MailPoet - en to be translation catalogue (1323 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
be:  %1$s ліст(лістоў) запланавана.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
be: %1$s падпісант быў выдалены.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
be: Выдалена падпісантаў: %1$s.

en: "%2$s" imported from %1$s
be: "%2$s" імпартавана з %1$s

en: "Read more" text
be: Тэкст "Падрабязней"

en: "View in browser"
be: "Паглядзець у браўзэры"

en: %1$s click | %1$s clicks
be[0]: %1$s клік
be[1]: %1$s клікаў
be[2]: %1$s клікаў
be[3]: %1$s клікаў

en: %1$s day | %1$s days
be[0]: %1$s дзень
be[1]: %1$s дзён
be[2]: %1$s дзён
be[3]: %1$s дні

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
be: %1$s адрасоў электроннай пошты з'яўляюцца больш аднаго разу ў Вашым файле: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
be: %1$s адрасоў не сапраўдныя: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
be: %1$s лістоў, кожныя %2$s

en: %1$s emails received.
be: Атрымана %1$s лістоў.

en: %1$s hour | %1$s hours
be[0]: %1$s гадзіна
be[1]: %1$s гадзін
be[2]: %1$s гадзін
be[3]: %1$s гадзіны

en: %1$s minute | %1$s minutes
be[0]: %1$s хвіліна
be[1]: %1$s хвілін
be[2]: %1$s хвілін
be[3]: %1$s хвілін

en: %1$s out of %2$s sent.
be: Адпраўлена: %1$s з %2$s.

en: %1$s second | %1$s seconds
be[0]: %1$s секунда
be[1]: %1$s секунд
be[2]: %1$s секунд
be[3]: %1$s секунд

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
be: %1$s падпісант быў дададзены ў "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
be: %1$s падпісант быў пацверджаны.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
be: %1$s падпісант быў перамешчаны ў "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
be: %1$s падпісант быў выдалены з "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
be: %1$s падпісант быў выдалены з усіх існых спісаў.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
be: %1$s падпісантаў дададзена ў %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
be: %1$s падпісантаў былі дададзены да "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
be: %1$s падпісантаў былі пацверджаны.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
be: %1$s падпісантаў былі перамешчаны ў "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
be: %1$s падпісантаў былі выдалены з "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
be: %1$s падпісантаў былі выдалены з усіх існых спісаў.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
be: %1$s падпісантаў былі экспартаваны. Атрымаеце экспартуемы файл [link]тут[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
be[0]: %1$s тыдзень
be[1]: %1$s тыдняў
be[2]: %1$s тыдняў
be[3]: %1$s тыдні

en: %1$s year | %1$s years
be[0]: %1$s год
be[1]: %1$s год
be[2]: %1$s год
be[3]: %1$s гады

en: %1$s's import list
be: %1$s's спіс імпарту

en: %1$sth
be: %1$s

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
be: %d файл(ы) былі паспяхова загружаны.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
be: %s перавышае максімальны памер загружанага файла для шматфайлавага загрузніка пры выкарыстанні ў Вашым браўзэры.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
be: %s перавышае максімальны памер загрузкі для гэтага сайта.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
be: %sДля змены%s, навядзіце курсор мышы і ўбачыце ніжэй кнопку рэдагавання.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
be: &#8220;%s&#8221; не атрымалася загрузіць.

en: &lt; Prev
be: &lt; Папярэдні

en: (%1$s votes)
be: (%1$s галасоў)

en: , %1$s of which were %2$s
be: , %1$s з якіх былі %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
be: ці скапіюйце ніжэй, каб выкарыстоўваць дызайн.

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: 15 minutes
be: 15 хвілін

en: 1st
be: 1

en: 2 hours
be: 2 гадзіны

en: 2nd
be: 2

en: 30 day money back
be: 30 дзённы зварот грошай

en: 30 days happiness guarantee
be: Гарантыя 30 дзён шчасця

en: 30 minutes
be: 30 хвілін

en: 3rd
be: 3

en: 5 Minute User Guide
be: 5 хвіліннае Кіраўніцтва карыстальніка

en: 5 minute newbie guide
be: 5 хвіліннае кіраўніцтва пачаткоўцу

en: << Back
be: << Назад

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
be: Цалкам новы MailPoet. Хай гульня пачынаецца.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
be: Чэкбокс дадаецца для таго, каб пры пакупцы ў вашай інтэрнэт-краме кліенты змаглі падпісацца на рассылку.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
be: Выдатны спосаб паспрабаваць Прэміум. Ніхто не павінен быць абмежаваны.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
be: Новы спіс "%1$s" створаны з гэтага сегмента.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
be: Падпісант накіроўваецца на Вашу абраную старонку, пасля націску на спасылку для адмовы ад падпіскі, у ніжняй частцы рассылання.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
be: Шаблон з назвай %1$s ужо існуе. Для перазапісу пастаўце галачку ў адпаведным полі перад загрузкай.

en: A well designed plugin for a simple idea.
be: Добра распрацаваная ўбудова для простай ідэі.

en: Action Required
be: Неабходныя дзеянні

en: Actions & Notifications
be: Дзеянні і Апавяшчэнні

en: Actions will be executed after %1$s messages
be: Дзеянні будуць выкананы пасля %1$s паведамленняў

en: Activate
be: Актываваць

en: Activate MailPoet Premium Version
be: Актывуйце Прэміум-версію MailPoet

en: Activate bounce and check every...
be: Актываваць звароты і праверыць кожны…

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
be: Актываваць, калі Вашы SMTP порты заблакаваны.

en: Activate now
be: Актываваць цяпер

en: Add
be: Дадаць

en: Add / Edit group of posts
be: Дадаць / рэдагаваць групы запісаў

en: Add Images
be: Дадаць малюнакі

en: Add Link & Alternative text
be: Дадаць спасылку і альтэрнатыўны тэкст

en: Add List
be: Дадаць спіс

en: Add New Field
be: Дадаць новае поле

en: Add Subscriber
be: Дадаць падпісанта

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
be: Дадайце DKIM подпіс у рассыланне для павелічэння дастаўляльнасці вашых рассыланняў. [link]Прачытайце кіраўніцтва.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
be: Пастаўце галачку насупраць формы і абярыце, да якіх спісаў дадаць карыстальніка.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
be: Дадайце чэкбокс на старонцы афармлення замовы для сваіх кліентаў, каб яны падпісаліся на Вашы MailPoet рассылкі.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
be: Дадае сцяжок у рэгістрацыйнай форме гэтай убудовы, так што Вашы новыя карыстальнікі далучацца да спісу на Ваш выбар.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
be: Дадайце спасылку ўнізе ўсіх Вашых рассыланняў для таго каб падпісанты маглі рэдагаваць свае профілі і спісы.  [link]Паглядзіце Вашу ўласную старонку профіля падпісанта.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
be: Дадайце новае поле ў вашыя формы, каб вашы наведвальнікі маглі падпісацца на рассылку MailPoet.

en: Add item
be: Дадаць пункт

en: Add link / Alternative text
be: Дадаць спасылку / Альтэрнатыўны тэкст

en: Add list
be: Дадаць спіс

en: Add more themes
be: Дадаць яшчэ тэмы

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: Add to list
be: Дадаць у спіс

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
be: Дадайце Вашу [stars] на [link]wordpress.org[/link] і атрымаеце па сутнасці бясплатную ўбудову.

en: Added
be: Дададзена

en: Address:
be: Адрас:

en: After submit...
be: Пасля адпраўкі…

en: Agency
be: Агенцтва

en: Align center
be: Выраўняць па цэнтры

en: Align left
be: Выраўняць па левым краі

en: Align right
be: Выраўняць па правым краі

en: All
be: Усё

en: All %1$s subscribers are selected.
be: Усе %1$s падпісантаў абраны.

en: All Newsletters
be: Усе рассылкі

en: All Sent
be: Усе адпраўленыя

en: All Your Stats in a Single Dashboard
be: Уся Ваша статыстыка ў адной панэлі

en: All subscribers on this page are selected.
be: На гэтай старонцы будуць абраны ўсе падпісанты.

en: Allow HTML edits
be: Дазволіць рэдагаванне HTML

en: Allow site admins to change the sending method
be: Дазволіць адміністратарам сайта, змяняць метад адпраўкі

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
be: Дазволіць адміністратарам сайта адключаць пацверджанне Падпісацца

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
be: Дазволіць карыстальнікам якія рэгіструюцца на Вашым сайце падпісвацца на абраны Вамі спіс.

en: Allowed Files
be: Дазволеныя файлы

en: Alphanumerical
be: Літарна-лічбавыя

en: Already paid?
be: Ужо заплацілі?

en: Already paid? Click here to activate
be: Ужо аплацілі? Націсніце тут для актывацыі

en: Alternative text:
be: Альтэрнатыўны тэкст:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
be: Памылка загрузкі. Калі ласка, паўтарыце спробу пазней.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
be: Адбылася памылка. [link]Паказаць падрабязнасці.[/link]

en: And more...
be: І шмат іншага…

en: And taxonomies as well...
be: І тэрмінаў таксама...

en: Apply
be: Ужыць

en: April
be: Красавік

en: Archive page shortcode
be: Шорткод старонкі Архіў

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
be: Вы робіце лепш, чым 3 месяца назад? Абярыце дыяпазон дат, каб выявіць змены ў сваіх выніках.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
be: Вы ўпэўненыя, што абралі правільны порт? Вы можаце пакінуць яго пустым, калі Вы не ведаеце, што ўказваць

en: Are you sure you want to delete this custom field?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць гэта карыстацкае поле?

en: Are you sure you want to delete this form?
be: Вы ўпэўненыя, што жадаеце выдаліць гэтую форму?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
be: Вы ўпэўненыя, што жадаеце праігнараваць %1$s падпісантаў у спісе %2$s?

en: Ask for:
be: Пытаць:

en: August
be: Жнівень

en: Authentication
be: Аўтэнтыфікацыя

en: Author:
be: Аўтар:

en: Auto Newsletters
be: Аўтаматычныя рассылкі

en: Automate the boring stuff
be: Аўтаматызацыя сумных рэчаў

en: Automatic latest content
be: Аўтаматычны апошні змест

en: Automatic newsletter
be: Аўтаматычнае рассыланне

en: Automatically add paragraphs
be: Аўтаматычнае даданне пунктаў

en: Automatically sent...
be: Аўтаматычна адпраўлена…

en: Average rating: %1$s
be: Сярэдні рэйтынг: %1$s

en: Back
be: Назад

en: Back to lists
be: Назад да спісаў

en: Back to selection
be: Назад да выбару

en: Background
be: Фон

en: Background color
be: Колер фону

en: Background color with alternate
be: Колер фону з альтэрнатыўным

en: Batch insert options
be: Параметры пакетнай устаўкі

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
be: Будзьце крэатыўныя! Гэта першае, што бачаць падпісанты. Спакусіце іх адкрыць Ваш ліст.

en: Be productive thanks to Premium!
be: Будзьце прадуктыўныя дзякуючы Прэміум!

en: Blocked IP
be: Заблакаваныя IP

en: Blogger
be: Блогер

en: Bookmarks Selection
be: Выбар закладак

en: Bounce
be: Адмовы

en: Bounce Email
be: Адрас для зваротаў

en: Bounce Handling
be: Апрацоўка зваротаў

en: Bounce handling connection test
be: Тэставанне злучэння апрацоўкі зваротаў

en: Bounce handling processing
be: Апрацоўка зваротаў

en: Bounced
be: Вернутыя

en: Bulk Actions
be: Масавыя дзеянні

en: Button label:
be: Надпіс на кнопцы:

en: Buy Now
be: Купіць цяпер

en: CSV file
be: Файл CSV

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
be: Вы можаце пацвердзіць, што гэта калонка, адпавядае гэтаму полю?

en: Cancel
be: Адмена

en: Cancel Upload
be: Адмяніць запампоўку

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
be: Няма доступу да файла CSV. Праверце правы доступу да гэтага каталога "%1$s"

en: Categories and tags
be: Рубрыкі і пазнакі

en: Categories:
be: Рубрыкі:

en: Change log
be: Спіс змен

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
be: Змяніце змесціва падвала на старонцы %1$sНалады%2$s MailPoet.

en: Charset
be: Кадыроўка

en: Check again what you're trying to import.
be: Праверце яшчэ раз, што Вы спрабуеце імпартаваць.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
be: Праверце [link]наша кіраўніцтва[/link] пра тое, як запоўніць форму.

en: Check this box if you want transparency
be: Усталюеце гэты сцяжок калі Вы жадаеце празрыстасць

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
be: Праверце Вашу паштовую скрыню і пацвердзіце сваю падпіску.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
be: Праверце Вашу паштовую скрыню і пацвердзіце сваю падпіску.

en: Checkbox
be: Чэкбокс

en: Checking license
be: Праверка ліцэнзіі

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
be: Ура, Ваша ўбудова рассылання MailPoet

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
be: Абярыце АД каго і адрас электроннай пошты для апавяшчэнняў па электроннай пошце.

en: Choose a list
be: Абярыце спіс

en: Choose files to upload
be: Абярыце файлы для загрузкі

en: Clean automatically your mailing list
be: Ачысціць аўтаматычна спіс рассылання

en: Clear selection
be: Ачысціць выбар

en: Click here to add a title or text.
be: Націсніце сюды, каб дадаць загаловак ці тэкст.

en: Click here to subscribe
be: Націсніце тут каб падпісацца

en: Click here to unsubscribe
be: Націсніце тут каб адпісацца

en: Click here to view media.
be: Націсніце тут для прагляду медыя.

en: Click rate (based on opened newsletters)
be: Націсніце адзнаку (на аснове адкрытых рассыланняў)

en: Clicked
be: Націснута

en: Clicked on
be: Націскаў

en: Clicks
be: Націснутыя

en: Close
be: Зачыніць

en: Compare past & present
be: Параўнаеце мінулае і сучаснае

en: Configuration and Permissions
be: Канфігурацыя і правы доступу

en: Configure
be: Налады

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
be: Сканфігуруйце SPF і DKIM асобна для кожнага сайта.

en: Configure each site manually
be: Сканфігуруйце кожны сайт уручную

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
be: Наладзьце DNS, дадаўшы ключ/значэнне запісу ў TXT, як паказана ніжэй.

en: Confirm Reinstallation
be: Пацвердзіць пераўсталёўку

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
be: Пацвердзіць актывацыю ўбудовы MailPoet Прэміум?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
be: Пацвердзіць устаноўку MailPoet Premium Plugin?

en: Confirm unconfirmed subscribers
be: Пацвердзіць непацверджаных падпісантаў

en: Confirm your subscription to %1$s
be: Пацвердзіце падпіску на %1$s

en: Confirmation page
be: Старонка пацверджання

en: Conflict
be: Канфлікт

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
be: Віншуем, Ваша Прэміум ліцэнзія актыўная. І апошні крок…

en: Connection method
be: Спосаб падлучэння

en: Contact Support
be: Звязацца з падтрымкай

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
be: Звярніцеся да Вашага адміністратара каб змяніць гэта, гэта павінна наладжвацца.

en: Content
be: Змест

en: Copy
be: Капіяваць

en: Copy of
be: Копія -

en: Copy paste in a text box
be: Скапіяваць і ўставіць у тэкставае поле

en: Coupons
be: Купоны

en: Create a new email
be: Стварыць новую рассылку

en: Create a new form
be: Стварыць новую форму

en: Create a new list
be: Стварыць новы спіс

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
be: Стварыць акаўнт электроннай пошты, прысвечаны выключна для апрацоўкі зваротаў.

en: Created on
be: Створана

en: Crunching&hellip;
be: Храбусценне&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
be: Бягучы дзень месяца ў парадкавым, гэта значыць: 2, 3 і т. д.

en: Current day of the month number
be: Бягучы дзень і лік месяца

en: Current month number
be: Бягучы лік месяца

en: Currently viewing
be: Цяпер праглядаецца

en: Custom Fields
be: Карыстацкія палі

en: Custom dates
be: Уласныя даты

en: Custom horizontal line
be: Карыстацкая гарызантальная лінія

en: DKIM signature
be: DKIM подпіс

en: Daily summary of emails sent
be: Адпраўляць ліст са штодзённай зводкай

en: Date
be: Дата

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Date sent
be: Дата адпраўкі

en: Day
be: Дзень

en: Debug mode
be: Рэжым адладкі

en: December
be: Снежань

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
be: Выберыце, якія лісты атрымае новыя кліент аўтаматычна, на аснове яго пакупкі. Гэта прэміум надбудова для WooCommerce.

en: Default style saved.
be: Стыль па змаўчанню захаваны.

en: Delete
be: Выдаліць

en: Delete field
be: Выдаліць поле

en: Delete image for all newsletters?
be: Выдаліць малюнкі з усіх рассыланняў?

en: Delete subscribers
be: Выдаліць падпісантаў

en: Delete the user
be: Выдаліць карыстальніка

en: Delete these newsletters for ever?
be: Выдаліць гэтыя рассылкі зусім?

en: Delete these subscribers forever?
be: Выдаліць гэтых падпісантаў назаўжды?

en: Delete this newsletter for ever?
be: Выдаліць гэтую рассылку зусім?

en: Delete this subscriber forever?
be: Выдаліць гэтага падпісанта назаўжды?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
be: Выдаленне спісу не выдаляе ніводнага падпісанта.

en: Delivery method
be: Спосаб дастаўкі

en: Description
be: Апісанне

en: Detailed stats for each subscriber
be: Дэталёвая статыстыка па кожным падпісанце

en: Details & PSD
be: Звесткі і PSD

en: Device
be: Прылада

en: Did these subscribers ask to be in your list?
be: Хіба гэтыя падпісанты прасілі ўнесці сябе ў Ваш спіс?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
be: Ці вы ведалі? Гэта лепш, каб адправіць менш лістоў на больш высокіх частотах. Атрымайце прэміум і мы будзем пінгаваць ваш сайт кожныя 15 хвілін, пераканаўшыся, што вашыя лісты адпраўляюцца гладка на гэтай частаце. [link] Адаслаць лепш з Premium. [/link]

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
be: Даведайцеся, якія спасылкі з'яўляюцца галоўнымі хітамі ў кожнай рассылцы. Высвятліце, якія абаненты вашы прыхільнікі нумар адзін і атрымайце дадатковыя звесткі пра іх. [link] Атрымаць больш інфармацыі з прэміум. [/link]

en: Dismiss
be: Адхіліць

en: Display and insert options
be: Адлюстраваць і ўставіць параметры

en: Display label within input:
be: Паказаць пазнаку пры ўводзе:

en: Display labels in inputs
be: Адлюстроўваць надпісы ў поле ўводу

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
be: Праблема з адлюстраваннем ліста? [link]Пагледзіце гэтую рассылку ў браўзэры.[/link]

en: Display...
be: Паказаць…

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
be: Адлюстроўваецца зверху Вашага рассылання. Не забудзьцеся складаць спасылку тэгамі, а менавіта: [link]Гэта спасылка[/link]

en: Divider
be: Падзельнік

en: Divider Selection
be: Абярыце падзельнік

en: Dividers Selection
be: Выбар падзельнікаў

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
be: Не адпавядае як 'поле даты', калі большасць радкоў для гэтага слупка вяртаюць тую ж памылку.

en: Do nothing
be: Нічога не рабіць

en: Do or do not. There is no try.
be: Рабіць ці не. Тут няма спробаў.

en: Do you want to install that version?
be: Вы жадаеце ўсталяваць гэту версію?

en: Does it work? Try to connect.
be: Ці працуе гэта? Паспрабуйце падлучыцца.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
be: Мая форма ў сайдбары атрымлівае больш падпісантаў, чым у футэры? Час высвятліць гэта.

en: Domain
be: Дамен

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
be: Не забывайце ўстаўляць: <br><br>[activation_link]Пацвердзіце сваю падпіску.[/activation_link]. <br><br>Дадаткова: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
be: Вы не бачыце дадатак які Вы шукаеце? <a href="%s">Адпраўце яго</a> у нашай кантактнай форме.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
be: Не адпраўляць бягучым падпісантам, толькі для будучых.

en: Don't wait & send right now.
be: Не чакайце і адпраўляйце прама цяпер.

en: Done
be: Гатова

en: Download
be: Запампаваць

en: Download as .zip
be: Запампаваць як .zip

en: Download original Photoshop file
be: Запампаваць зыходны Photoshop файл

en: Download the Premium plugin.
be: Загрузка Прэміум убудовы.

en: Downloads: %1$s
be: Спамповак: %1$s

en: Draft
be: Чарнавік

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
be: Схапіце і перацягнеце %1$sтэкст, публікацыі, раздзяляльнікі.%2$s Паглядзіце направа!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
be: Перацягнеце віджэты ніжэй у макет рассылання.

en: Drop files here
be: Перацягвайце файлы сюды

en: Drop your footer image here.
be: Перацягнеце сюды малюнак для «падвала».

en: Drop your logo in this header.
be: Перацягнеце лагатып сюды ў «шапку».

en: Duplicate
be: Скапіяваць

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
be: Кожны раз, калі адзін з нашых карыстальнікаў забывае напісаць водгук, памірае кацяня. Гэта сумна і разбівае нашыя сэрцы. [link]Дадаць свой водгук[/link] і выратаваць сёння кацяня.

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Edit Automatic latest content
be: Змяніць аўтаматычны апошні змест

en: Edit Lists
be: Рэдагаваць спісы

en: Edit custom field
be: Рэдагаваць карыстацкае поле

en: Edit display
be: Рэдагаваць адлюстраванне

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Edit form
be: Рэдагаваць форму

en: Edit lists
be: Рэдагаваць спісы

en: Edit name
be: Рэдагаваць імя

en: Edit subscription page link
be: Рэдагаваць спасылку на старонку падпіскі

en: Edit text
be: Рэдагаваць тэкст

en: Edit your subscriber profile: %1$s
be: Змена свайго профіля падпісанта: %1$s

en: Edit your subscription
be: Змяніць параметры падпіскі

en: Editing list %1$s
be: Рэдагаванне спісу %1$s

en: Element has been deleted.
be: Элемент выдалены.

en: Elements deleted
be: Элементы выдалены

en: Email
be: Адрас электроннай пошты

en: Email %1$s already exists.
be: Гэты %1$s адрас ужо існуе.

en: Email Address
be: Email адрас

en: Email Status
be: Статус ліста

en: Email content
be: Змест ліста

en: Email notifications
be: Адрас для апавяшчэнняў

en: Email subject
be: Тэма ліста

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
be: Ліст будзе адпраўлены %1$s у %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
be: Уключыць MailPoet Cron

en: Enable signup confirmation
be: Уключыць пацверджанне рэгістрацыі

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
be: Уключыце для адлюстравання памылак у MailPoet. Наша служба падтрымкі можа папытаць Вас уключыць гэты параметр, калі Вы папытаеце іх дапамогі.

en: Enabled
be: Уключана

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
be: Прымусова ўсім сайтам адпраўляць з унікальным адрасам АД электроннай пошты. Вам трэба толькі адзін раз наладзіць аўтаматычную апрацоўку зваротаў (Прэміум), SPF і DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
be: Увядзіце адрасы электроннай пошты тых людзей, якія павінны атрымліваць апавяшчэнні (праз коску).

en: Error Saving newsletter...
be: Памылка захавання рассылкі…

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
be: Памылка адпраўкі паведамлення <b><i>%s</i></b> да <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
be: Памылка пры праверцы палёў

en: Error matching date.
be: Памылка адпаведнасці даты.

en: Error when inserting emails.
be: Памылка пры ўстаўцы адрасоў электроннай пошты.

en: Error when inserting list.
be: Памылка пры ўстаўцы спісу.

en: Excel for Windows
be: Excel для Windows

en: Export
be: Экспарт

en: Export Subscribers
be: Экспарт падпісантаў

en: Export confirmed subscribers only
be: Экспарт толькі пацверджаных падпісантаў

en: Export to CSV
be: Экспарт у CSV

en: Exporting %1$s subscribers
be: Экспарт %1$s падпісантаў

en: FROM email address for sites using this method
be: АД адрас электроннай пошты для сайтаў, якія выкарыстоўваюць гэты метад

en: Failed Permanently
be: Збой увесь час

en: Failed Send
be: Не атрымалася адправіць

en: February
be: Люты

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
be: Поле "%1$s" патрабуецца ў табліцы "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
be: Поле "%1$s" павінна быць сапраўдным адрасам эл. пошты.

en: Field's name:
be: Назвы палёў:

en: File canceled.
be: Файл адменены.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
be: Запоўніце форму ніжэй, каб мы маглі падлучыцца да яго.

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filter by status
be: Фільтраваць па статусе

en: Filter by type
be: Фільтраваць па тыпу

en: Final step: last details
be: Фінальны крок: апошнія дэталі

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
be: Даведайцеся, што робяць Вашы падпісанты, калі яны прыходзяць на Ваш сайт, дзякуючы адсочванню кампаній Google Analytics

en: First Name
be: Імя

en: First Time? See it in Action
be: Першы раз? Пагледзіце яго ў дзеянні

en: First name
be: Імя

en: First step: main details
be: Першы крок: асноўныя звесткі

en: Follow us and don't miss anything!
be: Сачыце за намі і нічога не прапускайце!

en: Footer
be: Падвал

en: Footer background
be: Фон падвала

en: Footer text
be: Тэкст падвала

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
be: Для %s у год, атрымаеце 1 сайт пакрыты Прэміум.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
be: Для %s у год, атрымаеце 4 Вашых сайтаў, пакрытых Прэміум.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
be: Для %s у год, атрымаеце ўсе Вашы сайты, пакрытыя Прэміум.

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
be: Да прыкладу, "Вясновая пошта". [link]Прачытайце кіраўніцтва.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
be: Для ўласнага выкарыстання і не паказываць Вашым падпісантам.

en: Forget about limits
be: Забудзьцеся пра абмежаванні

en: Format
be: Фармат

en: Four Sites
be: Чатыры сайты

en: Free
be: Бясплатна

en: Freelance
be: Фрыланс

en: Freelancer
be: Фрылансер

en: Friday
be: Пятніца

en: From
be: Ад

en: Full name of current day
be: Поўная назва бягучага дня

en: Full name of current month
be: Поўная назва бягучага месяца

en: Geeky Options
be: Адмысловыя налады

en: Get Help!
be: Атрымаеце дапамогу!

en: Get Premium now
be: Атрымайце Прэміум цяпер

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
be: Атрымайце [link]MailPoet Прэміум[/link] каб убачыць спасылку.

en: Get all MS users
be: Атрымаць усіх карыстальнікаў MS

en: Get faster support
be: Атрымаць хутчэйшую падтрымку

en: Get it now!
be: Атрымаць цяпер!

en: Get more themes
be: Атрымаць больш тэм

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
be: Атрымаеце сваю спам адзнаку ў 1 клік, пакуль Вы распрацоўваеце сваё рассыланне з дапамогай [link]mail-tester[/link], нашай уласнай папулярнай прылады.

en: Go Premium!
be: Перайсці на Прэміум!

en: Go premium, you cannot send anymore!
be: Атрымайце Прэміум, Вы не можаце адправіць больш!

en: Google Analytics Campaign
be: Кампаніі Google Analytics

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
be: Ёсць пытанні па продажах? [link]Звяжыцеся[/link].

en: Great, you'll never hear from us again!
be: Выдатна, мы больш не будзем вам пісаць!

en: HTTP error.
be: Памылка HTTP.

en: Have fun improving
be: Атрымлівайце задавальненне ад паляпшэння

en: Header
be: Шапка

en: Header background
be: Фон шапкі

en: Heading 1
be: Загаловак 1

en: Heading 2
be: Загаловак 2

en: Heading 3
be: Загаловак 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
be: Добры дзень!
    
    Вы аформілі падпіску на рассылку на нашым сайце(сайтах): [lists_to_confirm].
    
    Для завяршэння падпіскі перайдзіце па спасылцы ніжэй:
    
    [activation_link]Я пацвярджаю падпіску.[/activation_link]
    
    Дзякуй,
    
    Каманда сайта

en: Help yourself. Or let us help you.
be: Дапамажы сабе сам. Ці дазвольце нам дапамагчы Вам.

en: Here is the list of bounced emails.
be: Вось спіс вернутых лістоў.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
be: Прывітанне! %1$s ёсць абнаўленне (версія %2$s), <a href="%3$s">націсніце тут для абнаўлення</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
be: Вітаем! Маем кароткае пытанне да вас:

en: Hide
be: Схаваць

en: Hide display options
be: Схаваць параметры адлюстравання

en: Hide this message
be: Схаваць гэтае паведамленне

en: Hide!
be: Схаваць!

en: Horizontal line
be: Гарызантальная лінія

en: Hostname
be: Імя хаста

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
be: Навядзіце ўказальнік мышы на бары, каб выявіць імёны формаў.

en: How about a new list?
be: Як наконт новага спісу?

en: How do you want to import?
be: Як Вы жадаеце імпартаваць?

en: How does it work?
be: Як гэта працуе?

en: How spammy is this newsletter?
be: Як гэта спам рассыланне?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
be: Я наладжу cron заданні на сваім серверы для выканання з частатою, як я жадаю. Прачытайце о [link]стварэнні cron заданняў самастойна[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
be: Я Прэміум карыстальнік, MailPoet.com пераканацца, што мае лісты адпраўляюцца ў тэрмін.

en: IO error.
be: Памылка ўводу-вываду.

en: IP address
be: IP адрас

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
be: Калі я захачу, я магу [link]стварыць дадатковую працу Cron[/link] на маім боку, каб павялічыць частату.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
be: Калі я захачу, я магу [link]стварыць дадатковую працу Cron[/link] на маім баку, каб павялічыць частату.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
be: Калі шаблон з такім жа імем існуе, перазапісаць яго.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
be: Калі адказ "не", лічыце сябе спамерам.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
be: Калі Вы пераключыцеся на гэты шаблон, то гэта заменіць Вашу шапку, падвал, падзельнікі і стылі

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
be: Калі Вы гэта пацвердзіце, усе бягучыя дадзеныя MailPoet будуць выдалены (рассыланні, тэмы, статыстыка, спісы, падпісанты і г.д.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
be: Калі ў Вас ёсць гэтая праблема, тады гэтае рашэнне для Вас. Таксама цалкам бясплатны.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
be: Калі вы нічога не дадасце ў гэты блок, у рассылцы ён будзе прапушчаны.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
be: Калі Вы нядаўна паспяхова паслалі шмат лістоў, гэтыя памылкі могуць быць злучаны з абмежаваннямі Вашага сервера.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
be: Калі Вы жадаеце выкарыстоўваць адрас Gmail, Вам неабходна адпраўляць з Gmail. Праверце <a id="tip-send-with" href="%s">налады адпраўкі</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
be: Калі Вы жадаеце выкарыстоўваць усе магчымасці загрузкі адразу некалькі файлаў, калі ласка, абнавіцеся да lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
be: Прапусціць слупок…

en: Ignore current subscribers
be: Ігнараваць бягучых падпісантаў

en: Image
be: Карцінка

en: Image Parameters
be: Параметры малюнка

en: Image alignment
be: Выраўноўванне малюнка

en: Image has been deleted.
be: Малюнак выдалены.

en: Image selection has been saved.
be: Абраны малюнак захаваны.

en: Image selection has not been saved.
be: Абраны малюнак не захаваны.

en: Image width
be: Шырыня малюнка

en: Images
be: Малюнкі

en: Import
be: Імпарт

en: Import "%1$s" as date field
be: Імпартаваць "%1$s" як поле даты

en: Import Subscribers
be: Імпарт падпісантаў

en: Import as "%1$s"
be: Імпартаваць як "%1$s"

en: Import from %1$s
be: Імпарт з %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
be: Імпарт з убудовы %1$s адменены.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
be: Імпарт з убудовы %1$s завершаны.

en: Import subscribers from plugins
be: Імпарт падпісантаў з убудоў

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
be: Імпарт %1$s падпісантаў з убудовы: %2$s

en: Important plugin updates
be: Важныя абнаўленні плагіна

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
be: Палепшыце Вашу спам адзнаку. Mailpoet можа падпісаць усе вашы лісты з DKIM. [link]Падрабязней.[/link]

en: In Queue
be: У чарзе

en: In queue
be: У чарзе

en: Include author
be: Уключыць аўтара

en: Include categories
be: Уключыць рубрыкі

en: Includes: %1$s
be: Складаецца з: %1$s

en: Increase your subscribers
be: Павялічце лік сваіх падпісантаў

en: Industry
be: Галіна

en: Information is missing.
be: Інфармацыя адсутнічае.

en: Insert Subscription Form
be: Устаўка формы падпіскі

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
be: Устаўце для адлюстравання [newsletter:total] - колькасці публікацый, [newsletter:post_title] - загалоўкаў апошніх артыкулаў і [newsletter:number] - № выпуску рассылкі.

en: Insert block here
be: Устаўце блок тут

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
be: Ўстаўце дынамічныя дадзеныя аб падпісантах, сённяшнюю дату, і г.д. …

en: Insert form
be: Уставіць форму

en: Insert selected
be: Уставіць абранае

en: Inserting selected articles...
be: Устаўка абраных артыкулаў…

en: Install Themes
be: Усталёўка шаблонаў

en: Install from WordPress.org
be: Усталяваць з WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
be: Усталёўка ўбудовы MailPoet Newsletter Premium

en: Installing MailPoet Premium Version
be: Усталёўка Прэміум-версіі MailPoet

en: Investigate your top subscribers
be: Даследуйце вашых топавых падпісантаў

en: Is this field mandatory?
be: Гэтае поле абавязкова?

en: Issue number
be: № выпуску

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
be: Працуе не заўсёды так, як мы жадаем, ці не так? У нас ёсць [link]адмысловы сайт падтрымкі[/link] з дакументацыяй і сістэмай квіткоў.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
be: Падобна Ваш віджэт быў выдалены з [link]вобласці віджэтаў[/link] WordPress.

en: It's free, and has proven popular with our users.
be: Бясплатны і папулярны сярод нашых карыстальнікаў.

en: January
be: Студзень

en: July
be: Ліпень

en: June
be: Чэрвень

en: Keep this plugin essentially free
be: Мы даём вам гэтую ўбудову бясплатна

en: Key
be: Ключ

en: Label:
be: Пазнака:

en: Last
be: апошні

en: Last 180 days
be: Апошнія 180 дзён

en: Last 30 days
be: Апошнія 30 дзён

en: Last 365 days
be: Апошнія 365 дзён

en: Last 7 days
be: Апошнія 7 дзён

en: Last 90 days
be: Апошнія 90 дзён

en: Last Name
be: Прозвішча

en: Last click
be: Апошняе націснутае

en: Last month
be: Мінулы месяц

en: Last name
be: Прозвішча

en: Last open
be: Апошняе адкрытае

en: Last updated: %1$s
be: Апошняе абнаўленне: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
be: Апошняя група была даслана %1$s назад.

en: Latest content already sent.
be: Апошні запіс ужо адпраўлены.

en: Latest post title
be: Загаловак апошняга артыкула

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
be: Leaky Paywall гэта Прэміум убудова робіць платны доступ да змесціва. Дадзены дадатак кіруе падпіскамі Вашых кліентаў.

en: Learn more.
be: Падрабязней.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
be: Пакіньце Так. Толькі малая частка SMTP сэрвісаў, просяць каб ідэнтыфікацыя была выключана.

en: Let subscribers select their lists:
be: Дазволіць падпісантам выбіраць спісы рассыланняў:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
be: Дазвольце ўбудове выдаляць <strong>звароты і несапраўдныя адрасы</strong> аўтаматычна. [link]Гл. кіраўніцтва.[/link]

en: Let us configure it
be: Давайце наладзім яго

en: Letters only
be: Толькі літары

en: Line is empty
be: Пустыя радок

en: Link
be: Спасылка

en: Link to browser version
be: Спасылка на браўзэрную версію

en: Links
be: Спасылкі

en: List "%1$s" has been deleted.
be: Спіс "%1$s" выдалены.

en: List "%1$s" has been duplicated.
be: Спіс "%1$s" скапіяваны.

en: List "%1$s" has been synchronised.
be: Спіс "%1$s" сінхранізаваны.

en: List created based on a newsletter segment.
be: Спіс створаны на аснове сегмента рассылкі.

en: List has been updated.
be: Спіс абноўлены.

en: List of fields to export
be: Спіс палёў для экспарту

en: List of forms
be: Спіс формаў

en: List selection
be: Выбар спісу

en: Lists
be: Спісы падпісантаў

en: Lists and Subscribers
be: Спісы і падпісанты

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
be: Спісы на якія падпісант быў падпісаны.

en: Loading more Results...
be: Загрузка яшчэ вынікаў…

en: Loading results...
be: Загрузка вынікаў…

en: Loading...
be: Загрузка…

en: Local time is <code>%1$s</code>
be: Мясцовы час  <code>%1$s</code>

en: Login
be: Логін

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
be: Шукаеце спосаб хуткай адпраўкі? [link]Падрабязней[/link] пра адпраўку з прафесійных SMTP.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
be: Шукае адказы? Чаму такая і такая кампанія працавала так добра? Якая ваша найбольш эфектыўная форма падпіскі? Атрымаць выразны малюнак з нашай новай статыстыкі прыборнай панэлі! [link] Атрымаць прыборную панэль статыстыкі ў Прэміум.[/link]

en: Love kittens?
be: Любіце кацянят?

en: MailPoet Subscription Form
be: Форма падпіскі MailPoet

en: MailPoet Version
be: Версія MailPoet

en: MailPoet Version:
be: Версія MailPoet:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
be: MailPoet нельга пераўсталяваць, таму што Ваш каталог <em>wp-content/uploads/wysija</em> павінен быць даступны для запісу. Змяніце свае правы доступу і пераўсталюеце.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
be: MailPoet пасля паспяховай пераўсталёўкі, выкарыстоўвае тую ж версію. Ранейшыя налады і дадзеныя выдалены.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
be: MailPoet паспяхова выдалены. Цяпер Ваш сайт вычышчаны ад MailPoet.

en: MailPoet page
be: Старонка MailPoet

en: MailPoet says:
be: MailPoet кажа:

en: Mailbox Full
be: Паштовая скрыня перапоўнена

en: Mailbox not available
be: Паштовая скрыня недаступная

en: March
be: Сакавік

en: Match data
be: Параўнаць дадзеныя

en: Maximum of posts to show
be: Максімум артыкулаў для адлюстравання

en: Maximum upload file size: %d%s
be: Максімальны памер загружанага файла: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
be: Максімальны памер загружанага файла: %d%s.

en: May
be: Травень

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
be: Памяць перавышана. Калі ласка, паспрабуйце іншы файл меншага памеру.

en: Message delayed
be: Паведамленне затрымоўваецца

en: Method set by the network admin.
be: Метад усталяваны сеткавым адміністратарам.

en: Modified On
be: Дата змены

en: Modify
be: Змяніць

en: Monday
be: Панядзелак

en: Monitor everything with more stats
be: Маніторыць усё з большым лікам статыстыкі

en: Month
be: Месяц

en: Month (January, February,...)
be: Месяц (Студзень, Люты, …)

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
be: Акрамя таго, MailPoet правярае кожныя 15 хвілін Ваш сайт, <strong>гэтак жа, як планоўшчык заданняў "cron"</strong>, каб пераканацца, што Вашы лісты адпраўляюцца своечасова. Без усталёўкі!

en: Move to list
be: Перамясціць у спіс

en: Multisite ready.
be: Падтрымка сеткі сайтаў.

en: My first list
be: Мой першы спіс

en: My rating: %1$s
be: Мой рэйтынг: %1$s

en: N/A
be: Н/Д

en: Name
be: Назва рассылкі

en: Name & email of yourself or your company.
be: Вашае імя і электронная пошта ці Вашай кампаніі.

en: Need help?
be: Патрэбна дапамога?

en: Network's Default Sending Method
be: Спосаб адпраўкі ў сеткі па змаўчанню

en: Network's Method
be: Сеткавы метад

en: Never opened or clicked
be: Ніколі не адкрывалі ці націскалі

en: New Form
be: Новая форма

en: New form
be: Новая форма

en: New list
be: Новы спіс

en: New subscriber to %1$s
be: Новы падпісант на "%1$s"

en: News from us, the team
be: Навіны ад нас, нашай каманды

en: Newsletter
be: Рассылка

en: Newsletter Images
be: Малюнкі рассылкі

en: Newsletter Pro (by Satollo)
be: Прафесійныя рассыланні (ад Satollo)

en: Newsletter Subject
be: Тэма рассылкі

en: Newsletter can't be deleted.
be: Рассылку нельга выдаліць.

en: Newsletter deleted.
be: Рассылка выдаленая.

en: Newsletter has been saved as a draft.
be: Рассылка захавана як чарнавік.

en: Newsletter has been saved.
be: Рассылка захавана.

en: Newsletter has been scheduled.
be: Рассылка запланавана.

en: Newsletter profile has been updated.
be: Профіль рассылкі абноўлены.

en: Newsletter successfully created.
be: Рассылка паспяхова створана.

en: Newsletters
be: Рассылкі

en: Newsletters (by Tribulant)
be: Рассыланні (ад Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
be: Рассыланні ўжо адпраўлены. Ваша апошняе рассыланне будзе адпраўлена пазней.

en: Next &gt;
be: Наступны &gt;

en: Next send out in %1$s
be: Наступная адпраўка ў %1$s

en: Next send out on %1$s
be: Наступная адпраўка на %1$s

en: Next step
be: Наступны крок

en: Next try in %s minutes.
be: Наступная спроба цягам %s хвілін

en: No
be: Не

en: No Results were found
be: Вынікі не знойдзены

en: No email sent.
be: Эмэйл не дасланы.

en: No list specified
be: Не ўказаны спіс

en: No more limits of 2000 subscribers
be: Больш няма ліміту ў 2000 падпісантаў

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
be: Падпісант не знойдзены, хутчэй за ўсё таму, што ён быў выдалены.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
be: Не, дзякуй! Мне хапае наведвальнікаў на маім сайце. Іх наведванне запусціць cron MailPoet's аўтаматычна.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
be: Ніводзін з вашых лістоў не быў адпраўлены? Таму ўключыце гэтую опцыю.

en: Not Configured!
be: Не наладжана!

en: Not active.
be: Неактыўны.

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
be: Нядобрая адпаведнасць колеру? Не хвалюйцеся, мы працуем з вядучымі дызайнерамі, каб даць вам мноства тэм, найноўшым з'яўляюцца Прэміум эксклюзівы. [link] Атрымаць больш тэм у Прэміум. [/link]

en: Not sent
be: Не адпраўлена

en: Not sent yet.
be: Яшчэ не адпраўлена.

en: Note:
be: Нататка:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
be: Нататка: Пазнайце, што адкрыў і націснуў гэты падпісант у нашай [link]Прэміум версіі.[/link]

en: Nothing
be: Нічога

en: November
be: Лістапад

en: Number of lines:
be: Колькасць радкоў:

en: Numbers only
be: Толькі лічбы

en: October
be: Кастрычнік

en: Once a week
be: Раз на тыдзень

en: Once every 28 days
be: Раз кожныя 28 дзён

en: Once every fifteen minutes
be: Раз у пятнаццаць хвілін

en: Once every five minutes
be: Раз у 5 хвілін

en: Once every minute
be: Раз у хвіліну

en: Once every ten minutes
be: Раз у 10 хвілін

en: Once every thirty minutes
be: Раз у трыццаць хвілін

en: Once every two hours
be: Раз у дзве гадзіны

en: Once every two minutes
be: Раз у дзве хвіліны

en: One configuration for all sites
be: Адна канфігурацыя для ўсіх сайтаў

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
be[0]: Адзін эмэйл дасланы.
be[1]: %d эмэйлаў даслана.
be[2]: %d эмэйлаў даслана.
be[3]: %d эмэйлаў даслана.

en: One less subscriber to %1$s
be: Адным падпісантам менш на %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
be: Авой! Няма рассылак для адлюстравання.

en: Oops! We could not add you!
be: Ой! Мы не змаглі дадаць Вас.

en: Oops! You're already subscribed.
be: Увага! Вы ўжо падпісаны.

en: Open rate (based on received newsletters)
be: Адсотак адкрыццяў (на аснове атрыманых рассыланняў)

en: Open, clicks, unsubscribed
be: Адкрылі, націснулі, адпісаліся

en: Opened
be: Адкрыта

en: Opened & Clicked
be: Адкрыта і націснута

en: Opened & Unsubscribed
be: Адкрылі і адпісаліся

en: Opened date
be: Дата адкрыцця

en: Opened newsletters
be: Адкрытыя рассыланні

en: Opened only
be: Толькі адкрыта

en: Opens
be: Адкрытыя

en: Order:
be: Парадак:

en: Ordering
be: Сартаванне

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
be: Наш міжнародны і дружны калектыў дапаможа Вам аптымізаваць налады ў дэталях і пераканаецца што ў Вас усё добра. Мы адказваем на пытанні ў сярэднім за 10 гадзін. Даволі хутка!

en: Our toolbar doesn't load?
be: Наша панэль прылад не загружаецца?

en: POP3 without imap extension
be: POP3 без пашырэння IMAP

en: Page %1$s
be: Старонка %1$s

en: Page does not exist.
be: Старонка не існуе.

en: Page is not accessible.
be: Старонка недаступная.

en: Pages
be: Старонкі

en: Password
be: Пароль

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
be: Устаўце гэты шорткод у старонку для адлюстравання спісу мінулых рассылак.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
be: Устаўце гэты шорткод для адлюстравання колькасці пацверджаных падпісантаў у артыкул ці старонку.

en: Pause
be: Паўза

en: Paused
be: Паўза

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
be: Нумар тэлефона, (+, -, #, (,) і прабелы дазваляюцца)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
be: Photoshop файл даступны як частка [link]Прэміум функцыі[/link].

en: Pick a date
be: Абярыце дату

en: Pick a list
be: Абярыце спіс

en: Pick one or many lists
be: Абярыце адзін ці некалькі спісаў

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
be: Абярыце спісы, у якія Вы жадаеце імпартаваць гэтых падпісантаў.

en: Pick your prefered configuration?
be: Абраць Вашу любімую канфігурацыю?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
be: Калі ласка, звяжыцеся з Вашым хостынгам ці адміністратарам сервера, каб гэта выправіць.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
be: Калі ласка, выдаліце <%= chars %> знак<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
be: Калі ласка, увядзіце <%= chars %> яшчэ знак<%= plural %>

en: Please enter first name
be: Калі ласка, увядзіце імя

en: Please enter last name
be: Калі ласка, увядзіце прозвішча

en: Please make a selection first!
be: Калі ласка, спачатку зрабіце выбар!

en: Please select a newsletter.
be: Калі ласка, абярыце рассылку.

en: Please select an article.
be: Калі ласка, абярыце артыкул.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
be: Калі ласка, паспрабуйце загрузіць гэты файл з дапамогай %1$sбраўзэрнага загрузніка%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
be: Калі ласка, абнавіце свой WordPress да апошняй версіі, каб атрымліваць апошнія абнаўленні сістэмы.

en: Please verify your link to this page.
be: Калі ласка, праверце Вашу спасылку на гэту старонку.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
be: Калі ласка, праверце налады вашай пошты і пераканаецеся, што Вы можаце паслаць узор гэтага ліста.

en: Port
be: Порт

en: Position your mouse over the image to the left.
be: Размясціце свой курсор на малюнак злева.

en: Post Notifications
be: Апавяшчэнні публікацый

en: Post Selection
be: Абярыце артыкул

en: Post type
be: Тып артыкула

en: Posts
be: Артыкулы

en: Preceded by:
be: Папярэднік:

en: Premium
be: Прэміум

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
be: Прэміум ліцэнзіі для Вашага сайта, не існуе! Купіце яе [link]тут[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
be: Прэміум карыстальнікі эканомяць 20% з купонам: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
be: Прэміум карыстальнікі эканомяць 20% з купонам: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
be: Прэміум карыстальнікі эканомяць 25% з купонам: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
be: Прэміум версія для Вашага сайта, сапраўдная!

en: Preselect today's date:
be: Папярэдні выбар бягучай даты:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
be: Прадухіліце людзей ад непажаданай падпіскі на свой спіс, гэты параметр забяспечыць Вам захаваць ліст чыстым.

en: Preview
be: Прагляд

en: Preview in new tab
be: Прагляд у новай укладцы

en: Preview page
be: Прагляд старонкі

en: Preview without images
be: Прагляд без малюнкаў

en: Process bounce handling now!
be: Працэс апрацоўкі зваротаў цяпер!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
be: Працэс абнаўляецца, каб пазбегнуць магчымай страты злучэння.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
be: Працэс абнаўляецца, каб пазбегнуць абмежавання па часе.

en: Purchase
be: Пакупка

en: Purchase the premium version.
be: Купіць Прэміум версію.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
be: Змясціце форму ўверсе ці ўнізе Вашага сайта, ці ў патрэбным вам месцы ваша паведамленне з бясплатнымі ўбудовамі ад GetConversion. Злучыце іх з MailPoet з гэтым дадаткам. <br/></br>Атрымаеце 30% oзніжку ад Premium версій гэтых дадаткаў, націснуўшы <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">тут</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
be: Змясціце форму падпіскі ва ўсплываючым акне, футэру ці слайдары, каб дадаваць падпісантаў з гэтай Прэміум убудовай.

en: Queue is empty!
be: Чарга пустая!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
be: Хуткае стварэнне формы падпіскі для Вашых MailPoet спісаў рассылкі, выкарыстоўвайце моц і гнуткасць, якую забяспечвае Ninja Forms.

en: Radio buttons
be: Перамыкачы

en: Random text or HTML
be: Выпадковы тэкст ці HTML

en: Random text or instructions
be: Выпадковы тэкст ці інструкцыі

en: Rate
be: Адсотак

en: Rates
be: Адсотак

en: Reach their inboxes
be: Дасягнуць іх тэчкі ўваходных

en: Read More
be: Чытаць далей

en: Read documentation
be: Чытаць дакументацыю

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Read more.
be: Даведацца болей.

en: Read online.
be: Чытаць анлайн.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
be: Прачытайце нашы простыя і лёгкія [link]умовы.[/link]

en: Refresh the page you current are!
be: Абнавіце старонку пакуль Вы тут!

en: Registration is disabled on this site.
be: Рэгістрацыя на гэтым сайце адключана.

en: Reinstall
be: Пераўсталяваць

en: Reinstall MailPoet?
be: Пераўсталяваць MailPoet?

en: Reinstall from scratch
be: Пераўсталяваць нанова

en: Reinstall now...
be: Пераўсталяваць цяпер

en: Remove
be: Выдаліць

en: Remove from all lists
be: Выдаліць з усіх спісаў

en: Remove from list
be: Выдаліць са спісу

en: Remove from the queue
be: Выдаліць з чаргі

en: Remove image
be: Выдаліць малюнак

en: Remove link
be: Выдаліць спасылку

en: Remove text
be: Выдаліць тэкст

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
be: Здыміце абмежаванне ў 2000 падпісчыкаў у межах бясплатнай версіі, і адпраўляйце любым абанентам, як вы хочаце. [link] Пазбаўцеся ад гэтага абмежавання![/link]

en: Renew now.
be: Абнавіць зараз.

en: Reply-to
be: Адказаць на

en: Reply-to name & email
be: Імя і адрас - куды прыходзяць адказы

en: Request successful
be: Запыт паспяховы

en: Resend confirmation email
be: Адправіць паўторна пацверджанне па электроннай пошце

en: Resume
be: Зводка

en: Return to MailPoet
be: Вярнуцца ў MailPoet

en: Roles and permissions
be: Ролі і дазволы

en: SMTP Hostname
be: SMTP імя хаста

en: SMTP port
be: SMTP порт

en: SPF and DKIM
be: SPF і DKIM

en: Saturday
be: Субота

en: Save
be: Захаваць

en: Save & close
be: Захаваць і зачыніць

en: Save and reactivate
be: Захаваць і актываваць

en: Save as draft and close
be: Захаваць як чарнавік і зачыніць

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
be: Захавана! Дадайце гэту форму ў [link_widget]віджэт[/link_widget]

en: Saved! The changes are already active in your widget.
be: Захавана! Змены ўжо працуюць у Вашым віджэце.

en: Saved.
be: Захавана.

en: Saving default style...
be: Захаванне стылю па змаўчанню…

en: Saving form...
be: Захаванне формы…

en: Saving newsletter...
be: Захаванне рассылкі…

en: Schedule
be: Расклад адпраўкі

en: Schedule it
be: Расклад

en: Scheduled
be: Запланаваныя

en: Scheduled to be sent in %1$s
be: Запланаваныя будуць адпраўлены ў %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
be: Запланаваныя будуць адпраўлены на %1$s

en: Search
be: Пошук

en: Search newsletters
be: Пошук рассылкі

en: Search recipients
be: Пошук атрымальнікаў

en: Search subscribers
be: Пошук падпісантаў

en: Searching...
be: Ідзе пошук…

en: Second step:  "%1$s"
be: Другі крок: "%1$s"

en: Secure connection
be: Абароненае падлучэнне

en: Secure connection(SSL)
be: Бяспечнае злучэнне (SSL)

en: Security Problem
be: Праблема бяспекі

en: Security error.
be: Памылка бяспекі.

en: Security failure during request
be: Збой бяспекі падчас запыту

en: See detailed stats
be: Глядзець падрабязную статыстыку

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
be: Глядзіце свае лепшыя рассыланні, падпісантаў, спасылкі, лісты і дамены на адным экране. Ці зможаце Вы перасягнуць свае мінулыя рассыланні?

en: Segment of %1$s
be: Сегмент з %1$s

en: Select
be: Выбар

en: Select Files
be: Абярыце файлы

en: Select a field type:
be: Абярыце тып поля:

en: Select a form:
be: Абярыце форму:

en: Select all %1$s subscribers.
be: Абраць усіх %1$s падпісантаў.

en: Select at least 1 subscriber!
be: Абярыце хоць бы 1 падпісанта!

en: Select list(s):
be: Абярыце спіс(-ы):

en: Select the list you want to add:
be: Абярыце спіс, які неабходна дадаць:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
be: Абярыце старонку для адлюстравання профіля падпісантаў.

en: Select your industry.
be: Абярыце Вашу галіну.

en: Select...
be: Абярыце…

en: Selection options
be: Выбар варыянта

en: Self-signed certificates
be: Самападпісаныя сертыфікаты

en: Send
be: Адправіць

en: Send Process
be: Працэс адпраўкі

en: Send a test mail
be: Адправіць тэставы ліст

en: Send at a higher frequency
be: Адправіць на больш высокай частаце

en: Send immediately.
be: Адпраўляць неадкладна.

en: Send later
be: Адправіць пазней

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
be: Адправіць як ПРО пакет і працягваць пасылаць высокую рэпутацыю вашага сервера. Дзякуючы нашаму перадавому інструменту ачысткі спісу, можна, нарэшце, пазбегнуць адпраўкі на старыя або пашкоджаныя адрасы электроннай пошты. [link] Трымайце спіс чыстым з Premium. [/link]

en: Send preview
be: Адправіць прагляд

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
be: Адпраўка праз прафесійнага пастаўшчыка SMTP, выдатны выбар для вялікіх і малых спісаў. Мы дамовіліся пра адмысловыя прапановы з некалькімі пастаўшчыкамі для Вас.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
be: Адпраўце сабе некалькі тэставых лістоў, каб праверыць, які спосаб працуе з Вашым серверам.

en: Send...
be: Адпраўляць па

en: Sender
be: Адпраўнік

en: Sender of notifications
be: Адпраўнік апавяшчэнняў

en: Sending
be: Адпраўка

en: Sending a test email
be: Адпраўка тэставага ліста

en: Sending batch of emails...
be: Адпраўка партыі лістоў…

en: Sending has resumed.
be: Адпраўка адноўлена.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
be: Адпраўляць адразу пасля таго, як хтосьці падпісваецца на спіс рассылкі %1$s

en: Sending is now paused.
be: Адпраўка прыпынена.

en: Sending per event
be: Адпраўка кожнай падзеі

en: Sending preview...
be: Адпраўляецца прагляд…

en: Sending suspended.
be: Адпраўка прыпынена.

en: Sendmail path
be: Шлях да Sendmail

en: Sent
be: Адпраўлена

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
be: Адправіць %2$s пасля дадавання новага карыстальніка на ваш сайт, як %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
be: Адпраўляць %2$s пасля таго як хтосьці падпісваецца на спіс рассылкі %1$s

en: Sent On
be: Дата адпраўкі

en: Sent daily at %1$s.
be: Адпраўляць штодня ў %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
be: Адправіць адразу пасля дадавання новага карыстальніка на ваш сайт, як %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
be: Адпраўляць штомесяц %1$s %2$s у %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
be: Адпраўляць штомесяц %1$s у %2$s

en: Sent on
be: Дата адпраўкі

en: Sent to %1$s out of %2$s
be: Адпраўлена %1$s з %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
be: Адпраўлена %1$s падпісантам.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
be: Адпраўляць штотыдзень %1$s у %2$s

en: September
be: Верасень

en: Set as default style.
be: Усталяваць як стыль па змаўчанню.

en: Settings
be: Налады

en: Share anonymous data
be: Падзяліцца ананімнымі дадзенымі

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
be: Падзеліцеся ананімнымі дадзенымі і дапамажыце нам палепшыць убудову. [link]Падрабязней[/link].

en: Share your data
be: Падзяліцеся сваімі дадзенымі

en: Shortcode to display total number of subscribers
be: Шорткод для адлюстравання агульнай колькасці падпісантаў

en: Show
be: Паказаць

en: Show all months
be: Паказаць усе месяцы

en: Show all themes
be: Паказаць усе шаблоны

en: Show display options
be: Паказаць параметры адлюстравання

en: Show divider between posts
be: Паказваць падзельнік паміж артыкуламі

en: Single Site
be: Адзін сайт

en: Size:
be: Памер:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
be: Прапусціце чаргу, ідзіце прама да нашай прыярытэтнай паштовай скрыні. [link] атрымаць хуткую падтрымку прэміум-класа. [/link]

en: Social Bookmark Selection
be: Абярыце сацыяльныя закладкі

en: Social bookmarks
be: Сацыяльныя закладкі

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
be: Выбачце, Вы запоўнілі Вашу квоту сховішча (%s Мб).

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Spam filters love DKIM
be: Спам фільтры любяць DKIM

en: Spam test results
be: Вынікі СПАМ тэста

en: Split subscribers into %1$s pages.
be: Падзяліць падпісантаў на %1$s старонак.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
be: Вашы лісты адлюстроўваюцца квадратамі ці дзіўнымі знакамі? Абярыце кадыроўку для Вашай мовы.

en: Standard Newsletters
be: Стандартныя рассылкі

en: Standard newsletter
be: Стандартнае рассыланне

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Stats
be: Статыстыка

en: Stats : %1$s
be: Статыстыка: %1$s

en: Stats dashboard
be: Панэль статыстыкі

en: Stats of clicked links for each newsletter
be: Статыстыка пераходаў па спасылках для кожнага рассылання

en: Status
be: Статус

en: Step %1$s
be: Крок %1$s

en: Step 1:
be: Крок 1:

en: Step 2:
be: Крок 2:

en: Step 3:
be: Крок 3:

en: Step 4:
be: Крок 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
be: Па-ранейшаму ўзнікаюць сумневы з нагоды нашай прадукцыі і нашай каманды 9? Не хвалюйцеся, мы будзем дастаткова ўпэўненымі, каб даць вам 30 дзён, каб паспрабаваць яго. Мы вернем вам у адно імгненне, калі вы не задаволеныя. [link]Атрымаць прэміум цяпер без стрэсу. [/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
be: Спыніце падробленыя рэгістрацыі робатамі на вашым блогу, з бясплатнай убудовай WangGuard.

en: Styles
be: Стылі

en: Styles could not be saved
be: Стылі не захаваныя

en: Styles have been saved
be: Стылі захаваныя

en: Subject
be: Тэма

en: Subject line
be: Назва рассылання

en: Submit
be: Адправіць

en: Subscribe in comments
be: Падпіска ў каментарах

en: Subscribe in registration form
be: Форма рэгістрацыі падпіскі

en: Subscribe to our Newsletter
be: Падпішыцеся на нашу рассылку

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
be: Падпішыцеся на нашу рассылку і далучыцеся да нашых [total_subscribers] падпісантаў.

en: Subscribe to our newsletters
be: Падпішыцеся на нашае рассыланне

en: Subscribe!
be: Падпісацца!

en: Subscribed
be: Падпісаны

en: Subscribed on
be: Дата падпіскі

en: Subscribed since
be: Падпісаны з

en: Subscriber
be: Падпісант

en: Subscriber Status
be: Статус падпісанта

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
be: Падпісант ужо існуе. [link]Націсніце, каб змяніць[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
be: Падпісант быў зменены. [link]Рэдагаваць ізноў[/link].

en: Subscriber has been saved.
be: Падпісант захаваны.

en: Subscriber has not been modified.
be: Падпісант не зменены.

en: Subscriber has not been saved.
be: Падпісант не захаваны.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
be: Падпісант не знойдзены: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
be: Падпісант адкрыў %1$s з %2$s лістоў

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
be: Падпісант адкрыў %1$s з %2$s электронных лістоў

en: Subscriber profile page
be: Старонка профіля падпісанта

en: Subscriber stats
be: Статыстыка пра падпісантаў

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Subscribers can choose from these lists :
be: Падпісанты могуць выбіраць з гэтых рассыланняў:

en: Subscribers can edit their profile
be: Падпісанты могуць рэдагаваць свой профіль?

en: Subscribers in no list
be: Падпісанты не ў спісе

en: Subscribers per page:
be: Падпісантаў на старонцы:

en: Subscribers to show per page:
be: Колькасць падпісантаў на старонцы:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
be: Падпісантам зараз неабходна актываваць сваю падпіску ў лістах, для атрымання Вашых рассыланняў. Рэкамендуецца.

en: Subscription MailPoet
be: Падпіска MailPoet

en: Subscription confirmation
be: Пацверджанне падпіскі

en: Subscription date
be: Дата падпіскі

en: Subscription form for your newsletters.
be: Гэта форма для падпіскі на Вашы рассыланні.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
be: Падпіска без JavaScript адключана.

en: Subscriptions by form
be: Падпіскі па форме

en: Subscriptions by list
be: Падпіскі па спісе

en: Success message:
be: Паведамленне паспяховай падпіскі:

en: Successfully connected to %1$s
be: Паспяховае падлучэнне да %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
be: Паспяхова адпраўлена на <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
be: Нядзеля

en: Tags: %1$s
be: Пазнакі: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
be: Расслабся, убудова робіць усё астатняе.

en: Test email successfully sent to %s
be: Тэставы ліст паспяхова адпраўлены на %s

en: Test method
be: Тэставы метад

en: Test the statistics page.
be: Пратэстуйце старонку статыстыкі.

en: Text
be: Тэкст

en: Text Area
be: Тэкставая вобласць

en: Text Input
be: Увод тэксту

en: Text of "Unsubscribe" link
be: Тэкст спасылкі "Адпісацца ад рассылкі"

en: Thanks!
be: Дзякуй!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
be: Дзякуй! Зараз давайце папрацуем з MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
be: <strong>Ад электроннай пошты</strong> значэнне, якой Вы ўвялі (%1$s) - несапраўдны адрас электроннай пошты.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
be: <strong>Адказ</strong> значэння ліста якое Вы ўвялі (%1$s) - несапраўдны адрас электроннай пошты.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
be: Карыстальнік MySQL, якога вы наладзілі на вашым WordPress сайце (WP-config.php) не мае дастатковых прывілеяў для стварэння табліц MySQL. Калі ласка, змяніце карыстальніка самастойна або звярніцеся да адміністратара вашага сайта з тым, каб завяршыць ўстаноўку MailPoet. MySQL памылкі:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
be: PHP пашырэнне OpenSSL не ўключана на Вашым серверы. Папытаеце Ваш хостынг каб яны ўключылі яго, калі Вы жадаеце выкарыстоўваць SSL злучэнне.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
be: Працэс рассылання спынены, паколькі тут занадта шмат памылак.

en: The Sweeter Experience of our Premium
be: Салодкія ўражанні з нашым Прэміум

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
be: Гэты адрас будзе дадавацца ў падвале Вашых рассыланняў. Гэта дапаможа пазбегнуць СПАМ-фільтры.

en: The authors have done a pretty awesome job.
be: Аўтары зрабілі вельмі ўзрушаючую працу.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
be: Вернуты адрас "%1$s" можа, фактычна, выклікаць праблемы. Пакіньце гэта поле пустым і паспрабуйце зноў.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
be: Дадзеныя, якія Вы спрабуеце імпартаваць, здаецца не ў фармаце CSV (значэнні, падзеленыя коскамі).

en: The email ID %s is not published
be: ID электроннай пошты %s не публікуецца

en: The email is not valid!
be: Email не сапраўдны!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
be: Першы радок файла CSV павінна мець загалоўкі слупкоў: "адрас электроннай пошты", "прозвішча", "імя".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
be: Гэта першае, што бачаць Вашы падпісанты. Будзьце крэатыўныя і павялічце свой адсотак адкрыцця!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
be: Тэчка  "%1$s"  недаступная для запісу, калі ласка, змяніце правы доступу да гэтай тэчкі для таго каб MailPoet мог усталявацца правільна.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
be: Тэчка  "%1$s"  недаступная для запісу, калі ласка, змяніце правы доступу да гэтай тэчкі для таго каб Mailpoet змог усталявацца правільна.

en: The form named "%1$s" has been created.
be: Форма з назвай "%1$s" была створана.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
be: Форма з назвай "%1$s" была выдалена.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
be: Бясплатная версія блакуе адпраўку Вашых рассыланняў, калі ў Вас ёсць 2000 пацверджаных падпісантаў. Прэміум здымае гэта абмежаванне.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
be: Кацяня проста, каб запоўніць прабел. Ён выглядае галодным, ці не так? Мы любім кацянят.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
be: Апошняя партыя лістоў варта пачаць адпраўляць аўтаматычна праз некалькіх хвілін.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
be: Спіс ствараецца аўтаматычна на базе імпарт падпісантаў убудовы: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
be: Спіс створаны аўтаматычна пры ўсталёўцы MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
be: Гэты спіс не існуе ці яго нельга выдаліць.

en: The list does not exists or cannot be synched.
be: Спіс не існуе ці немагчыма сінхранізаваць.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
be: Спіс існаваўшых у "%1$s" і быў імпартаваны аўтаматычна.

en: The list has been deleted.
be: Спіс выдалены.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
be: Спіс, які Вы ўставілі, занадта вялікі для браўзара. Замест гэтага <strong>Загрузіце файл</strong>.

en: The newsletter doesn't exist.
be: Рассылкі не існуе.

en: The newsletter has been duplicated.
be: Копія рассылкі створана.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
be: Рассылка будзе адключана, Вам неабходна яе актываваць, як толькі Вы яе адрэдагуеце. Вы жадаеце працягнуць?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
be: Артыкулы ніжэй, былі дададзены з дапамогай віджэта %sАпошнія артыкулы аўтаматычна%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
be: Другі радок файла CSV павінна мець мноства значэнняў: "joeeg@example.com", "Пупкін", "Вася".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
be: Сегмент не можа быць адпісаны са спісу [ІМПАРТ].

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
be: Сегмент выдалены з чаргі дадзенага рассылкі.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
be: Сегмент быў адпісаны ад усіх спісаў.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
be: Сегмент быў адпісаны са спіса "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
be: Абранае значэнне ўжо злучана з іншым слупком.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
be: Самае простае з усіх рашэнняў для малых спісаў. Ваш хостынг усталёўвае ліміт лістоў у дзень.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
be: Спіс падпісантаў, які будзе выкарыстоўвацца для гэтай кампаніі.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
be: Шаблон %1$s усталяваны на Ваш сайт.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
be: Тэма даступная ў Прэміум версіі. [link]12 добрых чыннікаў для абнаўлення.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
be: Не атрымалася загрузіць абраны Вамі шаблон.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
be: Першыя два радкі файла, які Вы загрузілі, наступныя:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
be: Браўзэр Вашай прылады нельга выкарыстоўваць для загрузкі файлаў. Вы можаце выкарыстоўваць <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">роднае прыкладанне для Вашай прылады</a> замест гэтага.

en: Theme %1$s could not be deleted.
be: Шаблон %1$s не атрымалася выдаліць.

en: Theme %1$s has been deleted.
be: Шаблон %1$s выдалены.

en: Themes
be: Шаблоны

en: Then paste your list here
be: Затым устаўце спіс тут

en: There are %1$s messages in your mailbox
be: У вашай паштовай скрыні %1$s паведамленняў

en: There are %1$s pending email(s)
be: Ёсць %1$s адкладзеных ліст(лістоў)

en: There are no bounced messages to process right now!
be: Цяпер няма вернутых паведамленняў для апрацоўкі!

en: There are no list to send to.
be: Не існуе спіса для адпраўкі.

en: There are no messages
be: Няма паведамленняў

en: There are no newsletters.
be: Там няма рассылак.

en: There are no posts corresponding to that search.
be: Няма артыкулаў, якія адпавядаюць пошуку.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
be: Ёсць шмат чыннікаў для зваротаў. Наладзьце, што рабіць у кожным з выпадкаў.

en: There is no plugin to import from.
be: Няма ўбудовы для імпарту.

en: There is no subject or body in this email
be: У гэтым лісце няма тэмы ці зместу

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
be: Павінна быць актыўны 3-і ўдзельнік, убудова іншых распрацоўнікаў ці тэма парушаючая наш інтэрфейс.  [link]Падрабязней.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
be: Магчыма, адбылася памылка са спісам, які Вы спрабуеце імпартаваць.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
be: Памылка канфігурацыі. Калі ласка, звярнецеся да адміністратара сервера.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
be: Няма ліцэнзіі для "%1$s". Калі ў Вас Прэміум, дадайце гэты дамен у Вашае [link]кіраванне акаўнтам[/link].

en: There's no stats to load!
be: Статыстыка для загрузкі адсутнічае!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
be: Гэтыя табліцы не могуць быць створаны пры ўсталёўцы: %1$s

en: Third party
be: Трэці бок

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
be: Гэтая Прэміум убудова дазваляе дадаваць формы MailPoet у шматлікіх месцах і ў Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
be: Гэтая Прэміум убудова дазваляе дадаць форму MailPoet ва ўсплываючым акне.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
be: Гэтая Прэміум убудова дазваляе паставіць прыгожую форму прама пад загалоўкам. Ні больш, ні менш.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
be: Гэта дазволіць Вам змяняць HTML тэкставых блокаў у візуальным рэдактары.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
be: Гэта зменіць назву спасылкі для адпіскі ўнізе Вашага рассылання.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
be: Гэты механізм дастаўкі лістоў працуе на 95&#37; сервераў

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
be: Гэтая функцыя не можа працаваць, таму што ўключаны ўбудова JetPack "Каментары".

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
be: Гэтай функцыі неабходны ўбудаваныя фрэймы. У Вас адключана ці Ваш браўзэр не падтрымлівае фрэймы.

en: This field contains no values
be: Гэтае поле не ўтрымоўвае значэнняў

en: This field does not exist
be: Дадзенае поле не існуе

en: This file is empty. Please try another.
be: Файл пусты. Калі ласка, паспрабуйце іншы.

en: This file is not an image. Please try another.
be: Файл не з'яўляецца малюнкам. Калі ласка, паспрабуйце іншы.

en: This file type is not allowed. Please try another.
be: Гэты тып файла не дапушчаецца. Калі ласка, паспрабуйце іншы.

en: This form adds subscribers to these lists:
be: Гэтая форма дадае падпісантаў у гэтыя спісы:

en: This form does not exist
be: Такой формы не існуе

en: This form does not exist.
be: Такой формы не існуе.

en: This form has already been deleted.
be: Гэтая форма ўжо была выдалена.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
be: Гэтая бясплатная ўбудова дазваляе Вам праектаваць і змясціць форму ў пачатак ці канец артыкула.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
be: Гэта бясплатная ўбудова дазваляе змясціць форму ва ўсплываючым акне, вось і ўсё.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
be: Гэты малюнак можа быць у артыкуле. Усё адно выдаліць?

en: This is fast!
be: Хутка!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
be: Гэта больш, чым максімальны памер. Калі ласка, паспрабуйце іншы.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
be: Гэта бясплатная версія больш магутнай Прэміум версіі.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
be: Гэта назва рассылання. Выявіце крэатыўнасць, гэта першае, што ўбачаць Вашы падпісанты.

en: This method works on 5&#37; of servers
be: Гэты метад працуе на 5&#37; сервераў

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
be: Гэта павінен быць CSV стыль ці проста ўстаўце з Gmail, Hotmail ці Yahoo. Паглядзіце [link]прыклады на сайце нашай падтрымкі[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
be: Гэта павінен быць CSV стыль. Паглядзіце [link]прыклады на нашым сайце падтрымкі[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
be: Гэтая ўкладка будзе запоўнена малюнкамі з Вашых запісаў WordPress.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
be: Гэтая ўкладка будзе запоўнена малюнкамі з Вашай бягучай і папярэдніх рассыланняў.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
be: Гэты тэкст адлюстроўваецца, калі паштовыя праграмы блакуюць малюнкі.

en: Thursday
be: Чацвер

en: Time remaining: %1$s
be: Пакінуты час: %1$s

en: Tip
be: Парада

en: Tips for you, or your customers
be: Падказкі для вас ці вашых карыстальнікаў

en: Title alignment
be: Выраўноўванне загалоўка

en: Title format
be: Фармат загалоўка

en: Title position
be: Пазіцыя загалоўка

en: Title:
be: Загаловак:

en: Titles & text
be: Загалоўкі і тэкст

en: To
be: Для

en: To edit, simply click on this block of text.
be: Для рэдагавання, проста націсніце на гэтую частку тэксту.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
be: Каб аднавіць адпраўку [link]перайдзіце на Прэміум цяпер![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
be: Каб падпісацца на нашую рассылку, проста ўвядзіце ніжэй Ваш адрас электроннай пошты. Вам будзе адпраўлены ліст з пацверджаннем!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
be: На які адрас варта адпраўляць усе лісты зваротаў? Атрымайце [link]Прэміум версію[/link] для аўтаматычнай апрацоўкі.

en: Today you have sent %1$s emails
be: Сёння вы адправілі %1$s лістоў

en: Today's statistics
be: Сённяшняя статыстыка:

en: Toggle Geeky Options
be: Паказаць адмысловыя налады

en: Top auto-responders
be: Топ аўтаадказнікаў

en: Top domains
be: Лепшыя дамены

en: Top links
be: Лепшыя спасылкі

en: Top newsletters
be: Лепшыя рассыланні

en: Top subscribers
be: Лепшыя падпісанты

en: Total clicks
be: Усяго клікаў

en: Total number of posts or pages
be: Агульная колькасць публікацый ці старонак

en: Total of %1$s clicks:
be: Усяго %1$s пстрычак:

en: Total of batch
be: Усяго партый

en: Total of subscribers
be: Усяго падпісантаў

en: Track your readers within Google Analytics
be: Адсочваць сваіх чытачоў у рамках Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
be: Паспрабуйце самі, нам вельмі спадабаліся бясплатныя версіі.

en: Tuesday
be: Аўторак

en: Twice daily
be: Двойчы ў дзень

en: Type name of your new list
be: Увядзіце імя свайго новага спісу

en: Type of date:
be: Тып даты:

en: Un-clicked
be: Не націснута

en: Unconfirmed
be: Непацверджаны

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
be: Непацверджаныя падпісанты зараз будуць атрымліваць Вашыя рассылкі без неабходнасці актывацыі падпісак.

en: Unique clicks
be: Унікальныя клікі

en: Unlimited Sites
be: Неабмежаваны лік сайтаў

en: Unlisted
be: Не ў спісе

en: Unopened
be: Не адкрыта

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Unsubscribe from all lists
be: Адпісаць ад усіх спісаў

en: Unsubscribe from list: %1$s
be: Адпісаць ад спісу: %1$s

en: Unsubscribe link
be: Спасылка Адпісацца

en: Unsubscribe page
be: Старонка адпіскі

en: Unsubscribe the user
be: Адпісаць карыстальніка

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
be: Адпісаць карыстальніка і дадаць яго ў спіс "%1$s"

en: Unsubscribed
be: Адпісаны

en: Unsubscribed on %1$s
be: Адпісаўся ад %1$s

en: Unsubscribes
be: Адмяніў падпіску

en: Update
be: Абнавіць

en: Update Plugin
be: Абнавіць убудову

en: Update list
be: Абнавіць спіс

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
be: Працэдура абнаўлення MailPoet да версіі "%1$s" - не атрымалася!

en: Upgrade DKIM key
be: Абнаўленне DKIM ключа

en: Upload
be: Загрузіць

en: Upload Theme (.zip)
be: Загрузіць тэму (.zip)

en: Upload a file
be: Загрузіць файл

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
be: Памылка загрузкі, файл %1$s занадта вялікі! (Максімум: %2$s)

en: Upload failed.
be: Загрузка не атрымалася.

en: Upload stopped.
be: Загрузка спынена.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
be: ці

en: Use `view_in_browser_link` instead.
be: Выкарыстоўвайце `view_in_browser_link` замест гэтага.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
be: Выкарыстоўвайце адрас электроннай пошты са сваім даменам, напрыклад як <strong>info@%s</strong>, каб пазбегнуць тэчкі са спамам ці нават блакавання.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
be: Выкарыстоўвайце той жа метад, які выкарыстоўваецца для WP сайта.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
be: Выкарыстоўвайце гэты URL у сваім заданні cron: [cron_url]

en: User choice: %s
be: Карыстальнік абраў: %s

en: User has been inserted.
be: Карыстальнік устаўлены.

en: User has been updated.
be: Карыстальнік абноўлены.

en: User has not been inserted.
be: Карыстальнік не быў устаўлены.

en: User has not been updated.
be: Карыстальнік не абноўлены.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
be: Карыстальнікі могуць змяніць свой адрас для адказу на іх рассыланне. Сеткавыя адміністратары могуць па-ранейшаму рэдагаваць метад адпраўкі для кожнага сайта.

en: Valid until %s
be: Дзейнічае да %s

en: Validate for:
be: Праверка для:

en: Value
be: Значэнне

en: Verify that the date in blue matches the original one.
be: Пацвердзіце, што дата ў блакітным полі супадае з рэальнай.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
be: Пераканайцеся, што вашыя абаненты робяць, як толькі вы прывялі іх на свой сайт і павысце каэфіцыент ўтрымання. [link] Адсочваць вашых чытачоў з АГ ў Premium. [/link]

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
be: Вельмі магутны, калі не вёрткі карыстацкі інтэрфейс.

en: View
be: Прагляд

en: View all
be: Прагледзець усё

en: View all lists
be: Прагляд усіх спісаў

en: View all themes by %1$s
be: Паглядзець усе шаблоны ад %1$s

en: View author's website
be: Наведаць сайт аўтара

en: View by lists
be: Прагляд па спісах

en: View full screenshot
be: Паглядзець поўны скрыншот

en: View in browser link
be: Спасылка Паглядзець у браўзэры

en: View newsletter
be: Прагляд рассылкі

en: View stats & edit
be: Паглядзець статыстыку & адрэдагаваць

en: View stats or edit
be: Паглядзець статыстыку ці адрэдагаваць

en: View subscribers
be: Паглядзець падпісантаў

en: View your score
be: Паглядзець свае ачкі

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
be: Наведвальнікі, якія пакінулі свой каментар на артыкул могуць усталяваць сцяжок, каб падпісацца.

en: Visual
be: Візуальна

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
be: Жадаеце пачаць усё спачатку? Гэта знішчыць MailPoet і пераўсталюе нанова.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
be: Асцярожна! Калі Вы пераўсталюеце гэты шаблон, усе файлы якія знаходзяцца ў тэчцы :/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s будуць перазапісаны. Вы ўпэўнены, што жадаеце пераўсталяваць?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
be: Мы не змаглі ўсталяваць Ваш шаблон. Падобна, няправільны фармат.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
be: Нам не ўдалося знайсці любыя сапраўдныя адрасы ў першых 10 радках.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
be: У нас ёсць дакументацыя і тыкет сістэма на [link]support.mailpoet.com[/link]. Мы адкажам на працягу 24 гадзін.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
be: У нас ёсць 3 розных ліцэнзій, даступных, каб адпавядаць вашым патрэбам:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
be: Мы захавалі ўсё недастаўленыя лісты ў чарзе, так што Вы зможаце аднавіць працэс адпраўкі пазней.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
be: Мы занадта мала ведаем пра нашых карыстальнікаў. Нам патрэбныя [link]ананімныя дадзеныя[/link], каб зрабіць убудову лепш. Дзякуй, што Вы ўжо падзяляецеся!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
be: Мы мала ведаем пра нашых карыстальнікаў. Нам патрэбныя [link]ананімныя дадзеныя[/link], каб зрабіць убудову лепш. [ajaxlink]Так, дадайце мяне![/ajaxlink]

en: We love stars...
be: А мы любім зоркі…

en: We received %1$s messages from the user %2$s
be: Атрымана %1$s паведамленняў ад карыстальніка %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
be: Мы рэкамендуем гэтую ўбудову як добрую альтэрнатыву WPML для шматмоўных сайтаў. Гэта пакідае ядро Вашага сайта некранутым. Кожная мова мае свой уласны сайт у Вашай Мультысайтавай усталёўцы WordPress. Выдатна працуе з MailPoet.

en: We send a monthly newsletter with the following:
be: Раз на месяц мы пасылаем лісты, у якіх:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
be: Мы раім Вам усталяваць CRON. [link]Падрабязней[/link] на support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
be: Не атрымалася звязацца з API, магчыма сайт недаступны. Калі ласка, паўтарыце спробу пазней.

en: Website
be: Сайт

en: Wednesday
be: Серада

en: Welcome Page!
be: Старонка прывітання!

en: Welcome to %1$s
be: Сардэчна запрашаем у %1$s

en: What You Can Do
be: Што Вы можаце зрабіць

en: What type of newsletter is this?
be: Які тып гэтага рассылання?

en: What we’re working on
be: Над чым мы працуем

en: What's new?
be: Што новага?

en: When a new WordPress user is added to your site...
be: Калі новы карыстальнік WordPress дадаецца на Ваш сайт…

en: When failed permanently
be: Калі збой увесь час

en: When mailbox is full
be: Калі паштовая скрыня перапоўнена

en: When mailbox is not available
be: Калі паштовая скрыня недаступная

en: When message is delayed
be: Калі паведамленне затрымоўваецца

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
be: Перад наладай сістэмы зваротаў, Вам неабходны іншы адрас электроннай пошты адмоў і адрас перанакіравання

en: When someone subscribes
be: Калі хтосьці падпісваецца

en: When someone subscribes to the list...
be: Калі хто-небудзь падпісваецца на спіс…

en: When someone unsubscribes
be: Калі хтосьці адпісваецца

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
be: Калі падпісанты націскаюць на спасылку актывацыі, яны перанакіроўваюцца на Вашу абраную старонку.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
be: Калі зварот дзіўны, і мы не ўпэўнены, што рабіць, наперад да:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
be: Калі падпісанты націскаюць "адказаць", то каму яны будуць адпраўляць свой ліст.

en: When there's new content...
be: Калі ёсць новыя публікацый…

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
be: Калі Вы будзеце пазначаны як спамер у вернутых паведамленнях

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
be: Калі Вам трэба пацвердзіць, што Вы чалавек, наперад да:

en: When...
be: Адпраўляць, калі…

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
be: Які ўрывак выкарыстоўваць? [link]Падрабязней[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
be: Хто можа змяняць налады MailPoet?

en: Who can create newsletters?
be: Хто можа ствараць рассылкі?

en: Who can manage subscribers?
be: Хто можа кіраваць падпісантамі?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
be: Хто можа бачыць укладку Стылі ў візуальным рэдактары?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
be: Хто можа бачыць укладку Тэмы ў візуальным рэдактары?

en: Who can view the statistics page?
be: Хто можа праглядаць старонку статыстыкі?

en: Widget Settings
be: Налады віджэта

en: With this segment
be: З гэтым сегментам

en: WordPress Posts' Images
be: Малюнкі з артыкулаў WordPress

en: WordPress Users
be: Карыстальнікі WordPress

en: WordPress post
be: Артыкул з WordPress

en: WordPress user display name
be: Адлюстроўваемае імя WordPress карыстальніка

en: Year
be: Год

en: Year, month
be: Год, месяц

en: Year, month, day
be: Год, месяц, дзень

en: Yes
be: Так

en: Yes, add me to your mailing list.
be: Так, дадайце мяне ў свой спіс рассылкі.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
be: Падпісантаў знайсці не атрымалася.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
be: Каб адрэдагаваць форму, неабходна мець прынамсі 1 спіс.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
be: Увага! Вы набліжаецеся да абмежавання ў %1$s падпісантаў для бясплатнай версіі MailPoet. Абнавіцеся да [link]Прэміум[/link] для адпраўкі без абмежаванняў і большага.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
be: Ваш браўзэр можа не падтрымліваць. Загрузіце новы [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] ці [linksafari]Safari[/linksafari]. Здаецца што працуе?[link_ignore]Адхіліць[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
be: Увага! Вы перавысілі абмежаванне ў 2000 падпісантаў для бясплатнай версіі MailPoet (усяго %1$s). Цяпер адпраўка адключана. Калі ласка, абнавіце Вашу версію да [link]Прэміум[/link] для адпраўкі без абмежаванняў.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
be: Вы збіраецеся выдаліць шаблон: %1$s. Вы сапраўды гэта жадаеце зрабіць?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
be: Вы збіраецеся адправіць гэтую рассылку. Калі ласка, пацвердзіце.

en: You are already subscribed to : %1$s
be: Вы ўжо падпісаліся на: %1$s

en: You are already subscribed.
be: Вы ўжо падпісаны

en: You are already unsubscribed.
be: Вы ўжо адпісаліся.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
be: Вы можаце дадаць гэты дамен у Вашым [link]акаўнце кіравання[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
be: Вы можаце змяніць стандартны паштовы адрас для Вашага рассылання. Гэтая опцыя таксама выкарыстоўваецца для актывацыі лістоў і апавяшчэнняў адміністратара (у Асноўныя).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
be: Вы можаце лёгка дадаць гэтую форму ў свае тэмы [link]Вобласць віджэтаў[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
be: Вы можаце дадаць %1$sСацыяльныя закладкі%2$s, як гэтыя:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
be: Вы можаце дадаць толькі адзін віджэт пры распрацоўцы апавяшчэння артыкула, адразу ж пасля публікацыі артыкула

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
be: Вы можаце абраць толькі <%= chars %> элемент<%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
be: Вы можаце пачаць з прагляду відэа аднаго з нашых карыстальнікаў.

en: You cannot use the DKIM signature option...
be: Вы не можаце выкарыстоўваць параметры DKIM подпісу…

en: You have attempted to queue too many files.
be: Вы спрабуеце дадаць у чаргу занадта шмат файлаў

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
be: У вас ёсць меркаванне па гэтай статыстыцы? [link]Звяжыцеся з намі[/link] напроста, дайце нам ведаць.

en: You have to select at least 1 list
be: Вы павінны абраць хоць бы 1 спіс

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
be: Вы дапусцілі памылку? [link]Адмяніць адпіску[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
be: Вам можа запатрабавацца ЎКЛЮЧЫЦЬ опцыю <i>Самападпісаныя сертыфікаты</i>

en: You may only upload 1 file.
be: Вы можаце загрузіць толькі 1 файл.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
be: Вам неабходна актываваць убудову MailPoet Прэміум.

en: You need to select a type for this field
be: Вам неабходна абраць тып для гэтага поля

en: You need to select at least one list.
be: Вам неабходна абраць хоць бы адзін спіс.

en: You need to specify a name for this field
be: Вам неабходна азначыць імя для гэтага поля

en: You need to specify a value for your checkbox
be: Вам неабходна азначыць значэнне для свайго чэкбокса

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
be: Вы ўказалі SMTP пароль, але Вы не патрабуеце аўтэнтыфікацыі, вы можаце ператварыць аўтэнтыфікацыі SMTP.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
be: Вы абнавіліся! Гэта прама як займець новы гаджэт, толькі яшчэ лепш.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
be: Вам патрэбна ведаць CSS каб праектаваць гэта на свой густ.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
be: Вы павінны будзеце абнавіць Вашы DNS калі Вы абнавілі.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
be: Віншуем! Вы ўсё наладзілі! Вы паспяхова адправілі ліст з дапамогай Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
be: Вы амаль ля мэты. Націсніце на гэтую [link]спасылку[/link], каб актываваць Вашу толькі што набытую ліцэнзію.

en: You're import file is not valid.
be: Ваш імпартуемы файл недапушчальны.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
be: Вы выкарыстоўваеце стары DKIM ключ, які не падтрымліваецца Gmail.

en: You've been subscribed!
be: Вы ўжо падпісаныя!

en: You've subscribed to: %1$s
be: Вы падпісаліся на: %1$s

en: You've successfully subscribed.
be: Вы паспяхова падпісаліся.

en: You've unsubscribed!
be: Вы адпісаліся ад рассылкі!

en: You've updated to %1$s
be: Вы абнавіліся да %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
be: Ваша Google кампанія можа ўтрымліваць толькі лацінскія літары, лічбы, прабелы і працяжнік!

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
be: Ваш MailPoet пастаўляецца з прыкладам рассылкі. Вы ўбачыце, калі Вы зачыніце гэту старонку прывітання. Змяніце яго для запуску.

en: Your Premium is activated.
be: Ваш прэміум актываваны.

en: Your Premium licence has expired.
be: Ваша Прэміум ліцэнзія мінула.

en: Your SPF record
be: Ваш SPF запіс

en: Your auto newsletter has been activated.
be: Ваша аўтаматычная рассылка актывавана.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
be: Ваш новы спіс рассылкі чакае свайго першага падпісанта.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
be: Ваш браўзэр мае некаторыя абмежаванні загрузкі вялікіх файлаў для загрузкі некалькіх файлаў. Калі ласка, выкарыстоўвайце браўзэрны загрузнік для файлаў больш 100 Мб.

en: Your company's address
be: Адрас Вашай кампаніі

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
be: Ваша спасылка пацверджання мінула, калі ласка, падпішыцеся зноў.

en: Your daily newsletter stats
be: Ваша штодзённая статыстыка рассылання

en: Your email could not be saved
be: Ваш эмэйл не захаваны

en: Your email has been saved
be: Ваш эмэйл захаваны

en: Your email preview has been sent to %1$s
be: Узор ліста адпраўлены на %1$s

en: Your form could not be saved.
be: Вашу форму не атрымалася захаваць.

en: Your form has been saved.
be: Ваша форма была захавана.

en: Your latest newsletter is being sent.
be: Ваша апошняе рассылка адпраўляецца.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
be: Ваша ліцэнзія не дазваляе больш даменаў. Абнавіцеся ў Вашым [link]кіраванні акаўнтам[/link].

en: Your lists
be: Вашыя спісы

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
be: Ваш localhost не можа быць паштовым серверам. Каб праверыць, калі ласка, выйдзіце з сістэмы і пстрыкніце на спасылку "Забыліся пароль?" на старонцы ўваходу. Ці атрымліваеце вы ліст скіду пароля з вашага WordPress?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
be: Ваш новы сайт яшчэ не запушчаны? Змясціце форму каб атрымліваць адрасы электроннай пошты з Прэміум убудовай на старонку чакання адкрыцця.

en: Your own website
be: З Вашага сайта

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
be: На Ваш запыт не ўдалося атрымаць ніводнага падпісанта. Змяніце фільтры!

en: Your request has failed
be: Ваш запыт не ўдаўся

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
be: Вашы налады адпраўкі ([settings]) не могуць хутка адпраўляць [number] падпісантам. Чакаецца затрымка дастаўкі. [link]Падрабязней[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
be: Ваш сервер, мабыць, адмаўляецца адпраўляць больш лістоў.

en: Your server cannot run MailPoet.
be: Ваш сэрвер не можа запусціць MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
be: Ваш сэрвер не падтрымлівае выдаленыя абмены.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
be: На Вашым сэрверы адсутнічае адзін ці некалькі важных PHP функцый для правільнай працы: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
be: Канфігурацыя Вашага сервера не дазваляе нам завяршыць усталёўку MailPoet's!

en: Your settings are saved.
be: Вашы налады захаваны.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
be: Вашаму падпісанту трэба прынамсі 2 варыянты для выбару з

en: Your vote could not be recorded.
be: Ваш голас не запісаны.

en: Your vote has been recorded.
be: Ваш голас запісаны.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
be: Ваш хостынг мае свае ліміты. Мы прапануем 70 электронных лістоў у гадзіну, каб быць у бяспецы. [link]Падрабязней[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
be: Ваш сайт, не мае ліцэнзію! Увайдзіце ў свой [link]акаўнт[/link], каб дадаць ліцэнзію для гэтага сайта.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
be: Віншуем! Працуе. Вы можаце пачаць адпраўляць лісты нават на Месяц.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
be: Мы дадалі ваш адрас у спіс атрымальнікаў рассылкі. Хутка мы вам пра сябе нагадаем.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
be: [link]Кіраўніцтва[/link] па стварэнню ўласнай тэмы.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
be: [link]Падрабязней на support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
be: [link]Паказаць звесткі.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
be: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]іфрэйм[/link_iframe] і [link_shortcode]шорткод[/link_shortcode] версіі таксама даступныя.

en: [send_method] works with MailPoet
be: [send_method] працуе з MailPoet

en: above content
be: над тэкстам

en: above text block and image
be: над тэкставым блокам і малюнкам

en: after %1$s try | after %1$s tries
be[0]: праз %1$s спрабаваць
be[1]: праз %1$s спрабаваць
be[2]: праз %1$s спрабаваць
be[3]: праз %1$s спрабаваць

en: alternate left & right
be: альтэрнатыўны левы і правы

en: and the footer?
be: А як жа падвал?

en: any role
be: любая роля

en: art
be: мастацтва

en: below content
be: ніжэй тэкста

en: bounced
be: вернутыя

en: business
be: бізнэс

en: center
be: цэнтр

en: clicked
be: націснута

en: day(s)
be: дзень(ён)

en: day(s) after.
be: дзень(ён) праз.

en: drop content here
be: перацягнеце змесціва сюды

en: e-commerce
be: электронная камерцыя

en: e.g.:smtp.mydomain.com
be: напрыклад: smtp.mydomain.com

en: education
be: адукацыя

en: emails
be: лістоў

en: empty
be: пуста

en: every 10 minutes
be: кожныя 10 хвілін

en: every 15 minutes
be: кожныя 15 хвілін

en: every 2 hours
be: кожныя 2 гадзіны

en: every 2 minutes
be: кожныя 2 хвіліны

en: every 30 minutes
be: кожныя 30 хвілін

en: every 5 minutes
be: кожныя 5 хвілін

en: every hour
be: кожная гадзіна

en: every minute
be: кожную хвіліну

en: excerpt
be: урывак

en: food
be: харчаванне

en: full post
be: поўны запіс

en: go back to Step 1
be: вярнуцца да Кроку 1

en: go to page
be: перайсці на старонку

en: government
be: урад

en: has been activated.
be: быў актываваны.

en: has been de-activated.
be: быў дэактываваны.

en: heading 1
be: загаловак 1

en: heading 2
be: загаловак 2

en: heading 3
be: загаловак 3

en: health and sports
be: здароўе і спорт

en: hey, click on this text!
be: націсніце на гэты тэкст!

en: hour(s)
be: гадзіна(аў)

en: hour(s) after.
be: гадзіна(аў) праз.

en: if there's new content
be: калі ёсць новая публікацыя

en: iframe version
be: iframe версія

en: immediately
be: неадкладна

en: immediately.
be: неадкладна.

en: in any WordPress role
be: у любой ролі WordPress

en: in text block
be: у тэкставым блоку

en: insurance
be: страхаванне

en: left
be: злева

en: manufacturing
be: вытворчасць

en: marketing and media
be: маркетынг і медыя

en: medium
be: сярэдні

en: monthly every...
be: штомесяц кожны

en: monthly on the...
be: штомесяц па

en: moved to the trash.
be: перамешчаны ў кошык.

en: new subscriber
be: новы падпісант

en: new subscribers
be: новыя падпісанты

en: newest
be: навізне

en: no
be: не

en: no image
be: няма малюнка

en: non profit
be: некамерцыйная

en: of
be: з

en: of %1$s
be: з %1$s

en: oldest
be: даўніне

en: once a day at...
be: штодня ў

en: opened
be: прачытаныя

en: or simply [link]go back to design[/link].
be: ці проста [link]вярнуцца да дызайну[/link].

en: other
be: іншае

en: per year
be: у год

en: photography
be: фатаграфаванне

en: play with this image
be: пагуляйце з гэтым малюнкам

en: real estate
be: нерухомасць

en: religious
be: рэлігійны

en: right
be: справа

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
be: паглядзіце спасылкі з [link]Прэміум ліцэнзіяй[/link].

en: selected
be: абраны

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
be: Дадаткі

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
be: Дадаткова

[ctx: settings tab title]
en: Basics
be: Асноўныя

[ctx: settings tab title]
en: Forms
be: Формы

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
be: Даслаць з…

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
be: Пацвярджанне рэгістрацыі

en: show as list
be: паказаць як спіс

en: show message
be: паказаць паведамленне

en: small
be: маленькі

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
be: падпісанты атрымаюць "%1$s" пасля імпарту.

en: technology
be: тэхналогія

en: title only
be: толькі загаловак

en: total max upload file size : %1$s
be: агульны максімальны памер загружанага файла: %1$s

en: travel
be: вандраванне

en: undelivered
be: недастаўлены

en: underline
be: падкрэсленне

en: unopened
be: непрачытаныя

en: unsubscribed
be: якія адпісаліся

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
be: не быў актываваны, бо патрабуе <strong><a href="%s">%s</a></strong> павінен быць усталяваны і актываваны ў першую чаргу.

en: week(s)
be: тыдзень(яў)

en: week(s) after.
be: тыдзень(яў) праз.

en: weekly on...
be: штотыдзень у

en: which you have pasted
be: якія вы ўставілі

en: yes
be: так

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
be: Вы можаце адпраўляць так хутка, як кожныя 15 мінуць, бо Mailpoet гарантуе Прэміум карыстальнікам гэтую хуткую адпраўку.
