkovne baze se je pojavila napaka šifriranja. Šifriranje preklicano.

en: Enter a comma-separated list; otherwise, leave blank for all tables.
sl_SI: Vnesi seznam, ločen z vejicami; v nasprotnem primeru pusti prazno za vse tabele.

en: Enter addresses here to have a report sent to them when a backup job finishes.
sl_SI: Tukaj vnesite naslove, na katere bomo poslali poročilo ob zaključku varnostnega kopiranja.

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
sl_SI: Vnesite podrobnosti o položaju tega novega spletnega mesta v omrežni namestitvi:

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
sl_SI: Vnesite v obliki UU:MM (npr. 14:22).

en: Enter only a bucket name or a bucket and path. Examples: mybucket, mybucket/mypath
sl_SI: Vnesite samo ime prenosnih podatkov ali prenosni podatek in pot. Primeri: mojpodatek, mojpodatek/mojapot

en: Enter the path of the %s folder you wish to use here.
sl_SI: Vnesite pot do %s mape, ki je želite uporabiti na tem mestu.

en: Enter your Rackspace admin username/API key (so that Rackspace can authenticate your permission to create new users), and enter a new (unique) username and email address for the new user and a container name.
sl_SI: Vnesite vaše skrbniško uporabniško ime/API ključ za Rackspace (da Rackspace lahko avtentificira vaše dovoljenje za ustvarjanje novih uporabnikov) ter vpišite novo (unikatno) uporabniško ime in e-pošto za novega uporabnika in ime kontejnerja.

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error - failed to download the file
sl_SI: Napaka - neuspeh pri prenosu datoteke

en: Error - failed to download the file from %s
sl_SI: Napaka - neuspeh pri prenosu datoteke iz %s

en: Error - no such file exists at %s
sl_SI: Napaka - ne obstaja takšna datoteka na %s

en: Error data:
sl_SI: Podatki napake:

en: Error downloading remote file: Failed to download
sl_SI: Napaka pri prenosu oddaljenih datotek: Neuspešen prenos

en: Error message
sl_SI: Sporočilo o napaki

en: Error opening local file: Failed to download
sl_SI: Napaka pri odpiranju lokalne datoteke: Neuspel prenos

en: Error opening remote file: Failed to download
sl_SI: Napaka pri odpiranju oddaljene datoteke: Neuspešen prenos

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Error: the server sent an empty response.
sl_SI: Napaka: strežnik je poslal prazen odgovor.

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
sl_SI: Napaka: strežnik nam je poslal nerazumljiv odgovor (JSON).

en: Error: unexpected empty parameter (%s, %s)
sl_SI: Napaka: nepričakovan prazen parameter (%s, %s)

en: Error: unexpected file read fail
sl_SI: Napaka: nepričakovana napaka pri branju datoteke

en: Errors
sl_SI: Napake

en: Errors / warnings:
sl_SI: Napake / opozorila:

en: Errors encountered:
sl_SI: Pripetene napake:

en: Errors have occurred:
sl_SI: Pripetile so se napake:

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
sl_SI: Pri poskusu povezave z UpdraftPlus.Com je prišlo do napake:

en: Errors occurred:
sl_SI: Pojavile so se napake:

en: Errors:
sl_SI: Napake:

en: Every %s hours
sl_SI: Vsakih %s ur

en: Exclude these:
sl_SI: Izvzemi te:

en: Existing Backups
sl_SI: Obstoječe varnostne kopije

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete Old Directories" button to delete them before trying again): %s
sl_SI: Obstajajo neodstranjene mape od prejšnjih obnovitev (prosimo, da za njihovo odstranitev uporabite gumb "Zbriši stare direktorije" preden poskusite znova): %s

en: Expert settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Extensions
sl_SI: Razširitve

en: External database
sl_SI: Zunanja baza podatkov

en: External database (%s)
sl_SI: Zunanja baza podatkov (%s)

en: Failed
sl_SI: Neuspelo

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
sl_SI: Neuspeh pri dostopu %s med brisanjem (glejte poročilo za več informacij)

en: Failed to create a temporary directory
sl_SI: Neuspešno ustvarjanje začasnega direktorija

en: Failed to delete working directory after restoring.
sl_SI: Neuspešno brisanje delovnega direktorija po obnovitvi.

en: Failed to download
sl_SI: Prenos ni uspel

en: Failed to download %s
sl_SI: Prenos %s ni uspel

en: Failed to find database file
sl_SI: Neuspešno iskanje datoteke podatkovne baze

en: Failed to open database file
sl_SI: Neuspešno odpiranje datoteke podatkovne baze

en: Failed to open database file for reading:
sl_SI: Odpiranje podatkovne baze za branje ni uspel:

en: Failed to open database file.
sl_SI: Neuspeh pri odpiranju datoteke podatkovne baze.

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
sl_SI: Neuspeh pri odpiranju zip datoteke (%s) - %s

en: Failed to unpack the archive
sl_SI: Neuspeh pri razširjanju arhiva

en: Failed to upload %s
sl_SI: Neuspelo nalaganje %s

en: Failed to upload to %s
sl_SI: Neuspelo nalaganje na %s

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
sl_SI: Neuspešno izpisovanje dešifrirane podatkovne baze v datotečni sistem

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
sl_SI: Neuspeh: Uspeli smo se prijaviti in premakniti na izbrani direktorij, a na tej lokaciji nismo uspeli  ustvariti datoteke.

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
sl_SI: Neuspeh: Uspeli smo se prijaviti, a na tej lokaciji nismo uspeli ustvariti datoteke.

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
sl_SI: Neuspeh: v ta direktorij nismo uspeli umestiti datoteke - prosimo, preverite svoje poverilnice.

en: Failed: the %s operation was not able to start.
sl_SI: Neuspeh: %s operacija se mi mogla začeti.

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
sl_SI: Neuspeh: nismo razumeli rezultat %s operacije.

en: Failure
sl_SI: Neuspeh

en: Failure: No %s was given.
sl_SI: Neuspeh: Ni danih %s.

en: Failure: No bucket details were given.
sl_SI: Neuspeh: Ni danih podrobnosti prenosnih podatkov.

en: Failure: No container details were given.
sl_SI: Neuspeh: Ni danih podrobnosti kontejnerja.

en: Failure: No server details were given.
sl_SI: Neuspeh: Ni bilo danih strežnikovih podrobnosti.

en: Failure: Port must be an integer.
sl_SI: Neuspeh: Vrata morajo biti število.

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
sl_SI: Neuspeh: Nismo mogli uspešno dostopati do takšnih prenosnih podatkov ali jih ustvariti. Prosimo, preverite vaše dostopne poverilnice, in če so pravilne, preizkusite drugo ime prenosnih podatkov (drug uporabnik %s je morda že izbral vaše ime).

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
sl_SI: Neuspeh: ni se nam uspelo prijaviti s temi poverilnicami.

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
sl_SI: Neuspeh: uspešno smo se prijavili, a nismo uspeli ustvariti datoteke v danem direktoriju.

en: Fetch
sl_SI: Pridobi

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
sl_SI: Datoteko (%s) smo našli, vendar je drugačne velikoste (%s) od pričakovane (%s) - morda je poškodovana.

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
sl_SI: Datoteka lokalno ni na voljo - potrebno jo je pridobiti iz oddaljene shrambe

en: File not found
sl_SI: Ne najdemo datoteke

en: File not found (you need to upload it): %s
sl_SI: Ne najdemo datoteke (potrebno jo je naložiti) %s

en: File ready.
sl_SI: Datoteka je pripravljena.

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
sl_SI: Datoteko smo našli, vendar je nične velikosti (potrebno jo je ponovno naložiti): %s

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Files (database backup has not completed)
sl_SI: Datoteke (varnostna kopija podatkovne baze ni bila končana)

en: Files and database
sl_SI: Datoteke in baze podatkov

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
sl_SI: Varnostna kopija datotek in podatkovnih baz Wordpress (narejena z %s)

en: Files backup (created by %s)
sl_SI: Varnostna kopija datotek (narejena z %s)

en: Files found:
sl_SI: Najdene datoteke:

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
sl_SI: Samo datoteke (podatkovne baze niso bile del tega načrtovanega orpavila)

en: Final checks
sl_SI: Zadnje preverbe

en: First, enter the decryption key
sl_SI: Najprej vnesite dešifrirni ključ

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Follow this link for more information
sl_SI: Za več informacij sledite tej povezavi

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
sl_SI: Sledite tej povezavi za poskus dešifriranja in prenosa podatkovne baze na vaš računalnik.

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
sl_SI: Sledite povezavi za prenos poročila te obnovitve (potrebno za podporo).

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
sl_SI: Za prijavo na UpdraftPlus glasilo sledite tej povezavi.

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
sl_SI: Sledi tej povezavi do svoje Google API konzole, kjer lahko aktiviraš Drive API in ustvariš ID klienta v oddelku API dostop.

en: For even more features and personal support, check out
sl_SI: Za več značilnosti in osebno podporo preveri

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
sl_SI: Za obsežnejšo pomoč, vključno s posnetki zaslona, sledi tej povezavi. Spodnji opis zadošča naprednejšim uporabnikom.

en: For more options, use the "%s" add-on.
sl_SI: Za več možnosti uporabi "%s" dodatek.

en: For more reporting features, use the Reporting add-on.
sl_SI: Za več funkcij poročanja uporabi dodatek Poročanje.

en: For the ability to lock access to UpdraftPlus settings with a password, upgrade to UpdraftPlus Premium.
sl_SI: Za možnost zaklepanja dostopa do nastavitev UpdraftPlus z geslom, nadgradite UpdraftPlus v različico Premium.

en: For unlocking support, please contact whoever manages UpdraftPlus for you.
sl_SI: Za podporo glede odklepanja, kontaktirajte osebo, ki za vas upravlja z UpdraftPlus.

en: Forgotten your details?
sl_SI: Ste pozabili vaše podrobnosti?

en: Fortnightly
sl_SI: Vsakih štirinajst dni

en: Free Newsletter
sl_SI: Brezplačno glasilo

en: Free disk space in account:
sl_SI: Razpoložljiv prostor na računu:

en: Free two-factor security plugin
sl_SI: Brezplačen dvofaktorski varnostni vtičnik

en: Full backup
sl_SI: Celotna varnostna kopija

en: Full feature list
sl_SI: Seznam vseh značilnosti

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
sl_SI: Pridobite ga iz trgovine UpdraftPlus.Com

en: Get it here.
sl_SI: Pridobite ga tukaj.

en: Get your API key <a href="https://mycloud.rackspace.com/">from your Rackspace Cloud console</a> (read instructions <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">here</a>), then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
sl_SI: Pridobite svoji API ključ <a href="https://mycloud.rackspace.com/">iz vaše Rackspace Cloud konzole</a> (preberite navodila <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">tukaj</a>), nato izberite ime kontejnerja za uporabo shrambe. Kontejner bo ustvarjen za vas, če še ne obstaja.

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
sl_SI: Pridobite dostopne poverilnice pri svojem ponudniku OpenStack Swift, nato pa izberite ime kontejnerja, ki bo uporabljen pri shranjevanju. Ta kontejner bo ustvarjen za vas, če še ne obstaja.

en: Get your access key and secret key <a href="%s">from your %s console</a>, then pick a (globally unique - all %s users) bucket name (letters and numbers) (and optionally a path) to use for storage. This bucket will be created for you if it does not already exist.
sl_SI: Pridobite vaš dostopni ključ in skrivni ključ <a href="%s">iz vaše %s konzole</a>, nato izberite (globalno izvirno - vsi %s uporabniki) ime prenosnih podatkov (črke in števila) (in pot po izbiri) za uporabo shrambe. Prenosni podatki bodo ustvarjeni, če še ne obstajajo.

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: Go here
sl_SI: Pojdite sem

en: Go here for more information.
sl_SI: Pojdite sem za več informacij.

en: Go here to activate it.
sl_SI: Za aktivacijo pojdi sem.

en: Go here to begin installing it.
sl_SI: Za namestitev pojdite sem.

en: Go here to connect.
sl_SI: Za povezavo pojdite sem

en: Go to the shop.
sl_SI: Pojdi v trgovino.

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
sl_SI: Dobre novice: Komunikacija vašega spletnega mesta z %s je lahko šifrirana. Če vidite kakšne napake, povezane s šifriranjem, potem poglejte v "Napredne nastavitve" za več pomoči.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
sl_SI: Google Drive seznam datotek: neuspeh pri dostopu do zgornje mape

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
sl_SI: Nismo še prejeli Googlovega žetona za dostop - potrebno je avtorizirati ali ponovno avtorizirati vašo povezavo z Google Drive.

en: Host
sl_SI: Gostitelj

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
sl_SI: Kakorkoli, UpdraftPlus arhivi so običajne zip/SQL datoteke - če ste prepričani, da je vaša datoteka v ustreznem formatu, jo lahko preimenujete, da bo ustrezala vzorcu.

en: However, subsequent access attempts failed:
sl_SI: Kakorkoli, kasnejši poskusi dostopa niso uspeli:

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
sl_SI: Če Google kasneje prikaže sporočilo "invalid_client", potem tukaj niste vnesli veljavnega ID klienta.

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
sl_SI: Če vključujete več datotek/direktorijev, jih ločite z vejicami. Za entitete na najvišji ravni lahko kot wildcard uporabite * na začetku ali koncu vnosa.

en: If making a request for support, please include this information:
sl_SI: Če boste zahtevali podporo, prosimo, vključite te informacija:

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
sl_SI: Če to ne bo uspelo, preverite dovoljenja na vašem strežniki ali jih spremenite v drug direktorij, ki ga bo proces vašega strežnika lahko zapisal.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
sl_SI: Če je bila ta varnostna kopija ustvarjena z drugim tovrstnim vtičnikom, potem vam morda lahko pomaga UpdraftPlus Premium.

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
sl_SI: Če niste prepričani, se raje ustavite; v nasprotnem primeru lahko uničite namestitev Wordpressa.

en: If you are not sure what this option is for, then you will not want it, and should turn it off.
sl_SI: Če niste prepričani, čemu služi ta možnost, potem je nočete in jo izklopite.

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
sl_SI: Če vidite več varnostnih kopij, kot ste jih pričakovali, je to najbrž posledica neizbrisa starih varnostnih kopij preden se konča novo varnostno kopiranje.

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
sl_SI: Če to uporabljate, potem izklopite način Turbo/Road.

en: If you back up several sites into the same Dropbox and want to organise with sub-folders, then
sl_SI: Če ustvarjate varnostno kopijo več spletnih mest v isti Dropbox in jih želite organizirati v podmape, potem

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
sl_SI: Če ste kupili nove dodatke, potem sledite tej povezavi za osvežitev vaše povezave

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
sl_SI: Če še vedno lahko berete te besede, ko se stran neha nalagati, potem je na spletnem mestu Javascript ali jQuery napaka.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
sl_SI: Če ne izberete oddaljene shrambe, varnostne kopije ostanejo na strežniku. Tega ne priporočamo (razen, če jo nameravate ročno prenesti na vaš računalnik), saj bi izguba strežnika pomenila izgubo tako spletne strani kot varnostne kopije hkrati.

en: If you enter text here, it is used to encrypt database backups (Rijndael). <strong>Do make a separate record of it and do not lose it, or all your backups <em>will</em> be useless.</strong> This is also the key used to decrypt backups from this admin interface (so if you change it, then automatic decryption will not work until you change it back).
sl_SI: Vnešeno besedilo bo uporabljeno za šifriranje varnostne kopije baze podatkov (Rijndael). <strong>Naredite si ločen zapis in ga ne izgubite ali pa bodo vse varnostne kopije <em>will</em> neuporabne.</strong> To je tudi ključ za dešifriranje varnostnih kopij v okolju skrbnika (če ga torej spremenite, samodejno šifriranje ne bo delovalo dokler ga ne spremenite nazaj).

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
sl_SI: Če izvzamete tako podatkovne baze kot podatke, potem ste izvzeli vse!

en: If you leave it blank, then the backup will be placed in the root of your %s
sl_SI: Če pustite prazno, bo varnostna kopija postavljena v izhodišče vaše %s

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
sl_SI: Če vidite napake z zvezi s SSL certifikati, potem prosimo, če tukaj poiščete pomoč.

en: If you want encryption (e.g. you are storing sensitive business data), then an add-on is available.
sl_SI: Če želite šifriranje (npr. shranjujete občutljive poslovne podatke), potem so na voljo dodatki.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
sl_SI: Če želite obnoviti varnostno kopijo multisite, je potrebno naprej nastaviti namestitev Worpress kot multisite.

en: If your database includes extra tables that are not part of this WordPress site (you will know if this is the case), then activate this option to also back them up.
sl_SI: Če vaša baza podatkov vsebuje dodatne tabele, ki niso del tega Worpress spletnega mesta (vedeli boste, če to drži), potem aktivirajte to možnost, da jih vključite v varnostno kopiranje.

en: In %s, path names are case sensitive.
sl_SI: V %s, imena poti razlikujejo med malimi in velikimi črkami.

en: Include in files backup
sl_SI: Vključi v varnostno kopijo datotek

en: Incremental
sl_SI: Inkrementalno

en: Infinite recursion: consult your log for more information
sl_SI: Neskončna rekurzija: oglejte si vaše poročilo za več informacij

en: Information needed to continue:
sl_SI: Potrebne informacije za nadaljevanje:

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
sl_SI: Vas zanima več o varnosti gesel UpdraftPlus.com? Preberite tukaj.

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
sl_SI: Videti je, da je IP naslov (%s) vašega strežnika blokiran.

en: It can also backup external databases.
sl_SI: Poleg tega lahko naredi varnostno kopijo zunanjih podatkovnih baz.

en: It has been tested up to version %s.
sl_SI: Preizkušeno je bilo do različice %s.

en: It is an ID number internal to Google Drive
sl_SI: To je ID številka v Google Drive

en: JavaScript warning
sl_SI: Opozorilo JavaScript

en: Job ID: %s
sl_SI: ID opravila: %s

en: Job deleted
sl_SI: Opravilo izbrisano

en: Key
sl_SI: Ključ

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
sl_SI: To mora biti v2 (Keystone) preverjanje URI; v1 (Swauth) ni podprto.

en: Known backups (raw)
sl_SI: Poznane varnostne kopije (neobdelane)

en: Last backup job run:
sl_SI: Zadnje varnostno kopiranje:

en: Last log message
sl_SI: Sporočilo zadnjega poročila

en: Latest UpdraftPlus.com news:
sl_SI: Zadnje UpdraftPlus.com novice:

en: Latest status:
sl_SI: Zadnji status:

en: Lead developer's homepage
sl_SI: Domača stran glavnega razvijalca

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
sl_SI: Pustite prazno in izbrano bo privzeto.

en: Like UpdraftPlus and can spare one minute?
sl_SI: Vam je všeč UpdraftPlus in si lahko vzamete eno minuto?

en: Local write failed: Failed to download
sl_SI: Neuspelo lokalno zapisovanje: Napaka pri prenosu

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
sl_SI: Zakleni dostop do nastavitev UpdraftPlus

en: Log all messages to syslog (only server admins are likely to want this)
sl_SI: Vsa sporočila oblikuj v syslog (to ustreza najbrž samo strežniškim administratorjem)

en: Looking for %s archive: file name: %s
sl_SI: Iskanje %s arhiva: ime datoteke: %s

en: Manage Addons
sl_SI: Upravljaj dodatke

en: Manually decrypt a database backup file
sl_SI: Ročno dešifriraj datoteko varnostne kopije podatkovne baze

en: Memory limit
sl_SI: Limit spomina

en: Messages:
sl_SI: Sporočila:

en: Migrate Site
sl_SI: Preseli spletno mesto

en: Migrated site (from UpdraftPlus)
sl_SI: Preseljeno mesto (iz UpdraftPlus)

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: More Files
sl_SI: Več datotek

en: More plugins
sl_SI: Več vtičnikov

en: More tasks:
sl_SI: Več opravil:

en: Moving old data out of the way...
sl_SI: Premikam stare podatke...

en: Moving unpacked backup into place...
sl_SI: Premikamo razpakirano varnostno kopijo na svoje mesto...

en: Multisite Install
sl_SI: Omrežna namestitev

en: Must-use plugins
sl_SI: Nujni vtičniki

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
sl_SI: Če namestite UpdraftPlus na več Wordpress spletnih mestih, potem ni mogoče ponovno uporabiti vašega projekta; ustvariti je potrebno novega s konzolo Google API za vsako spletno mesto.

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
sl_SI: Imejte v mislih, da to štetje temelji na tem, kaj je bilo ali ni bilo izvzeto ob zadnji shranitvi možnosti.

en: Name: %s.
sl_SI: Ime: %s.

en: Need to get support?
sl_SI: Potrebujete podporo?

en: Need to use sub-folders?
sl_SI: Želite uporabljati podmape?

en: Needs to already exist
sl_SI: Mora že obstajati

en: Network activating theme:
sl_SI: Aktivirana tema omrežja:

en: New User's Email Address
sl_SI: E-pošta novega uporabnika

en: New User's Username
sl_SI: Uporabniško ime novega uporabnika

en: New site:
sl_SI: Novo spletno mesto:

en: News
sl_SI: Novice

en: Newsletter sign-up
sl_SI: Prijava na glasilo

en: Next scheduled backups
sl_SI: Naslednje razporejene varnostne kopije

en: No
sl_SI: Ne

en: No %s found
sl_SI: Ni najdenih %s

en: No %s settings were found
sl_SI: Nismo našli %s nastavitev

en: No backup has been completed
sl_SI: Nobena varnostna kopija ni bila dokončana

en: No backup of %s directories: there was nothing found to back up
sl_SI: Ni varnostnih kopij %s direktorijev: nič ni bilo najdeno za kopiranje

en: No database tables found
sl_SI: Ne najdemo podatkovne baze

en: No local copy present.
sl_SI: Lokalne kopije ni na voljo.

en: No log files were found.
sl_SI: Na najdemo poročil.

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
sl_SI: Od Googla nismo prejeli obnovitvenega žetona. To pogosto pomeni, da ste napačno vnesli skrivnega klienta ali se še niste ponovno avtentificirali (spodaj), ko ste ga popravili. Ponovno ga preverite, nato sledite povezavi za ponovno avtentifikacijo. Če kljub vsemu to ne pomaga, uporabite napreden način, da zbrišete vse vaše nastavitve, ustvarite nov ID Googlovega klienta/skrivnosti ter pričnete znova.

en: No settings were found
sl_SI: Na najdemo nastavitev

en: No such backup set exists
sl_SI: Ne obstaja nobena takšna serija varnostne kopije.

en: None
sl_SI: Noben

en: Northern Virginia (IAD)
sl_SI: Severna Virginija (IAD)

en: Not installed
sl_SI: Nie je nainštalovaná

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
sl_SI: Še nimate računa (je brezplačen)? Pridobite ga!

en: Note that after you have claimed your add-ons, you can remove your password (but not the email address) from the settings below, without affecting this site's access to updates.
sl_SI: Potem, ko ste prevzeli dodatke, lahko odstranite vaše geslo (vendar ne naslova e-pošte) iz spodnjih nastavitev, ne da bi vplivali na posodabljanje tega spletnega mesta.

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
sl_SI: Imejte v mislih, da pri uporabi SSL avtentifikacije niso nujne vse oblačne metode varnostnega kopiranja.

en: Note that warning messages are advisory - the backup process does not stop for them. Instead, they provide information that you might find useful, or that may indicate the source of a problem if the backup did not succeed.
sl_SI: Imejte v mislih, da so opozorilna sporočila v svetovalne namene - postopek varnostnega kopiranje se zaradi njih ne ustavi. Namesto tega ponujajo informacije, ki bi utegnile biti koristne ali pa se nanašajo na izvor problema, če varnostno kopiranje ni uspelo.

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
sl_SI: Opomba: spodnja vrstica napredka temelji na fazah, NE času. Ne prekinjajte varnostnega kopiranja samo zato, ker je videti, da je za nekaj časa obstala - to je normalno.

en: Nothing currently scheduled
sl_SI: Nobeno opravilo trenutno ni razporejeno

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
sl_SI: Nič ni za narediti: URL spletnega mesta je že: %s

en: Nothing yet logged
sl_SI: Nič še ni za poročati

en: Notice
sl_SI: Obvestilo

en: Now
sl_SI: Zdaj

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
sl_SI: OK. Kmalu bi morali videti aktivnost v spodnjem polju "Zadnje poročilo".

en: Old directories successfully removed.
sl_SI: Stari direktoriji so uspešno odstranjeni.

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
sl_SI: Odstranjevanje starega direktorija zaradi nečesa ni uspelo. Morda želite to narediti ročno.

en: Old table prefix:
sl_SI: Stara predpona tabele:

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
sl_SI: Ena ali več varnostnih kopij je bila dodana pri iskanju v oddaljeni shrambi; imejte v mislih, da te kopije ne bodo samodejno izbrisane preko nastavitve "ohrani"; če/ko jih želite izbrisati, je to potrebno narediti ročno.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
sl_SI: Obnovljena je lahko samo Wordpressova podatkovna baza; zunanje baze podatkov je potrebno obnoviti ročno.

en: Opera web browser
sl_SI: Spletni brskalnik Opera

en: Options (raw)
sl_SI: Možnosti (neobdelane)

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
sl_SI: Ali jih lahko ročno prenesete v vaš UpdraftPlus direktorij (običajno wp-content/updraft), npr. preko FTP, in nato uporabite zgornjo povezavo "ponovno iskanje".

en: Other %s FAQs.
sl_SI: Druga %s pogosto zastavljena vprašanja.

en: Others
sl_SI: Drugo

en: Otherwise, the default link will be shown.
sl_SI: V nasprotnem primeru bo prikazana privzeta povezava.

en: Over-write wp-config.php
sl_SI: Prepiši wp-config.php

en: PHP information
sl_SI: PHP informacija

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password incorrect
sl_SI: Napačno geslo

en: Password: %s
sl_SI: Geslo: %s

en: Peak memory usage
sl_SI: Maksimalna uporaba pomnilnika

en: Perform a one-time backup
sl_SI: Izvedite enkratno varnostno kopiranje

en: Please check out UpdraftPlus Premium, or the stand-alone Multisite add-on.
sl_SI: Prosimo, preverite UpdraftPlus Premium ali samostojen dodatek Multisite.

en: Please check your access credentials.
sl_SI: Prosimo, preverite poverilnice dostopa.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
sl_SI: Prosimo, preberite ta pogosto vprašanja in odgovore, če imate težave pri varnostne kopiranju.

en: Please make sure that you have made a note of the password!
sl_SI: Prosimo, preverite, da ste zabeležili geslo!

en: Please supply the requested information, and then continue.
sl_SI: Prosimo, priskrbite zahtevane informacije in nato nadaljujte.

en: Please wait whilst we make the claim...
sl_SI: Prosimo, počajte, medtem ko delamo zahtevek...

en: Plugins
sl_SI: Vtičniki

en: Plugins for debugging:
sl_SI: Vtičniki za razhroščevanje:

en: Port
sl_SI: Vrata

en: Pre-sales FAQs
sl_SI: Pogosto zastavljena vprašanja pred nakupom

en: Premium WooCommerce plugins
sl_SI: Premium WooCommerce vtičniki

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
sl_SI: Pritisni tukaj za ogled mape UpdraftPlus (v prostoru tvojega spletnega gostovanja) za nove varnostne kopije, ki si jih naložil.

en: Proceed with update
sl_SI: Nadaljuj s posodobitvijo

en: Processed plugin:
sl_SI: Procesirani vtičniki:

en: Processing files - please wait...
sl_SI: Procesiram datoteke - prosimo, počakajte...

en: Pruning old backup sets
sl_SI: Obrezovanje starih varnostnih kopij

en: RSS link
sl_SI: Povezava do RSS

en: Rackspace Cloud Files, enhanced
sl_SI: Rackspace Cloud Files, izboljšano

en: Raw backup history
sl_SI: Neobdelana zgodovina varnostnih kopij

en: Read more about how this works...
sl_SI: Preberi več o delovanju...

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
sl_SI: Preberi to stran za pojasnilo o možnih razlogih in odpravi napak.

en: Region
sl_SI: Regija

en: Region: %s
sl_SI: Regija: %s

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
sl_SI: Zapomni si to odločitev za naslednjič (še vedno boste imeli možnost za spremembo)

en: Remote Storage Options
sl_SI: Možnosti oddaljene shrambe

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove old directories
sl_SI: Odstranite stare direktorije

en: Replace with
sl_SI: Zamenjaj z

en: Reporting
sl_SI: Poročanje

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
sl_SI: Zahtevan pogon (%s) tabele ni prisoten - spreminjam v MyISAM.

en: Requesting start of backup...
sl_SI: Zahtevam začetek varnostnega kopiranja...

en: Require password again after
sl_SI: Ponovno zahtevaj geslo po

en: Rescan local folder for new backup sets
sl_SI: Preišči lokalno mapo za novimi varnostnimi kopijami

en: Rescan remote storage
sl_SI: Ponovno preišči lokalno shrambo

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
sl_SI: Ponovno iskanje (varnostnih kopij, ki ste jih ročno naložili v interno hrambo)...

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
sl_SI: Ponovno preiskujem oddaljeno in lokalno shrambo za varnostnimi kopijami...

en: Restore
sl_SI: Obnovitev

en: Restore backup
sl_SI: Obnovi varnostno kopijo

en: Restore backup from
sl_SI: Obnovi varnostno kopijo iz

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
sl_SI: Obnovitev podatkovne baze (na velikih spletnih mestih lahko vzame veliko časa  - če se čas izteče (kar se dogaja, če je vaš ponudnik spletnega gostovanja nastavil gostovanje z omejenimi sredstvi), potem bo potrebna druga metoda, kot npr. phpMyAdmin)...

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
sl_SI: Obnovitev bo zamenjala teme, vtičniki, naložene datoteke, podatkovne baze in/ali druge direktorije tega spletnega mesta (v skladu s tem, kar vsebuje serija varnostne kopije in vaša izbira).

en: Resuming partial uploads is supported for SFTP, but not for SCP. Thus, if using SCP then you will need to ensure that your webserver allows PHP processes to run long enough to upload your largest backup file.
sl_SI: Nadaljevanje nalaganja po delčkih je podprto za SFTP, ne pa za SCP. Če torej uporabljate SCP, je treba zagotoviti, da vaš strežnik dovoljuje tako dolge procese PHP, da se bo naložila vaša največja varnostna kopija.

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
sl_SI: Ponovno pridobivanje (če je potrebno) in priprava datotek varnostne kopije...

en: Return to UpdraftPlus Configuration
sl_SI: Vrnite se na nastavitev UpdraftPlus

en: Rows examined:
sl_SI: Preučene vrstice:

en: Rows per batch
sl_SI: Vrstice na serijo

en: S3 (Compatible)
sl_SI: S3 (združljivo)

en: SCP/SFTP host setting
sl_SI: SCP/SFTP nastavitve gostovanja

en: SCP/SFTP password/key
sl_SI: SCP/SFTP geslo/ključ

en: SCP/SFTP user setting
sl_SI: SCP/SFTP uporabniške nastavitve

en: SQL update commands run:
sl_SI: Poteka SQL posodobitev ukazov:

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Saving...
sl_SI: Shranjevanje ...

en: Search / replace database
sl_SI: Poišči / zamenjaj bazo podatkov

en: Search and replace site location in the database (migrate)
sl_SI: Išči in zamenjaj lokacijo spletnega mesta podatkovne baze (seli)

en: Search and replacing table:
sl_SI: Išči in zamenjaj preglednico:

en: Search for
sl_SI: Poišči

en: See also the "More Files" add-on from our shop.
sl_SI: Oglejte si tudi dodatek "Več datotek" v naši trgovini.

en: See this FAQ also.
sl_SI: Glej tudi ta pogosto zastavljena vprašanja.

en: Select 'Web Application' as the application type.
sl_SI: Kot vrsto aplikacije, izberite "Spletne aplikacije".

en: Send a report only when there are warnings/errors
sl_SI: Pošlji poročilo samo ob opozorilih/napakah

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Show expert settings
sl_SI: Prikaži napredne nastavitve

en: Show raw backup and file list
sl_SI: Pokaži neobdelano varnostno kopijo in seznam datoteke

en: Site home:
sl_SI: Spletno mesto:

en: Site information:
sl_SI: Informacije o spletnem mestu:

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
sl_SI: Preskakovanje obnove jedra Wordpress ob uvažanju samostojnega spletnega mesta v omrežno namestitev. Če imate kaj nujnega v vašem Wordpress direktoriju, potem boste morali te vsebine dodati ročno iz zip datoteke.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
sl_SI: Nekatere datoteke se še vedno prenašajo ali se procesirajo - prosimo, počakajte.

en: Some servers advertise encrypted FTP as available, but then time-out (after a long time) when you attempt to use it. If you find this happenning, then go into the "Expert Options" (below) and turn off SSL there.
sl_SI: Nekateri strežniki oglašujejo šifriran FTP, ko je na voljo, a se nato izteče (po dolgem času), ko ga poskušate uporabiti. Če se vam to dogaja, pojdite v "Napredne možnosti" in tam izklopite SSL.

en: Split archives every:
sl_SI: Razdeli arhiv vsakih:

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
sl_SI: Razdeli vrstico v izzogib preseganja največje velikosti paketa

en: Start backup
sl_SI: Prični varnostno kopiranje

en: Starting automatic backup...
sl_SI: Začenjam samodejno varnostno kopiranje...

en: Store at
sl_SI: Shrani na

en: Success
sl_SI: Uspeh

en: Success:
sl_SI: Uspeh:

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
sl_SI: Uspeh: uspešno smo se prijavili in potrdili zmožnost ustvarjanja datoteke v danem direktoriju (vrsta prijava:

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Support URL
sl_SI: URL podpore

en: Supported backup plugins: %s
sl_SI: Podprti vtičniki za varnostno kopiranje: %s

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup
sl_SI: Tabela %s ima zelo veliko vrstic (%s) - upamo, da vam je vaš ponudnik spletnega gostovanja dal na voljo dovolj sredstev za varnostno kopiranje

en: Table prefix
sl_SI: Predpona tabele

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
sl_SI: Predpona tabele se je spremenila: v skladu s tem spreminjamo %s polje(a) tabele:

en: Tables examined:
sl_SI: Preučene tabele:

en: Tenant
sl_SI: Zakupnik

en: Test %s Settings
sl_SI: Preizkus %s nastavitev

en: Test connection...
sl_SI: Preveri povezavo...

en: Testing %s Settings...
sl_SI: Preizkušamo %s nastavitve...

en: Testing...
sl_SI: Preverjam...

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
sl_SI: %s avtentifikacija se ne more nadaljevati, ker ji nekaj na vašem spletnem mestu to onemogoča. Poskusite onemogočiti druge vaše vtičnike in preklopiti na privzeto temo. (Še posebno iščite komponento, ki pošilja output preden se stran zažene (najveretneje PHP opozorila/napake. Pomaga lahko tudi onemogočanje katerekoli razhroščevalne nastavitve).

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
sl_SI: %s povezava se je iztekla; če je strežnik pravilno nastavljen, to ponavadi povzroča požarni zid, ki blokira povezavo - preverite pri svojem ponudniku spletnega gostovanja.

en: The %s object was not found
sl_SI: %s objekt ni bil najden

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
sl_SI: Gumb za varnostno kopiranje je onemogočen, ker ni mogoče zapisovati na mesto varnostne kopije (pojdi v zavihek Nastavitve in poišči ustrezno možnost).

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
sl_SI: Namestitev PHP na tem strežniku dovoljuje, da se PHP izvaja le %s sekund in ne dovoljuje dvig limita. Če imate za uvoziti veliko podatkov in se operacija obnavljanja izteče, boste morali prositi ponudnika spletnega gostovanja za možnosti dviga tega limita (ali poskusite obnoviti po delčkih).

en: The UpdraftPlus module for this file access method (%s) does not support listing files
sl_SI: UpdraftPlus modul za metodo dostopa do te datoteke (%s) ne podpira seznama datotek

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
sl_SI: V tej zip datoteki ne najdemo Wordpressove vsebinske mape (wp-content).

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
sl_SI: Zgornji direktoriji so vse, razen jedra Wordpress, ki ga lahko prenesete na novo z WordPress.org.

en: The above files comprise everything in a WordPress installation.
sl_SI: Zgornje datoteke obsegajo vse v namestitvi Wordpress.

en: The admin password has been changed.
sl_SI: Geslo skrbnika je spremenjeno.

en: The admin password has now been removed.
sl_SI: Geslo skrbnika je sedaj odstranjeno.

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
sl_SI: Količina dovoljenega pomnilnika (RAM) za PHP je zelo nizka (%s Mb) - v izzogib neuspehom zaradi nezadostnega pomnilnika bi ga morali povečati (za več pomoči se posvetujte z vašim ponudnikom spletnega gostovanja)

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
sl_SI: Za izvajanje Wordpressovih vtičnikov je na voljo zelo malo časa (%s sekund) - v izzogib neuspešnih varnostnih kopij zaradi izteka časa bi ga morali zagotoviti več (posvetujte se s svojim ponudnikom spletnega gostovanja za več pomoči to je PHP nastavitev max_execution_time; priporočena vrednost je %s sekund ali več)

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
sl_SI: Poskus pošiljanja varnostne kopije preko e-pošte ni uspel (najbrž je kopija  prevelika za to metodo)

en: The attempt to undo the double-compression failed.
sl_SI: Poskus razveljavitve dvojnega stiskanja ni uspel.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
sl_SI: Poskus razveljavitve dvojnega stiskanja je uspel.

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
sl_SI: Varnostno kopiranje je očitno uspelo (z opozorili) in je sedaj končano

en: The backup apparently succeeded and is now complete
sl_SI: Varnostna kopija je očitno uspela in je sedaj končana

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
sl_SI: Datoteke arhiva varnostne kopije so bile procesirane, vendar se je pojavilo nekaj napak. Preden boste ponovno poskusili, najprej prekličite in popravite probleme.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
sl_SI: Datoteke arhiva varnostne kopije so bile procesirane, vendar se je pojavilo nekaj opozoril. Če je vse v redu, potem za nadaljevanje ponovno pritisnite Obnovi. V nasprotnem primeru prekličite in najprej popravite probleme.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
sl_SI: Datoteke arhiva varnostne kopije so bile uspešno procesirane. Za nadaljevanje ponovno pritisnite Obnovi.

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
sl_SI: Ne najdemo arhiva varnostne kopije za to datoteko. Vrsta oddaljene shrambe v uporabi (%s) nam ne dovoljuje pridobivanje datotek. Za obnovitev z uporabo UpdraftPlus bo potrebno pridobiti kopijo te datoteke in jo umestiti v delovno mapo UpdraftPlus.

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
sl_SI: Poskus varnostne kopije se očitno ni uspešno končal.

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
sl_SI: Varnostno kopiranje se ni končalo; nadaljevanje je načrtovano

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
sl_SI: Podatki varnostne kopije ne vsebujejo informacije o ustrezni velikosti te datoteke.

en: The communication with %s was encrypted.
sl_SI: Komunikacija z %s je bila šifrirana.

en: The communication with %s was not encrypted.
sl_SI: Komunikacija z %s ni bila šifrirana.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
sl_SI: Videti je, da je bila podatkovna baza dvakrat stisnjena - spletna stran, od koder ste prenesli datoteko, je imela najbrž napačno nastavljen strežnik.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
sl_SI: Podatkovna baza je premajhna, da bi bila veljavna Wordpressova podatkovna baza (velikost: %s Kb).

en: The decryption key used:
sl_SI: Uporabljen dešifrirni ključ:

en: The directory does not exist
sl_SI: Direktorij ne obstaja

en: The error reported by %s was:
sl_SI: Napaka, sporočena z %s, je bila:

en: The file was uploaded.
sl_SI: Datoteka je naložena.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
sl_SI: Mapa obstaja, vendar vaš spletni strežnik nima dovoljenja za pisanje vanjo.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
sl_SI: Mapa je bila ustvarjena, vendar smo morali za možnost zapisovanja spremeniti dovoljenja njenih datotek na 777 (svetovno-zapisljiv). Preverite pri ponudniku spletnega gostovanja, da to ne bo povzročilo kakšnih problemov.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
sl_SI: Naslednjega subjekta ne moremo samodejno obnoviti: "%s".

en: The installed version of UpdraftPlus Backup/Restore has not been tested on your version of WordPress (%s).
sl_SI: Nameščene različica UpdraftPlus Backup/Restore ni bila preizkušena na vaši različici Wordpressa (%s).

en: The key provided was not in a valid format, or was corrupt.
sl_SI: Izbrani ključ ni v veljavnem formatu ali je poškodovan.

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
sl_SI: Mesto te mape je določeno v naprednih nastavitvah zavihka Nastavitve.

en: The log file could not be read.
sl_SI: Poročila ne moremo brati.

en: The log file has been attached to this email.
sl_SI: Poročilo se nahaja v priponki.

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
sl_SI: Geslo konzole novega uporabnika RackSpace je (to se ne več pokazalo):

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
sl_SI: Zahteva datotečnemu sistemu za ustvarjanje direktorija ni uspela.

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
sl_SI: Potreben %s PHP modul ni nameščen - prosite vašega ponudnika spletnega gostovanja, da ga omogoči

en: The restore operation has begun. Do not press stop or close your browser until it reports itself as having finished.
sl_SI: Obnovitev se je pričela. Ne ustavljaj ali zapiraj brskalnika dokler se ne pojavi sporočilo o koncu.

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
sl_SI: V vaši namestitvi Wordpressa je preko nastavitve DISABLE_WP_CRON  onemogočen razporejevalnik. Varnostno kopiranje se ne more začeti (niti &quot;Kopiraj zdaj&quot;) dokler ročno ne nastavite objekta za priklic razporejevalnika ali dokler ni omogočen.

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
sl_SI: Spletno mesto v tej varnostni kopiji je delovalo na strežniku z verzijo %s od %s.

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
sl_SI: Uporabljeni časovni pas je tisti iz nastavitev Wordpress, v Nastavitve -> Splošno

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
sl_SI: Pripetila se je napaka (%s):

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
sl_SI: Strežnik je vrnil kodo napake (poskusite znova ali preverite poročilo vašega strežnika)

en: Themes
sl_SI: Teme

en: These tables only
sl_SI: Samo te tabele

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
sl_SI: To skrbniško okolje zelo uporablja JavaScript. Potrebno ga je aktivirati v vašem brskalniku ali pa uporabiti JavaScript združljiv brskalnik.

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted. Timestamp:
sl_SI: Ta varnostna kopija ne obstaja v zgodovini varnostnih kopij - obnovitev je preklicana. Časovni žig:

en: This backup set is from a different site - this is not a restoration, but a migration. You need the Migrator add-on in order to make this work.
sl_SI: Ta serija varnostne kopije je iz drugega spletnega mesta - to ni obnova, ampak selitev. Da vam to uspe, potrebujete dodatek Selivec.

en: This backup was created by %s, and can be imported.
sl_SI: Ta varnostna kopija je bila narejena z %s in jo lahko uvozimo.

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
sl_SI: Ta gumb ni omogočen, ker na izbrano mesto za varnostno kopijo ni mogoče zapisovati (glej nastavitve).

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
sl_SI: To lahko z lahkoto uniči vaše spletno mesto; uporabite s previdnostjo!

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
sl_SI: Tej varnostni kopiji podatkovne baze manjka jedro Wordpressovih tabel: %s

en: This decryption key will be attempted:
sl_SI: Ta dešifrirni ključ bo doživel poskus:

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
sl_SI: To ni videti veljavna Wordpressova temeljna varnostna kopija - manjkala je datoteka %s.

en: This feature requires %s version %s or later
sl_SI: Ta značilnost zahteva %s  različico %s ali kasnejšo

en: This file could not be uploaded
sl_SI: Te datoteke ni bilo mogoče naložiti

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
sl_SI: Ta datoteka ni videti arhiv varnostne kopije UpdraftPlus backup archive (takšne datoteke so .zip ali .gz, ki imajo imena kot: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
sl_SI: Ta datoteka ni videti šifriran arhiv UpdraftPlus (takšne datoteke so .gz.crypt datoteke, ki imajo imena kot: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
sl_SI: To je namestitev Worpress multi-site (network).

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
sl_SI: To je štetje vsebine vašega Updraft direktorija

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
sl_SI: To je izrazito novejše kot strežnik, na katerega obnavljate podatke (verzija %s).

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
sl_SI: UpdraftPlus bo na tem mestu zapisal zip dateke, ki jih najprej naredi. V ta direktorij vašega strežnika mora biti možno zapisovati. Je relativen vašemu direktoriju z vsebino (ki je privzeto imenovan wp-content).

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
sl_SI: Ta datoteka je videti kot, da bi bila ustvarjena z UpdraftPlus, a namestitev ne pozna objektov te vrste: %s. Morate morda namestiti dodatek?

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
sl_SI: To običajno pomeni, da ste na strežniku z napadeno spletno stranjo, ki je bila uporabljena v prejšnjih napadih.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
sl_SI: Tej seriji varnostne kopije iz več arhivov manjkajo naslednji arhivi: %s

en: This option will cause tables stored in the MySQL database which do not belong to WordPress (identified by their lacking the configured WordPress prefix, %s) to also be backed up.
sl_SI: Ta možnost bo povzročila, da bodo tabele v bazi MySQL, ki niso del Wordpress (identificirane kot tiste brez Wordpressovih predpon, %s), prav tako vključene v varnostno kopijo.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
sl_SI: Ta metoda oddaljenega shranjevanja (%s) zahteva PHP %s ali kasnejši.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
sl_SI: Ta različica UpdraftPlus ne zna rokovati s to vrsto varnostne kopije.

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
sl_SI: To bo povzročilo tudi razhroščevanje iz drugih vtičnikov, ki se bodo prikazali na zaslonu - prosimo, ob tem ne bodite presenečeni.

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
sl_SI: To bo izbrisalo vse vaše UpdraftPlus nastavitve - ali ste prepričani, da želite to storiti?

en: Time taken (seconds):
sl_SI: Porabljen čas (sekunde):

en: Time taken:
sl_SI: Porabljen čas:

en: To access the UpdraftPlus settings, please enter your unlock password
sl_SI: Za dostop do nastavitev UpdraftPlus vpišite geslo za odklepanje.

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
sl_SI: Za poimenovanje map po meri uporabite UpdraftPlus Premium.

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
sl_SI: Za spreminjanje privzetih nastavitev varnostnega kopiranja, prilagajanje v naprej potekajočih kopij, pošiljanje kopij na oddaljen pogon (priporočljivo) in drugo pojdi na zavihek Nastavitve.

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use this add-on.
sl_SI: Uporabite ta dodatek za ustvarjanje novega Rackspace API poduporabnika in API ključa, ki ima dostop samo do tega Rackspace kontejnerja.

en: To fix the time at which a backup should take place,
sl_SI: Za določitev časa, ob katerem se bo izvedla varnostna kopija,

en: To maintain your access to support, please renew.
sl_SI: Prosim obnovite za ohranjanje dostopa do podpore.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
sl_SI: Za ustvarjanje varnostne kopije, zgolj pritisni na gumb Kopiraj zdaj.

en: To proceed, press 'Backup Now'. Then, watch the 'Last Log Message' field for activity.
sl_SI: Za nadaljevanje, pritisni "Kopiraj zdaj". Nato spremljaj aktivnosti v polju "Zadnje poročilo".

en: To regain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
sl_SI: Za ponovno pridobitev dostopa do posodobitev (vključno z s prihodnjimi funkcijami in združljivostjo s prihodnjimi različicami Wordpressa) ter podpore, prosimo obnovite.

en: To regain your access, please renew.
sl_SI: Za ponovno pridobitev dostopa, prosimo obnovite.

en: To retain your access, and maintain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
sl_SI: Za ohranitev dostopa in pridobivanja posodobitev (vključno z s prihodnjimi funkcijami in združljivostjo s prihodnjimi različicami Wordpressa) ter podpore, prosimo obnovite.

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
sl_SI: Za pošiljanje na več naslovov, vsak naslov ločite z vejico.

en: Too many database errors have occurred - aborting
sl_SI: Pripetilo se je preveč napak z bazami podatkov - preklicujem

en: Total (uncompressed) on-disk data:
sl_SI: Skupni (nestisnjeni) podatki na disku:

en: Trying...
sl_SI: Poskušam...

en: US (default)
sl_SI: US (privzeto)

en: US or UK Cloud
sl_SI: US ali UK oblak

en: US or UK Rackspace Account
sl_SI: US ali UK Rackspace račun

en: US or UK-based Rackspace Account
sl_SI: US ali UK baziran Rackspace račun

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
sl_SI: Ni mogoče odpreti zip datoteke (%s) - ni bilo možno preveriti njene celovitosti.

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
sl_SI: Ni mogoče brati zip datoteke (%s) - ni bilo možno preveriti njene celovitosti.

en: Unexpected response:
sl_SI: Nepričakovan odgovor:

en: Unknown
sl_SI: Nepoznano

en: Unknown server response status:
sl_SI: Status neznanega odgovora strežnika:

en: Unknown server response:
sl_SI: Neznan odgovor strežnika:

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
sl_SI: Nepoznana/nepričakovana napaka - prosimo, obrnite se na podporo

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
sl_SI: Če nimate problema, lahko popolnoma prezrete vse, kar je tukaj.

en: Unlock
sl_SI: Odkleni

en: Unpacking backup...
sl_SI: Razpakiravam varnostno kopijo...

en: UpdraftPlus - Upload backup files
sl_SI: UpdraftPlus - Naložite daoteke varnostne kopije

en: UpdraftPlus Addons
sl_SI: Dodatki UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Automatic Backups
sl_SI: Samodejne varnostne kopije UpdraftPlus

en: UpdraftPlus Backups
sl_SI: Varnostne kopije UpdradtPlus

en: UpdraftPlus Restoration: Progress
sl_SI: UpdraftPlus Obnovitev: Napredek

en: UpdraftPlus Support
sl_SI: Podpora UpdraftPlus

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
sl_SI: UpdraftPlus uradno ne podpira različic Wordpressa pred %s. Morda lahko delujejo, vendar imejte v mislih, da ni na voljo podpore v primeru težav, dokler ne nadgradite Wordpressa.

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
sl_SI: UpdraftPlus ne more neposredno obnoviti subjekta te vrste. Potrebno ga je ročno obnoviti.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
sl_SI: UpdraftPlus še ni aktiviran.

en: UpdraftPlus is not yet installed.
sl_SI: UpdraftPlus še ni nameščen.

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
sl_SI: UpdraftPlus bi moral ustvariti %s v vašem vsebinskem direktoriju, vendar ni uspel - prosimo, preverite dovoljenja vaših datotek in omogočite dostop (%s)

en: UpdraftPlus notice:
sl_SI: UpdraftPlus opombe:

en: UpdraftPlus warning:
sl_SI: Opozorilo UpdraftPlus:

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
sl_SI: UpdraftPlus med iskanjem varnostne kopije podatkovne baze ni mogel najti predpone tabele.

en: UpdraftPlus's %s module <strong>requires</strong> %s. Please do not file any support requests; there is no alternative.
sl_SI: %s modul UpdraftPlus's <strong>zahteva</strong> %s. Prosimo, ne vlagajte zahtev po podpori, saj ne obstajajo alternative.

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
sl_SI: Vklopljen je razhroščealni način UpdraftPlus. Morda boste na tej strani videli UpdraftPlus obvestila o razhroščevanju, pa tudi od drugih nameščenih vtičnikov. Prosimo, prepričajte se, da so opažena obvestila od UpdraftPlus, preden se odločite za podporo.

en: UpdraftPlus.Com responded, but we did not understand the response
sl_SI: UpdraftPlus.Com je odgovoril, vendar nismo razumeli odgovora

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
sl_SI: UpdraftPlus.Com je odgovoril z odgovorom,  ki ga nismo razumeli (podatki: %s)

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
sl_SI: UpdraftPlus.Com je vrnil odgovor, vendar ga nismo razumeli

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
sl_SI: UpdraftPlus.com sporoča "Zavrnjen dostop".

en: Upload backup files
sl_SI: Naloži datoteke varnostne kopije

en: Upload error
sl_SI: Napaka nalaganja

en: Upload error:
sl_SI: Napaka nalaganja:

en: Upload failed
sl_SI: Nalaganje ni uspelo

en: Upload files into UpdraftPlus.
sl_SI: Naloži datoteke v UpdraftPlus.

en: Uploaded to:
sl_SI: Naloženo na:

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
sl_SI: ali

en: Uploading files to remote storage
sl_SI: Nalagam datoteke na oddaljeno shrambo

en: Uploads
sl_SI: Naložene vsebine

en: Use SCP instead of SFTP
sl_SI: Uporabi SCP namesto SFTP

en: Use the "Reporting" section to configure the email addresses to be used.
sl_SI: Za nastavitev uporabljenih e-poštnih naslovov uporabi sekcijo "Poročanje".

en: Use the server's SSL certificates
sl_SI: Uporabite SSL certifikate strežnika

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username: %s
sl_SI: Uporabniško ime: %s

en: Version
sl_SI: Različica

en: View Log
sl_SI: Oglej si poročilo

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
sl_SI: Čakam, dokler načrtovalec zaradi napak ne poskusi znova

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Warning:
sl_SI: Opozorilo:

en: Warning: %s
sl_SI: Opozorilo: %s

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server. Timeouts are much more likely. If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
sl_SI: Opozorilo: na vašem strežniku je aktiven PHP safe_mode. Izteki časa so precej bolj verjetni. Če se to zgodi, boste morali datoteko ročno obnoviti preko phpMyAdmin ali druge metode.

en: Warning: the database's home URL (%s) is different to what we expected (%s)
sl_SI: Opozorilo: domači URL podatkovne baze (%s) je drugačen kot smo pričakovali (%s)

en: Warning: the database's site URL (%s) is different to what we expected (%s)
sl_SI: Opozorilo: URL (%s) baze podatkov spletnega mesta je drugačen od pričakovanega (%s)

en: Warnings
sl_SI: Opozorila

en: Warnings encountered:
sl_SI: Pripetena opozorila:

en: Warnings:
sl_SI: Opozorila:

en: Was this a backup created by a different backup plugin? If so, then you might first need to rename it so that it can be recognised - please follow this link.
sl_SI: Ali je bila ta varnostna kopija narejena z drugim tovrstnim vtičnikom? V tem primeru ga je morda potrebno najprej preimenovati, da ga bomo lahko prepoznali - prosimo, sledite tej povezavi.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
sl_SI: Dostopali smo do prenosnih podatkov in v njih ustvarili datoteke.

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
sl_SI: Dostopali smo do kontejnerja in v njem uspeli ustvariti datoteko.

en: We failed to successfully connect to UpdraftPlus.Com
sl_SI: Nismo se uspeli povezati z UpdraftPlus.Com

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
sl_SI: Uspešno smo dostopali do prenosnih podatkov, vendar poskus ustvarjanja datoteke ni uspel.

en: Web server:
sl_SI: Spletni strežnik:

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
sl_SI: Prostor na spletnem strežniku, ki ga uporablja UpdraftPlus

en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: Welcome to UpdraftPlus!
sl_SI: Dobrodošli na UpdraftPlus!

en: Where to change directory to after logging in - often this is relative to your home directory.
sl_SI: Na katero mesto spremeniti direktorij po prijavi - to je pogosto relativno glede na vaš domači direktorij.

en: Why am I seeing this?
sl_SI: Zakaj vidim to?

en: Without it, encryption will be a lot slower.
sl_SI: Brez njega bo šifriranje precej počasnejše.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to back up (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customised modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
sl_SI: Brez nadgradnje UpdraftPlus omogoča varnostne kopije <strong>celotnega omrežja</strong>  <strong>vsakemu</strong> skrbniku bloga, ki lahko spreminja nastavitve (in dostopa do podatkov, vključno z gesli), prav tako pa tudi obnovo (vključno s spremembami po meri, npr. spremenjenimi gesli).

en: WordPress Backup
sl_SI: Varnostna kopija Wordpressa

en: WordPress Core
sl_SI: Jedro Wordpress

en: WordPress Multisite is supported, with extra features, by UpdraftPlus Premium, or the Multisite add-on.
sl_SI: Wordpress Multisite je podprta z dodatnimi funkcijami UpdraftPlus Premium ali Multisite dodatkom.

en: WordPress backup is complete
sl_SI: Varnostna kopija Wordpressa je končana

en: WordPress core (including any additions to your WordPress root directory)
sl_SI: Wordpress jedro (vključno z dodatki v vaš root Wordpress direktorij)

en: WordPress core (only)
sl_SI: Wordpress jedro (samo)

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
sl_SI: Wordpress ima več (%d) poteklih načrtovanih opravil. Če spletno mesto ni v razvoju, to verjetno pomeni, da načrtovalec opravil v vaši namestitvi Wordpressa ne deluje.

en: WordPress root directory server path: %s
sl_SI: Pot do strežnikovega Wordpress root direktorija: %s

en: Yes
sl_SI: Da

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
sl_SI: Videti je, da v seriji več arhivov manjka eden ali več arhivov.

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
sl_SI: Uvažete iz novejše različice Wordpressa (%s) v starejšo (%s). Ne moremo zagotoviti, da bo Worpressu to uspelo.

en: You are presently <strong>connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
sl_SI: Trenutno ste <strong>povezani</strong> v vaš UpdraftPlus.Com račun.

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
sl_SI: Trenutno <strong>niste povezani</strong> v vaš UpdraftPlus.Com račun.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
sl_SI: Uporabljate Wordpress omrežje - vendar vaša varnostna kopija ni takšne vrste.

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
sl_SI: Uporabljaš %s strežnik, vendar ni videti, da bi bil naložen %s modul.

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
sl_SI: Tukaj lahko ročno dešifrirate šifrirano podatkovno bazo.

en: You can search and replace your database (for migrating a website to a new location/URL) with the Migrator add-on - follow this link for more information
sl_SI: Z dodatkom Selitelj Lahko poiščete in zamenjate vašo podatkovno bazo (za selitev spletne strani na novo lokacijo/URL - sledite tej povezavi za več informacij

en: You can send a backup to more than one destination with an add-on.
sl_SI: Z dodatkom lahko pošljete varnostno kopijo na več kot en cilj.

en: You did not select any components to restore. Please select at least one, and then try again.
sl_SI: Izbrali niste nobenih komponent za obnovo. Izberite vsaj eno in poskusite znova.

en: You do not appear to be authenticated with %s
sl_SI: Ni videti, da bi bili avtentificirani z %s

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
sl_SI: Ni videti, da bi bili avtentificirani z %s (med brisanjem)

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
sl_SI: Ni videti, da bi se avtentificirali v Dropbox

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
sl_SI: Nimate nameščenega %s dodatka UpdraftPlus - dobite ga na %s

en: You do seem to have the obsolete Updraft plugin installed - perhaps you got them confused?
sl_SI: Videti je, da imate nameščen zastarel Updraft vtičnik - mogoče ste jih zmedli?

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
sl_SI: Vpisali ste e-pošte, ki je UpdraftPlus.Com ni prepoznal.

en: You have an inactive purchase
sl_SI: Imate neaktiven nakup

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
sl_SI: Na voljo imate manj kot %s prostora na disku, ki ste ga za UpdraftPlus nastavili za uporabo pri ustvarjanju varnostnih kopij. UpdraftPlusu lahko kmalu zmanjka prostora. Za razrešitev teh težav kontaktirajte vzdrževalca vašega strežnika (npr. vašega ponudnika spletnega gostovanja).

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
sl_SI: Niste se še  povezali z vašim računom Updraft.Com, da bi omogočili seznam kupljenih podatkov.

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account.
sl_SI: Niste še povezani s svojim UpdraftPlus.Com računom.

en: You have not yet made any backups.
sl_SI: Niste še naredili nobenih varnostnih kopij.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
sl_SI: Ko ste pozvani je potrebno kot avtoriziran preusmeritveni URI dodati naslednje (pod "Več možnosti")

en: You need to connect to receive future updates to UpdraftPlus.
sl_SI: Za prihodnje posodobitve UpdraftPlus se je potrebno povezati.

en: You need to enter a container
sl_SI: Potrebno je vnesti kontejner

en: You need to enter a new username
sl_SI: Potrebno je vnesti novo uporabniško ime

en: You need to enter a valid new email address
sl_SI: Potrebno je vnesti novo veljavno e-pošto

en: You need to enter an admin API key
sl_SI: Potrebno je vnesti API ključ skrbnika

en: You need to enter an admin username
sl_SI: Potrebno je vnesti uporabniško ime skrbnika

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
sl_SI: Potrebno je ponovno avtentificirati z %s, saj obstoječe poverilnice ne delujejo.

en: You need to supply both an email address and a password
sl_SI: Potrebno je vpisati tako naslov e-pošte kot geslo.

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
sl_SI: Nadaljuj samo, če ne moreš posodobiti trenutnega strežnika in si prepričan (ali pripravljen tvegati), da so tvoji vtičniki/teme/idr. združljivi s starejšo %s verzijo.

en: You should update UpdraftPlus to make sure that you have a version that has been tested for compatibility.
sl_SI: Posodobite UpdraftPlus, da bi se prepričali, če imate preizkušeno in združljivo različico.

en: You will find more information about this in the Settings section.
sl_SI: Več informacij o tem boste našli med Nastavitvami.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
sl_SI: Morali boste zahtevati nadgradnjo pri vašem ponudniku spletnega gostovanja.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
sl_SI: Za informacijo o dovoljenju Wordpress vtičnika o zapisovanjo v mapo, se bo  potrebno posvetovati z vašim ponudnikom spletnega gostovanja.

en: You will need to restore it manually.
sl_SI: Morali ga boste ročno obnoviti.

en: You've got it
sl_SI: Prejeli ste

en: Your %s account name: %s
sl_SI: Ime vašega %s računa: %s

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
sl_SI: Vaša %s kvota uporabe: %s %% uporabljeno, %s na voljo

en: Your %s version: %s.
sl_SI: Vaša %s različica: %s.

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
sl_SI: Vaš limit pomnilnika PHP (določen s strani vašega ponudnika spletnega gostovanja) je zelo nizek. UpdraftPlus ga je poskusil dvigniti, a brez uspeha. Vtičnik lahko ima težave, če je limit pomnilnika nižji od 64 Mb - še posebej če nalagate zelo velike datoteke (čeprav je po drugi strani mnogo spletnih mest uspešnih z 32 Mb limita - vaša izkušnja se lahko spreminja).

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old). You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
sl_SI: Vaša namestitev Wordpressa vsebuje stare direktorije izpred obnove/selitve (tehnična informacija: imajo pripono -old). Za izbris pritisnite ta gumb, takoj ko se prepričate, da je obnovitev uspela.

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
sl_SI: Vaša Wordpress namestitev ima težave s prikazovanjem dodatnih presledkov. To lahko okvari varnostne kopije, ki jih prenesete iz tega mesta.

en: Your backup has been restored.
sl_SI: Vaša varnostna kopija je obnovljena.

en: Your backup is of a WordPress multisite install; but this site is not. Only the first site of the network will be accessible.
sl_SI: Tvoja varnostna kopija je od Wordpress multisite, a to spletišče ni takšno. Na voljo bo samo prvo spletno mesto od multisite.

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
sl_SI: Vaš uporabnik podatkovne baze nima dovoljenja za ustvarjanje tabel.  Poskusili bomo obnovitev s preprostim praznjenjem tabel; to bi moralo delovati, če a) obnavljate Wordpressovo različico z enako strukturo podatkovne baze in b) vaša uvožena podatkovna baza ne vsebuje tabel, ki niso že prisotne  v uvažanem spletnem mestu.

en: Your database user does not have permission to drop tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
sl_SI: Uporabnik vaše podatkovne baze nima dovoljenja za spuščanje tabel. Poskušali bomo obnoviti  preprosto s praznjenjem tabel; to bi moralo delovati, če obnavljate iz različice Wordpressa z enako strukturo baze podatkov (%s)

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
sl_SI: UpdraftPlus.Com ni prepoznal vaše e-pošte in gesla.

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
sl_SI: Tvoja e-pošta je veljavna, vendar UpdraftPlus.Com ni prepoznal tvojega gesla.

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
sl_SI: Razpoložljivega prostora na disku je zelo malo - ostaja le %s Mb

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
sl_SI: Na vašem računu spletnega gostovanja je le še malo razpoložljivega prostora - ostaja samo %s Mb

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
sl_SI: Vaše spletno gostovanje mora omogočiti te funkcije preden  %s bodo lahko delovale.

en: Your label for this backup (optional)
sl_SI: Vaša oznaka za to varnostno kopijo (po izbiri)

en: Your login may be either password or key-based - you only need to enter one, not both.
sl_SI: Vaša prijava lahko temelji na geslu ali ključu - vnesti je potrebno samo enega in ne obeh.

en: Your paid access to UpdraftPlus support has expired.
sl_SI: Vaš plačan dostop do podpore UpdraftPlus na tem spletnem mestu je potekel.

en: Your paid access to UpdraftPlus support will soon expire.
sl_SI: Vaš plačan dostop do podpore UpdraftPlus bo kmalu potekel.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s add-ons on this site has expired.
sl_SI: Vaš plačan dostop do posodobitev UpdraftPlus za %s dodatkov na tem spletnem mestu je potekel.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s of the %s add-ons on this site will soon expire.
sl_SI: Vaš plačan dostop do posodobitev UpdraftPlus za %s %s dodatkov na tem spletnem mestu bo kmalu potekel.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site has expired. You will no longer receive updates to UpdraftPlus.
sl_SI: Vaš plačan dostop do posodobitev UpdraftPlus na tem spletnem mestu je potekel. Ne boste več prejemali posodobitev UpdraftPlus.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site will soon expire.
sl_SI: Vaš plačan dostop do posodobitev UpdraftPlus na tem spletnem mestu bo kmalu potekel.

en: Your settings have been saved.
sl_SI: Vaše nastavitve so shranjene

en: Your settings have been wiped.
sl_SI: Počistili smo vaše nastavitve.

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
sl_SI: Uporabljena bo e-pošta (%s) skrbnika vašega spletnega mesta.

en: Your version: %s
sl_SI: Vaša različica: %s

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
sl_SI: Vaš spletni strežnik deluje v t.i. aktivnem načinu PHP safe_mode.

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
sl_SI: PHP namestitev vašega strežnika ni vsebovala <strong>zahtevanih</strong> (za %s) modul (%s). Prosimo, kontaktirajte podporo vašega ponudnika spletnega gostovanja, da ga omogoči.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
sl_SI: PHP namestitev vašega strežnika ne vsebuje potrebnega modula (%s). Prosimo, kontaktirajte podporo vašega ponudnika spletnega gostovanja, da ga omogočijo.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
sl_SI: PHP namestitev na vašem strežniku ni vsebovala potrebnega modula (%s). Prosimo, kontaktirajte podporo vašega ponudnika spletnega gostovanja.

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
sl_SI: Namestitev PHP na vašem spletnem strežniku nima vzpostavljenih teh funkcij: %s.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. We cannot access %s without this support. Please contact your web hosting provider's support. %s <strong>requires</strong> Curl+https. Please do not file any support requests; there is no alternative.
sl_SI: PHP/Curl namestitev na vašem strežniku ne podpira https dostopa. Ne moremo dostopati do %s brez te podpore. Prosimo, kontaktirajte podporo vašega ponudnika spletnega gostovanja. %s <strong>zahteva</strong> Curl+https. Prosimo, ne postavljajte zahtev po podpori, saj ne obstajajo nobene alternative.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
sl_SI: Vaš strežnik nima nameščenega %s modula.

en: Your website is hosted using the %s web server.
sl_SI: Vaša spletna stran je gostovana na %s spletnem strežniku.

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
sl_SI: Vaša spletna stran ni pogosto obiskana in UpdraftPlus ne dobiva dovolj sredstev, ki si jih želi; prosimo, preberite to stran:

en: Your wp-content directory server path: %s
sl_SI: Strežniška pot do vašega direktorija wp-content: %s

en: activate it on this site
sl_SI: aktivirajte ga na tej strani

en: already done
sl_SI: že končano

en: and retain this many scheduled backups
sl_SI: in ohrani toliko časovno nastavljivih varnostnih kopij

en: authentication URI
sl_SI: URI avtentifikacija

en: calculating...
sl_SI: izračunavam...

en: check your log for more details.
sl_SI: Preverite poročilo za več podrobnosti.

en: click this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
sl_SI: klikni za prikaz nekaj nadaljnjih možnosti; prezrite to, razen, če imate problem ali ste radovedni.

en: count
sl_SI: štejte

en: database connection attempt failed
sl_SI: poskus povezave z bazo podatkov ni uspel

en: database connection attempt failed.
sl_SI: Povezava z bazo podatkov ni uspela.

en: database name
sl_SI: ime baze podatkov

en: e.g. %s
sl_SI: npr. %s

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
sl_SI: npr. če je vaš strežnik čez dan obremenjen in bi želeli izvesti ponoči

en: encrypted FTP (explicit encryption)
sl_SI: šifrirani FTP (explicitno šifriranje)

en: encrypted FTP (implicit encryption)
sl_SI: šifriran FTP (implicitno šifriranje)

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
sl_SI: napaka: neuspeh pri nalaganju datoteke v %s (glejte poročilo za več informacij)

en: failed to access parent folder
sl_SI: neuspel dostop do zgornje mape

en: failed to list files
sl_SI: ustvarjanje seznama datotek ni uspelo

en: file
sl_SI: datoteka

en: file is size:
sl_SI: Datoteka velikosti:

en: files: %s
sl_SI: datoteke: %s

en: folder
sl_SI: mapa

en: follow this link to get it
sl_SI: sledite povezavi, da ga prejmete

en: host
sl_SI: gostitelj

en: host name
sl_SI: ime gostitelja

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
sl_SI: Ročno

en: incremental backup; base backup: %s
sl_SI: inkrementalna varnostna kopija; temeljna varnostna kopija: %s

en: last activity: %ss ago
sl_SI: Zadnja aktivnost: %ss nazaj

en: latest
sl_SI: zadnje

en: next resumption: %d (after %ss)
sl_SI: Naslednje nadaljevanje: %d (po %ss)

en: now proceeding with the updates...
sl_SI: nadaljujem s posodobitvami...

en: or, to reset this option
sl_SI: ali za resetiranje te možnosti

en: password
sl_SI: geslo

en: password/key
sl_SI: geslo/ključ

en: please  follow this link to update the plugin in order to activate it
sl_SI: prosimo, sledite tej povezavi za posodobitev vtičnika, da ga boste aktivirali

en: please follow this link to update the plugin in order to get it
sl_SI: prosimo, sledite tej povezavi za posodobitev vtičnika, da ga boste prejeli

en: please wait for the rescheduled attempt
sl_SI: Prosimo, počakajte na ponoven preložen poskus

en: plugins
sl_SI: vtičniki

en: read more at %s
sl_SI: preberi več na %s

en: refresh
sl_SI: osveži

en: regular non-encrypted FTP
sl_SI: običajen nešifriran FTP

en: restoration
sl_SI: obnova

en: rows: %d
sl_SI: vrstice: %d

en: search and replace
sl_SI: poišči in zamenjaj

en: search term
sl_SI: poišči izraz

en: settings
sl_SI: nastavitve

en: show PHP information (phpinfo)
sl_SI: prikaži PHP informacijo (phpinfo)

en: show log
sl_SI: prikaži poročilo

en: skipped (not in list)
sl_SI: prezrto (ni v seznamu)

en: starting from next time it is
sl_SI: začenjati iz naslednjič je

en: stop
sl_SI: Ustavi

en: table: %s
sl_SI: tabela: %s

en: the database query being run was:
sl_SI: Poizvedba podatkovne baze, ki je tekla, je bila:

en: themes
sl_SI: teme

en: there's an add-on for that.
sl_SI: za to obstaja dodatek

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
sl_SI: čeprav del vrnjenih informacij ni bil pričakovan - vaš korist je lahko različna

en: unknown source
sl_SI: nepoznan vir

en: use UpdraftPlus Premium
sl_SI: uporabite UpdraftPlus Premium

en: user
sl_SI: uporabnik

en: username
sl_SI: uporabniško ime

en: will restore as:
sl_SI: se bo obnovilo kot:

en: wp-config.php from backup: restoring (as per user's request)
sl_SI: wp-config.php iz varnostne kopije: obnavljanje (na zahtevo uporabnika)

en: wp-config.php from backup: will restore as wp-config-backup.php
sl_SI: wp-config.php iz varnostne kopije: obnovil se bo kot wp-config-backup.php

en: you have authenticated your %s account
sl_SI: avtentificirali ste vaš %s račun

en: you have authenticated your %s account.
sl_SI: avtentificirali ste vaš %s račun.

en: your site's admin address
sl_SI: naslov skrbnika vašega spletnega mesta

en: your web hosting account appears to be full; please see: %s
sl_SI: vaš račun spletnega gostovanja je videti popolnoma zaseden; prosimo, glejte: %s

en: zip executable found:
sl_SI: najden izvršilni zip:
