MailPoet - en to et translation catalogue (957 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
et: %1$s email(i) planeeritud

en:  %1$s subscriber have been deleted.
et:  %1$s tellija on kustutatud.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
et:  %1$s tellijat on kustutatud.

en: "Read more" text
et: "Loe veel" tekst

en: "View in browser"
et: "Vaata veebibrauseriga"

en: %1$s click | %1$s clicks
et[0]: %1$s klikk
et[1]: %1$s klikki

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
et: %1$s emaili esineb rohkem kui üks kord selles failis : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
et: %1$s emaili on vigased : %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
et: %1$s kirja iga %2$s

en: %1$s emails received.
et: %1$s emaili saabunud.

en: %1$s out of %2$s sent.
et: %1$s %2$s -st saadetud.

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
et: %1$s tellija on lisatud "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
et: %1$s tellija on kinnitatud.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
et: %1$s tellija on liigutatud "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
et: %1$s tellija on eemaldatud"%2$s".

en: %1$s subscribers added to %2$s.
et: %1$s tellijat lisatud %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
et: %1$s tellijat on lisatud "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
et: %1$s tellijat on kinnitatud.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
et: %1$s tellijad on liigutatud "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
et: %1$s tellijad on eemaldatud "%2$s".

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
et: %1$s tellijat on eksporditud. Eksport faili saad [link]siit[/link].

en: %1$s's import list
et: %1$s's list impordud

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
et: % fail(i) on edukalt ülesse laetud

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
et: %s faili ületavad maksimaalse üleslaadimis suuruse kasutade teie brauseri multi-faili üleslaadijat.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
et: %s ületab maksimum üleslaadimise suurus antud kodulehel.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
et: %sMuutmiseks%s, liigu hiirega üle, et näha allpool muuda nuppu.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
et: &#8220;%s&#8221; ebaõnnestunud üleslaamist.

en: &lt; Prev
et: &lt; Eelmine

en: (%1$s votes)
et: (%1$s häält)

en: ... or duplicate one below to copy its design.
et: ... või dubleeri üks allpoolt, et kopeerida selle disain.

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 line | %d lines
et[0]: 1 rida
et[1]: % rida

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 1st
et: 1.

en: 2 hours
et: 2 tundi

en: 2nd
et: 2.

en: 30 day money back
et: 30 päeva raha tagasi

en: 30 minutes
et: 30 minutit

en: 3rd
et: 3.

en: 5 Minute User Guide
et: 5 minuti kasutusjuhend

en: 5 minute newbie guide
et: 5 minuti algaja juhend

en: << Back
et: << Tagasi

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
et: Uus list "%1$s" loodud sellest segmendist.

en: A well designed plugin for a simple idea.
et: Hästi kavandatud plugin lihtsast ideest.

en: Action Required
et: Nõutav tegevus

en: Actions will be executed after %1$s messages
et: Aktiveerub pärast %1$s sõnumit

en: Activate
et: Aktiivne

en: Activate MailPoet Premium Version
et: Aktiveeri MailPoeti preemium versioon

en: Activate bounce and check every...
et: Aktiveeri väljaviskaja ja kontrollida iga...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
et: Aktiveeri siis kui SMTP pordid on suletud.

en: Activate now
et: Akvtiveeri kohe

en: Add
et: Lisa

en: Add / Edit group of posts
et: Lisa / Muuda postituste gruppe

en: Add Images
et: Lisa pilte

en: Add Link & Alternative text
et: Lisa link / Lisa tekst

en: Add List
et: Lisa nimekiri

en: Add New Field
et: Lisa uus väli

en: Add Subscriber
et: Lisa tellija

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
et: Lisa märkeruutu märge oma klientidele, et nad liituksid MailPoet uudiskirjadega

en: Add item
et: Lisa kirje

en: Add link / Alternative text
et: Lisa link / Lisa tekst

en: Add more themes
et: Lisa teemasi

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: Add to list
et: Lisa listi

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
et: Lisa oma hinne [tähed]  [link]wordpress.org[/link] ja hoia see plugin sisuliselt tasuta.

en: Added
et: Lisatud

en: Address:
et: Aadress:

en: After submit...
et: Pärast kinnitust..

en: Agency
et: Agentuur

en: Align center
et: Reasta keskele

en: Align left
et: Reasta vasakule

en: Align right
et: Reasta paremale

en: All
et: Kõik

en: All %1$s subscribers are selected.
et: Kõik %1$s tellijad on valitud.

en: All Newsletters
et: Kõik uudiskirjad

en: All Sent
et: Kõik saadetud

en: All subscribers on this page are selected.
et: Kõik tellijad antud lehel on valitud.

en: Allow site admins to change the sending method
et: Luba administraatoritel muuta saatmise meetodit

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
et: Luba administaatoritel mitteaktiveerida Registreerimise kinnitust

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
et: Luba kasutajatel, kes liitusid teie lehega, liituda ka teie soovitatud listiga.

en: Allowed Files
et: Lubatud failid

en: Alphanumerical
et: Alphanumbrid

en: Already paid? Click here to activate
et: Juba tasutud? Klikka aktiveerimiseks siia

en: Alternative text:
et: Lisa tekst:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
et: Esines viga faili üleslaadimisel. Palun proovi uuesti.

en: Apply
et: Kinnita

en: Archive page shortcode
et: Arhiivi lehe lühendkood

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
et: Oled sa kindel, et valitud oleks õige port? Võite jätta see tühjaks, kui te ei tea, mida täpsustatakse

en: Are you sure you want to delete this custom field?
et: Oled kindel, et soovid seda erivälja kustutada?

en: Are you sure you want to delete this form?
et: Oled kindel, et soovite kustutada selle vormi?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
et: Oled kindel, et soovite ignoreerida %1$s tellijat nimekirjast %2$s?

en: Authentication
et: Autoriseerimine

en: Author:
et: Autor.

en: Auto Newsletters
et: Auto uudiskirjad

en: Automatic newsletter
et: Automaatne uudiskiri

en: Automatically add paragraphs
et: Automaatselt lisa lõigud

en: Average rating: %1$s
et: Keskmine hinne: %1$s

en: Back
et: Tagasi

en: Back to lists
et: Tagasi nimekirja

en: Back to selection
et: Tagasi valikutesse

en: Background
et: Taust

en: Background color
et: Tausta värv

en: Background color with alternate
et: Tausta värvi vahetaja

en: Batch insert options
et: Partii sisestus valikud

en: Be productive thanks to Premium!
et: Produktiivne tänu Premiumile!

en: Blocked IP
et: Blokeeritud IP

en: Bookmarks Selection
et: Järjehoidja valikud

en: Bounce Handling
et: Põrkekirja käitelmine

en: Bounce handling connection test
et: Kirjavahetuse ühenduse test

en: Bounce handling processing
et: Kirjavahetuse töötlemine

en: Bounced
et: Saatmata

en: Bulk Actions
et: Bulk tegevused

en: Button label:
et: Nupu pealkiri

en: Buy Now
et: Osta nüüd

en: CSV file
et: CSV fail

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
et: Kas saad kinnitada, et see rida vastab sellele väljale?

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel Upload
et: Tühista üleslaadimine

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
et: Ligipääs puudub CSV failile. Palun kontrolli kataloogi "%1$s" õigusi

en: Categories and tags
et: Kategooriad ja sildid

en: Categories:
et: Kategooriad:

en: Change log
et: Muudatuste logi

en: Check again what you're trying to import.
et: Kontrolli veelkord üle, mida proovid importida.

en: Check this box if you want transparency
et: Märkige see ruut, kui soovite läbipaistvust

en: Checkbox
et: Märkeruut

en: Checking license
et: Kontrollin litsentsi

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
et: Vali KELLELT nimi ja e-mail aadress  teavitus e-mailidele.

en: Choose a list
et: Vali list

en: Choose files to upload
et: Vali failid üleslaadimiseks

en: Clear selection
et: Tühista valik

en: Click here to subscribe
et: Klikka siia et liituda

en: Click here to view media.
et: Klikka siia, et näha meediat.

en: Clicked
et: Klikatud

en: Clicked on
et: Klikatud

en: Clicks
et: Klikid

en: Close
et: Sulge

en: Configuration and Permissions
et: Konfiguratsiooni ja Õigused

en: Configure
et: Konfigureeri

en: Configure each site manually
et: Konfigureeri igat lehte manuaalselt

en: Confirm Reinstallation
et: Kinnita reinstall

en: Confirm unconfirmed subscribers
et: Kinnita kinnitamata liitujad

en: Confirm your subscription to %1$s
et: Kinnita oma liitumist %1$s

en: Conflict
et: Konflikt

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
et: Õnnitleme, teie Premium litsents on aktiivne.  Viimane samm...

en: Connection method
et: Ühenduse meetod

en: Contact Support
et: Võta ühendust klienditoega

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy of
et: Koopia

en: Create a new email
et: Loo uus e-mail

en: Create a new form
et: Loo uus vorm

en: Create a new list
et: Loo uus list

en: Created on
et: Loodud

en: Crunching&hellip;
et: Krigistamine;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
et: Tänane päev kuu järgarvulises, st. 2., 3. jne

en: Current day of the month number
et: Tänane päev ja kuu number

en: Current month number
et: Tänase kuu number

en: Custom Fields
et: Tavalised väljad

en: Custom dates
et: Tavalised kuupäevad

en: DKIM signature
et: DKIM signatuur

en: Daily summary of emails sent
et: Päeva kokkuvõte saadetud emailides

en: Date
et: Kuupäev

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Day
et: Päev

en: December
et: Detsember

en: Default style saved.
et: Vaikimisi stiil salvestatud.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: Delete image for all newsletters?
et: Kustuta pilt kõikidest uudiskirjadest?

en: Delete subscribers
et: Kustuta liitujad

en: Delete the user
et: Kustuta kasutaja

en: Delete these newsletters for ever?
et: Kustuta need uudiskirjad igaveseks?

en: Delete these subscribers forever?
et: Kustuta need tellijad igavesti?

en: Delete this newsletter for ever?
et: Kustuta see uudiskiri lõplikult?

en: Delete this subscriber forever?
et: Kustuta see tellija igavesti?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
et: Kustutades listi ei eemaldata ühtegi tellijat.

en: Delivery method
et: Kohale toimetamise meetod

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details & PSD
et: Üksikasjad & PSD

en: Device
et: Seade

en: Dismiss
et: Tühista

en: Display and insert options
et: Kuva sisestus valikuid

en: Display label within input:
et: Kuva märget vormi sees:

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
et: Probleeme sõnumi kuvamisega? [link]Vaata seda uudiskirja veebibrauseriga.[/link]

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
et: Näitab uudiskirja ülaosas. Ärge unustage lisada linki, st: [link]link[/link]

en: Divider
et: Lahutaja

en: Divider Selection
et: Horisontaaljoone valikud

en: Dividers Selection
et: Horisontaaljoone valikud

en: Do nothing
et: Midagi ei tee.

en: Do you want to install that version?
et: Kas soovita installida selle versiooni?

en: Does it work? Try to connect.
et: Kas see töötab? Proovi ühendada.

en: Domain
et: Domeen

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
et: Ärge unustage lisada: <br><br>[activation_link]Aktiveerimise kinnitus.[/activation_link]. <br><br>Valikuline: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
et: Ei näe lisandmoodul mida otsite? <a href="%s"> Kirjuta </a> meie kontakti vormi.

en: Don't wait & send right now.
et: Ära oota ja saada kohe.

en: Done
et: Valmis

en: Download
et: Lae alla

en: Download as .zip
et: Lae alla nagu .zip

en: Download original Photoshop file
et: Lae alla originaalne Photoshop fail

en: Download the Premium plugin.
et: Lae premium versioon alla.

en: Downloads: %1$s
et: Allalaadimisi: %1$s

en: Draft
et: Mustand

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
et: Lohista %1$stekst, postitused, sisujagaja.%2$s Vaata paremale!

en: Drop files here
et: Lohista failid siia

en: Duplicate
et: Dubleeri

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
et: Igakord kui üks meie kasutajatest unustab kirjutada kommentaari, üks kassipoeg sureb. See on kurb ja murrab meie südameid. [link]Lisa kommentaar[/link] ja päästa kassipoeg juba täna.

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Automatic latest content
et: Muuda Automaatset värskemat sisu

en: Edit Lists
et: Muuda nimekirja

en: Edit custom field
et: Redigeeri erivälja

en: Edit field
et: Muuda väli

en: Edit form
et: Muuda vorm

en: Edit lists
et: Muuda liste

en: Edit name
et: Muuda nime

en: Edit subscription page link
et: Muuda liitumise lehe linki

en: Edit text
et: Muuda teksti

en: Edit your subscriber profile: %1$s
et: Muuda oma profiili: %1$s

en: Edit your subscription
et: Muuda oma tellimust

en: Editing list %1$s
et: Muuda listi  %1$s

en: Element has been deleted.
et: Element on kustutatud.

en: Elements deleted
et: Elemendid kustutatud

en: Email %1$s already exists.
et: E-mail %1$s juba olemas.

en: Email Address
et: Emaili aadress

en: Email Status
et: E-kirja staatus

en: Email content
et: Emaili sisu

en: Email notifications
et: E-mail teavitused

en: Email subject
et: Emaili teema

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
et: E-mail saadetakse %1$s at %2$s

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
et: Rakenda kõikidele lehtedele, et saata koos ainulaadne KELLELT e-posti aadress. Teil on vaja ainult seadistada automatiseeritud Bounce Handling (Premium), SPF ja DKIM ainult üks kord.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
et: Sisesta e-mail aadress kuhu soovid saada teavitusi (eralda komadega)

en: Error Saving newsletter...
et: Viga uudiskirja salvestamisel...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
et: Error sõnumi saatmisel <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
et: Viga kontrollides vormi välju.

en: Error when inserting emails.
et: Viga e-kirja lisamisel.

en: Error when inserting list.
et: Viga listi lisemisel

en: Excel for Windows
et: Excel Windows'i jaoks

en: Export
et: Ekspordi

en: Export Subscribers
et: Ekpordi Tellijad

en: Export confirmed subscribers only
et: Ekspordi kinnitatud tellijad ainult

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV

en: Exporting %1$s subscribers
et: Ekspordi %1$s tellijaid

en: FROM email address for sites using this method
et: FROM email aadress saitidelt kasutades seda meetodit

en: Failed Permanently
et: Ebaõnnestunud jäädavalt

en: Failed Send
et: Ebaõnnestund saatmised

en: February
et: Veebruar

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
et: Väli "%1$s" on nõutud tabelis "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
et: Väli "%1$s" peab olema õige E-mail.

en: Field's name:
et: Välja nimi:

en: File canceled.
et: Fail tühistatud.

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filter by status
et: Filtreeri staatuse järgi

en: Filter by type
et: Filtreeri tüübi järgi

en: Final step: last details
et: Viimane samm: viimased detailid

en: First Name
et: Eesnimi

en: First Time? See it in Action
et: Esimene kord? Vaata, kuidas see toimib

en: First name
et: Eesnimi

en: First step: main details
et: Esimene samm: peamised detailid

en: Follow us and don't miss anything!
et: Jälgi meid ja teil ei jää midagi vahele!

en: Footer
et: Jalus

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Footer text
et: Jaluse tekst

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
et: Näiteks, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]

en: Forget about limits
et: Unusta piirangud

en: Format
et: Formaat

en: Four Sites
et: Neljale leheküljele

en: Free
et: Tasuta

en: Freelance
et: Vabakutseline

en: Freelancer
et: Vabakutseline

en: Friday
et: Reede

en: From
et: Kellelt

en: Full name of current day
et: Tänase päeva täisinimi

en: Full name of current month
et: Tänase kuu täisnimi

en: Get Help!
et: Saa abi!

en: Get Premium now
et: Telli Premium nüüd

en: Get all MS users
et: Saa kõik MS kasutajad

en: Get faster support
et: Saa kiiremat abi

en: Get more themes
et: Saa rohkem teemasi

en: Go Premium!
et: Telli Premium!

en: Go premium, you cannot send anymore!
et: Vali Premium, sa ei saa rohkem saata!

en: Google Analytics Campaign
et: Google Analytic Campaign

en: Great, you'll never hear from us again!
et: Tore, peagi te ei kuule meist midagi!

en: HTTP error.
et: HTTP viga.

en: Header
et: Päis

en: Header background
et: Päise taust

en: Heading 1
et: Pealkiri 1

en: Heading 2
et: Pealkiri 2

en: Heading 3
et: Pealkiri 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
et: Tere!
    
    Palju õnne! Oled edukalt liitunud meie lehega.
    Meil on vaja, et te aktiveeriksite oma liitumise soovi(e): [lists_to_confirm] klikates järgnevale lingile: 
    
    [activation_link]Klikka siia, et kinnitada oma aktiveerimise soov.[/activation_link]
    
    Täname,
    
     Meeskond!

en: Help yourself. Or let us help you.
et: Aita iseennast. Või lase meil teid aidata.

en: Here is the list of bounced emails.
et: Siin on nimekiri tagasi tulnud e-kirjadest.

en: Hide display options
et: Peida ekraani valikud

en: Hide this message
et: Peida see sõnum

en: Hide!
et: Peida!

en: Horizontal line
et: Horisontaalne joon

en: Hostname
et: Host

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
et: Liiga hiirega üle väljade, et avastada vormide nimed.

en: How about a new list?
et: Kuidas oleks uue listiga?

en: How does it work?
et: Kuida see töötab?

en: How spammy is this newsletter?
et: Kui spämmirohke on see infoleht?

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
et: Olen premium kasutaja, MailPoet.com lubab, et mu meilid saadeti õigeaegselt.

en: IO error.
et: IO viga.

en: IP address
et: IP aadress

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
et: Kui ma tahan võin [link]lisada veel ühe cron job[/link], et suurendada sagedust.

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
et: Kui sul esineb sarnane probleem, siis see on õige lahendus. Lisaks on see on täiesti tasuta.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
et: Kui te olete hiljuti edukalt saatnud palju kirju,siis need vead võivad olla tingitud ka teie server piirangutest.

en: Image
et: Pilt

en: Image Parameters
et: Pilid parameetrid

en: Image alignment
et: Pildi paigutus

en: Image has been deleted.
et: Pilt on kustutatud

en: Image selection has been saved.
et: Piltide valik on salvestatud

en: Image selection has not been saved.
et: Piltide valik ei ole salvestatud

en: Image width
et: Pildi laius

en: Import
et: Impordi

en: Import "%1$s" as date field
et: Impordi "%1$s" kui kuupäeva väli

en: Import Subscribers
et: Import Tellijad

en: Import as "%1$s"
et: Impordi kui "%1$s"

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
et: Import pluginast  %1$s on katkestatud.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
et: Import pluginast  %1$s on valmis.

en: Import subscribers from plugins
et: Impordi tellijad sellest pluginast

en: In Queue
et: Järjekorras

en: In queue
et: Järjekorras

en: Include author
et: Autor

en: Include categories
et: Kaasab kategooriad

en: Includes: %1$s
et: Sisaldab: %1$s

en: Information is missing.
et: Informatsioon puudub.

en: Insert Subscription Form
et: Lisa Liitumise Vorm

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
et: Sisesta [newsletter:total] et näidata postituste arvu, [newsletter:post_title] et näidata viimaste postituste pealkirju & [newsletter:number] et näitata postituse numbrit.

en: Insert form
et: Sisesta vorm

en: Insert selected
et: Sisesta valitud

en: Inserting selected articles...
et: Lisan valitud artiklid...

en: Install Themes
et: Installi Teemad

en: Install from WordPress.org
et: Installi WordPress.org kodulehelt

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
et: Installeerib MailPoet'i uudiskirja plugina preemium versiooni

en: Installing MailPoet Premium Version
et: Installeerib MailPoeti premium versiooni

en: Is this field mandatory?
et: Kas see väli on kohustuslik?

en: Issue number
et: Probleemi number

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
et: See ei toimi alati nii nagu me tahame seda, kas pole? Meil on [link] sihtotstarbeline toe veebileht [/link] dokumentatsiooni ja piletimüügi süsteemiga.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
et: Tundub, et teie vidin on kustutatud Wordpress [link]vidinate paigast[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
et: See on tasuta ning see on osutunud populaarseks meie kasutajatele.

en: January
et: Jaanuar

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: Keep this plugin essentially free
et: Jäta see plugin sisuliselt tasuta

en: Key
et: Võti

en: Last
et: Viimane

en: Last 180 days
et: Viimased 180 päeva

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Last 365 days
et: Viimased 365 päeva

en: Last 7 days
et: Viimased 7 päeva

en: Last 90 days
et: Viimased 90 päeva

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last month
et: Viimane kuu

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last updated: %1$s
et: Viimati uuendatud: %1$s

en: Latest content already sent.
et: Viimane sisu juba saadetud.

en: Latest post title
et: Viimase postitise pealkiri

en: Learn more.
et: Loe edasi.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
et: Jäta see valik Jah peale, Ainult väike osa SMTP teenusest palub autoriseerimise välja lülitada.

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
et: Las see plugin eemaldab <strong> tagasi tulnud ja vigase aadressi </ strong> automaatselt. [link] Vt juhendi. [/link]

en: Letters only
et: Tähed ainult

en: Line is empty
et: Rida on tühi

en: Link to browser version
et: Link brauseri versioonile

en: Links
et: Lingid

en: List "%1$s" has been deleted.
et: List "%1$s" on kustutatud.

en: List "%1$s" has been duplicated.
et: List "%1$s" on dubleeritud

en: List created based on a newsletter segment.
et: List on loodud põhinedes uudiskirja segmendile.

en: List has been updated.
et: List on uuendatud

en: List of fields to export
et: Loetelu väljadest mida eksportida

en: List of forms
et: Vormide nimekiri

en: List selection
et: Nimekirja valik

en: Lists
et: Listid

en: Lists and Subscribers
et: Nimekiri tellijatest

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
et: Loetelu kuhu tellija oli liitunud.

en: Loading more Results...
et: Laen rohkem tulemusi...

en: Loading results...
et: Laadimise tulemused...

en: Loading...
et: Laeb...

en: Local time is <code>%1$s</code>
et: Kohalik aeg on <code>%1$s</code>

en: Login
et: kasutajanimi

en: Love kittens?
et: Armastad kassipoegi?

en: MailPoet Version
et: MailPoeti versioon

en: MailPoet page
et: MailPoeti lehekülg

en: MailPoet says:
et: MailPoet ütleb:

en: Mailbox Full
et: Postkast täis

en: Mailbox not available
et: Postkasti ei ole saadaval

en: March
et: Märts

en: Maximum of posts to show
et: Maksimaalselt postitusi näidata

en: Maximum upload file size: %d%s
et: Maksimaalne üleslaetava faili suurus: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
et: Maksimaalne üleslaetava faili suurus: %d%s.

en: May
et: Mai

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
et: Mälupiir ületatud. Palu proovi uuesti väiksema failiga.

en: Message delayed
et: Sõnum hilineb

en: Method set by the network admin.
et: Meetod seadistatud võrguadminni poolt.

en: Modified On
et: Muudetud

en: Modify
et: Muuda

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month
et: Kuu

en: Month (January, February,...)
et: Kuu (Jaanuar, Veebruar...)

en: Move to list
et: Liiguta listi

en: Multisite ready.
et: Multilehekülg valmis.

en: My first list
et: Minu esimene list

en: My rating: %1$s
et: Minu hinne: %1$s

en: Name
et: Nimi

en: Need help?
et: Vajad abi?

en: Network's Default Sending Method
et: Võrgu vaikimisi saatmise meetod

en: Network's Method
et: Võrgustiku meetod

en: New Form
et: Uus vorm

en: New form
et: Uus vorm

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Newsletter Images
et: Uudiskirja pildid

en: Newsletter Subject
et: Uudiskirja Teema

en: Newsletter can't be deleted.
et: Uudiskirja ei saa kustutada.

en: Newsletter deleted.
et: Uudiskiri kustutatud.

en: Newsletter has been saved as a draft.
et: Uudiskiri on salvestatud mustandina.

en: Newsletter has been saved.
et: Uudiskiri on salvestatud.

en: Newsletter has been scheduled.
et: Uudiskiri on ajastatud.

en: Newsletter profile has been updated.
et: Uudiskirja profiil uuendatud.

en: Newsletter successfully created.
et: Uudiskiri edukalt loodud.

en: Newsletters
et: Uudiskirjad

en: Newsletters (by Tribulant)
et: Uudiskirjad

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
et: Uudiskiri on juba saadetud. Teie uusim uudiskiri saadetakse hiljem.

en: Next &gt;
et: Järgmine &gt;

en: Next send out in %1$s
et: Järgmine saatmine %1$s

en: Next send out on %1$s
et: Järgmine saatmine %1$s

en: Next try in %s minutes.
et: Järgmine %s minuti pärast.

en: No
et: Ei

en: No Results were found
et: Mingeid tulemusi ei leitud

en: No email sent.
et: Kirja ei saadetud.

en: No list specified
et: Nimekiri määramata

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
et: Tellijat ei leidnud, võimalik, et ta on kustutatud.

en: Not Configured!
et: Pole konfigureeritud!

en: Not active.
et: Mitteaktiivne

en: Not sent
et: Pole saadetud

en: Not sent yet.
et: Pole veel saadetud

en: Nothing
et: Ei midagi

en: Number of lines:
et: Mitu rida:

en: Numbers only
et: Numbrid ainult

en: October
et: Oktoober

en: Once a week
et: Korra nädalas

en: Once every 28 days
et: Korra iga 28 päeva jooksul

en: Once every fifteen minutes
et: Korra iga viieteist minuti jookul

en: Once every five minutes
et: Korra iga viie minuti jooksul

en: Once every minute
et: Korra iga minut

en: Once every ten minutes
et: Korra iga kümne minuti jooksul

en: Once every thirty minutes
et: Korra iga kolmekümne minuti jooksul

en: Once every two hours
et: Korra iga kahe tunni jooksul

en: Once every two minutes
et: Korra kahe minuti jooksul

en: One configuration for all sites
et: Üks konfiguratsioon kõikidele lehtedele

en: Oops! There are no newsletters to display.
et: Uudiskirjad puuduvad.

en: Oops! You're already subscribed.
et: Oled juba liitunud selle listiga.

en: Open rate (based on received newsletters)
et: Ava hinded (põhinevad saabunud uudiskirjadest)

en: Open, clicks, unsubscribed
et: Avatud, Klikke, Lahkunud

en: Opened
et: Avatud

en: Opened & Clicked
et: Avatud ja Klikatud

en: Opened date
et: Avatud kuupäev

en: Opened newsletters
et: Avatud uudiskirjad

en: Opened only
et: Avatud ainult

en: Opens
et: Avatud

en: Order:
et: Järjekord

en: Ordering
et: Tellimine

en: POP3 without imap extension
et: POP3 ilma imap laiendita

en: Page %1$s
et: Lehekülg %1$s

en: Page does not exist.
et: Lehekülg puudub.

en: Pages
et: Lehed

en: Password
et: parool

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
et: Kleebi lühendkood lehele, et näidata nimekirja viimastest uudiskirjadest.

en: Pause
et: Paus

en: Paused
et: Pausil

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
et: Telefoni number, (+,-,#,(,) tühikud lubatud)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
et: Photoshop fail saadaval [link]Premium lisana[/link].

en: Pick a date
et: Vali kuupäev

en: Pick a list
et: Vali nimekiri

en: Please enter first name
et: Palun sisesta eesnimi

en: Please enter last name
et: Palun sisesta perekonnanimi

en: Please make a selection first!
et: Palun tee valik enne!

en: Please select a newsletter.
et: Palun vali uudiskiri

en: Please select an article.
et: Palun vali artikkel.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
et: Palun proovi see fail üles laadida %1$sbrauseri üleslaadijaga%2$s.

en: Please verify your link to this page.
et: Palun kontrollige linki sellel lehel.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
et: Palun kontrollige oma e-posti seadistust ja veenduge, et saate saata test kirja.

en: Position your mouse over the image to the left.
et: Liigu hiirega üle pildi vasakule.

en: Post Notifications
et: Postituse teavitus

en: Post Selection
et: Postituse valik

en: Posts
et: Postitused

en: Preceded by:
et: Eelneb:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
et: Premium litsents ei kehti teie lehel. Telli see [link]siit[/link].

en: Premium version is valid for your site.
et: Premium versioon kehtib teie lehel.

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview in new tab
et: Eelvaade uuel lahtril

en: Preview page
et: Eelvaate leht

en: Preview without images
et: Eelvaade ilma piltiteda

en: Process bounce handling now!
et: Töötle kirjavahetust nüüd!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
et: Protsess värskendatud, et vältida võimalikku kadu ühenduses.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
et: Protsess värskendatud, et vältida tähtaega.

en: Purchase
et: Telli

en: Queue is empty!
et: Järjekord on tühi!

en: Radio buttons
et: Raadio nupp

en: Random text or HTML
et: Suvaline tekst või HTML

en: Random text or instructions
et: Suvaline tekst või juhised

en: Rate
et: Hinda

en: Read More
et: Loe veel

en: Read documentation
et: Loe dokumentatsiooni

en: Read more
et: Loe veel

en: Read more.
et: Loe veel.

en: Read online.
et: Loe otse.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
et: Loe meie kerget ja lihtsat [link]tingimused ja kord.[/link]

en: Refresh the page you current are!
et: Värskenda lehekülge, kus sa hetkel viibid!

en: Reinstall
et: reinstalli

en: Reinstall MailPoet?
et: Installeeri MailPoet uuesti?

en: Reinstall now...
et: Reinstalli nüüd...

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove from all lists
et: Eemalda kõikidest listidest

en: Remove from list
et: Eemalda listist

en: Remove from the queue
et: Eemalda järjekorrast

en: Remove image
et: Eemalda pilt

en: Remove link
et: Eemalda link

en: Remove text
et: Eemalda tekst

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
et: Eemalda tasuta versiooni 2000 liikme piirang ja saada niipaljudele liikmetel kuidas süda soovib. [link]Eemalda piirang![/link]

en: Request successful
et: Päring õnnestus

en: Resume
et: Jätka

en: Return to MailPoet
et: Tagasi MailPoetisse

en: Roles and permissions
et: Reeglid ja õigused

en: SMTP Hostname
et: SMTP serveri nimi

en: SPF and DKIM
et: SPF ja DKIM

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save & close
et: Salvesta ja sulge

en: Save as draft and close
et: Salvesta mustand ja sulge

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Saved! The changes are already active in your widget.
et: Salvestatud! Muudatused on juba aktiivsed sinu widget'is.

en: Saved.
et: Salvestatud

en: Saving default style...
et: Salvestan vaikimisi stiili...

en: Saving form...
et: Salvesta vorm...

en: Saving newsletter...
et: Salvestan uudiskirja...

en: Schedule
et: Ajakava

en: Scheduled
et: Ajakavas

en: Scheduled to be sent in %1$s
et: Ajaliselt määratud saatmiseks  %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
et: Ajaliselt määratud saatmiseks %1$s

en: Search
et: Otsi

en: Search newsletters
et: Otsi uudiskirju

en: Search recipients
et: Otsi saajaid

en: Search subscribers
et: Otsi liitujaid

en: Searching...
et: Otsin...

en: Second step:  "%1$s"
et: Järgmine samm: "%1$s"

en: Secure connection
et: Turvaline ühendus

en: Security Problem
et: Turvalisuse probleem

en: Security error.
et: Turvalisuse viga.

en: Security failure during request
et: Täiesti uus MailPoet. Paneme täiega :-)

en: Segment of %1$s
et: Osa %1$s

en: Select
et: Vali

en: Select Files
et: Vali failid

en: Select a field type:
et: Vali välja tüüp:

en: Select a form:
et: Vali vorm:

en: Select all %1$s subscribers.
et: Vali kõik %1$s tellijad.

en: Select at least 1 subscriber!
et: Vali vähemalt 1 tellija!

en: Select list(s):
et: Vali nimekirjast:

en: Select the list you want to add:
et: Vali nimekiri, mida soovite lisada:

en: Selection options
et: Valikuvõimalused

en: Send
et: Saada

en: Send Process
et: Saatmise protsess

en: Send a test mail
et: Saada test kiri

en: Send at a higher frequency
et: Saada kõrgema sagedusega

en: Send immediately.
et: Saada koheselt.

en: Send later
et: Saada hiljem

en: Send preview
et: Saatmise eelvaade

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
et: Saada kirju kasutades professionaalse SMTP serveri teenust, suurepärane valik suurtele ja väikestele nimekirjele. Me peame läbirääkimisi mõnede soodsate teenuse pakkujatega.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
et: Saada endale mõned testkirjad, et kinnitada, kas meetod töötab teie serveris.

en: Send...
et: Saadetud...

en: Sender
et: Saatja

en: Sender of notifications
et: Saatja teavitused

en: Sending
et: Saatmine

en: Sending a test email
et: Saadan e-kirja testi

en: Sending batch of emails...
et: Saadan partii e-kirju...

en: Sending has resumed.
et: Saatmine jätkub.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
et: Saada kohe kui keegi liitub listiga  %1$s

en: Sending is now paused.
et: Saatmine on hetkel pausil.

en: Sending per event
et: Saada korra sündmuse kohta

en: Sending preview...
et: Saadan eelvaate...

en: Sending suspended.
et: Saatmine peatatud.

en: Sendmail path
et: Kirja saatmise teekond

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
et: Saadetud %2$s pärast uue kasutaja lisamist teie leheküljele  %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
et: Saadetud %2$s pärast liitumist listiga  %1$s

en: Sent On
et: Saadetud

en: Sent daily at %1$s.
et: Saadetud päeviti %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
et: Saadetud koheselt pärast uue kasutaja lisamist teie leheküljele %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
et: Saadetud kord kuus %1$s %2$s  - %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
et: Saadetud kord kuus %1$s %2$s -st

en: Sent to %1$s out of %2$s
et: Saadetud %1$s %2$s -st

en: Sent to %1$s subscribers.
et: Saadetud %1$s tellijale.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
et: Saadetud kord nädalas %1$s %2$s -st

en: Set as default style.
et: Määra vaikimisi stiiliks.

en: Settings
et: Sätted

en: Share your data
et: Jaga andmeid

en: Show
et: Näita

en: Show all months
et: Näita kõik kuud

en: Show all themes
et: Näita kõik teemad

en: Show display options
et: Kuva ekraani valikud

en: Show divider between posts
et: Näita eraldajat postituste vahel

en: Single Site
et: Ühele leheküljele

en: Size:
et: Suurus:

en: Social Bookmark Selection
et: Sotsiaalmeedia järjehoidjate valik

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
et: Vabandust, te olete täitnud oma mäluruumi piirangu (%s MB).

en: Sort by
et: Sorteeritud

en: Spam test results
et: Spam test tulemused

en: Split subscribers into %1$s pages.
et: Jaota tellijad %1$s lehele.

en: Standard Newsletters
et: Standard uudiskirjad

en: Standard newsletter
et: Standard uudiskiri

en: Statistics
et: Statistika

en: Stats
et: Statistika

en: Stats dashboard
et: Statistika laud

en: Status
et: Saatus

en: Step %1$s
et: Samm %1$s

en: Step 1:
et: Samm 1:

en: Step 2:
et: Samm 2:

en: Step 3:
et: Samm 3:

en: Step 4:
et: Samm 4:

en: Styles could not be saved
et: Stiili ei saanud salvestada

en: Styles have been saved
et: Stiil salvestatud

en: Subject
et: Pealkiri

en: Subject line
et: Emaili pealkiri

en: Submit
et: Saada

en: Subscribe in comments
et: Liitu kommenteerimiseks

en: Subscribe in registration form
et: Liitu meiega registreerimisvormil

en: Subscribe to our Newsletter
et: Liitu meie uudiskirjaga

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
et: Telli meie uudiskiri ja liitu meie [total_subscribers] tellijatega.

en: Subscribe!
et: Liitu!

en: Subscribed
et: Märgitud

en: Subscribed on
et: Liitunud

en: Subscribed since
et: Liitunud alates

en: Subscriber
et: Liituja

en: Subscriber Status
et: Tellija staatus

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
et: Nimi juba kasutusel. [link]Muuda[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
et: Tellija on muudetud. [link]Muuda uuesti[/link].

en: Subscriber has been saved.
et: Tellija on salvestatud

en: Subscriber has not been modified.
et: Tellija ei ole muudetud.

en: Subscriber has not been saved.
et: Tellija ei ole salvestatud.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
et: Tellijat ei leitud : <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber stats
et: Liitujate statistika

en: Subscribers
et: Liitujad

en: Subscribers in no list
et: Liituja ei ole listis

en: Subscribers per page:
et: Tellija lehe kohta:

en: Subscribers to show per page:
et: Tellijaid lehe kohta.

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
et: Tellijad võivad nüüd aktiveerida oma tellimuse e-kirja abil, et uudiskirju kätte saada.  See on soovitatav.

en: Subscription confirmation
et: Liitumise kinnitus

en: Subscription date
et: Liitumise kuupäev

en: Subscription without JavaScript is disabled.
et: Liitumine ilma JavaScriptita on keelatud.

en: Success message:
et: Edu teade:

en: Successfully connected to %1$s
et: Edukalt ühendatud %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
et: Edukalt saadetud <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Tags: %1$s
et: Silte: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
et: Võta rahulikult, ülejäänud teeb plugin ise ära.

en: Test email successfully sent to %s
et: Testkiri edukalt saadetud aadressile %s

en: Test the statistics page.
et: Testi statistika lehte.

en: Text
et: Tekst

en: Text Area
et: Teksti väli

en: Text Input
et: Teksti väli

en: Text of "Unsubscribe" link
et: Tekst "Lahku listist" link

en: Thanks!
et: Täname!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
et: Tänud! Vii mind nüüd edasi plugina töölauda.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
et: Sisestatud <strong>Kellelt email aadress</strong> (%1$s) ei ole korrektne email aadress.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
et: Sisestatud <strong>vasta email aadress</strong> (%1$s) ei ole korrektne email aadress.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
et: Saada protsess peatunud, sest seal on liiga palju vigu.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
et: See aadress lisatakse uudiskirja jalusesse. See aitab ära hoida späm filtreid.

en: The authors have done a pretty awesome job.
et: Autorid on teinud päris vinge töö.

en: The email ID %s is not published
et: Emaili ID %s ei ole avaldatud

en: The email is not valid!
et: Email on vigane!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
et: Esimene rida CSV failis peaks olema tulpade pealkirjad : "email","perekonnanimi","eesnimi".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
et: Esimene asi, mida teie tellijad näevad. Ole loominguline ja suurenda kirjade avamise määra!

en: The form named "%1$s" has been created.
et: Vorm nimega  "%1$s" on loodud.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
et: See vorm nimega "%1$s" on kustutatud.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
et: Listi ei eksisteeri või ei saa kustutada.

en: The list has been deleted.
et: Nimekiri on eemaldatud.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
et: Nimekiri, mille te kleepisite, on liiga suur brauseri jaoks.  <strong>Lae fail üles</strong> hoopis.

en: The newsletter doesn't exist.
et: Uudiskirja ei eksisteeri.

en: The newsletter has been duplicated.
et: Uudiskiri on dubleeritud.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
et: Uudiskiri on mitteaktiivne, teil on vaja uuesti aktiveerida kui olete lõpetanud selle muutmise. Kas soovite jätkata?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
et: Postitused allpool lisati vidinaga %sViimane automaatne sisu%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
et: Teises reas CSV failis peaksid olema väärtused selliselt : "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
et: See segment on eemaldatud antud uudiskirja järjekorrast.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
et: Lihtsaim lahendus väikeste nimekirjadega. Teie veebimajutaja määrab igapäevase emaili saatmise piiri.

en: The theme you selected could not be loaded.
et: Valitud teemat ei saa laadida

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
et: Kaks esimest rida failist, mida soovisite üles laadida on järgmised:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
et: Teie seadme brauserit ei saa kasutada failide üles laadimiseks. Teil on võimalik kasutada selle asemel  <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app teie seadmele</a>.

en: There are %1$s messages in your mailbox
et: Teil on %1$s sõnumit postkastis

en: There are %1$s pending email(s)
et: Ootel on  %1$s kirja.

en: There are no bounced messages to process right now!
et: Hetkel puuduvad tagasi tulnud sõnumid, mida töödelda!

en: There are no list to send to.
et: Puuduvad nimekirjad kuhu saata.

en: There are no messages
et: Sõnumid puuduvad

en: There are no newsletters.
et: Uudiskirjad puuduvad.

en: There are no posts corresponding to that search.
et: Puuduvad postitused, mis vastavad otsingule

en: There is no plugin to import from.
et: Puudub plugin millest importida.

en: There is no subject or body in this email
et: Sellel emaili puudub teema või sisu

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
et: Tekkisid ootamatud vead listiga, mida soovisite importida.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
et: Esines konfiguratsiooni viga. Palun kontakteeru serveri administraatoriga.

en: There's no stats to load!
et: Pole statistikat mida laadida!

en: Third party
et: Kolmas osapool

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
et: See Premium plugin võimaldab teil lisada MailPoet'i vormid paljudesse kohtadesse ja ka Facebookis.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
et: See Premium plugin võimaldab teil lisada MailPoet vormi hüpikakna kujul.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
et: Seda Premium pluginat vormi saab ilusasti lisada allpoole kodulehe pealkirja. Ei rohkem ega vähem.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
et: See muudab "lahku listist" linki uudiskirja jaluses.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
et: See meiliserveri teenus töötab 95&#37; serverites

en: This field contains no values
et: See väli ei sisalda mingit väärtust

en: This field does not exist
et: Seda välja ei eksisteeri

en: This file is empty. Please try another.
et: See fail on tühi. Palun proovi uuesti.

en: This file is not an image. Please try another.
et: See fail ei ole pilt. Palun proovi uuesti.

en: This file type is not allowed. Please try another.
et: See failitüüp ei ole lubatud. Palun proovi uuesti.

en: This form adds subscribers to these lists:
et: See vorm lisab liikmeid antud listi:

en: This form does not exist
et: Seda vormi ei eksisteeri

en: This form does not exist.
et: Seda vormi ei ole olemas.

en: This form has already been deleted.
et: See vorm on juba kustutatud.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
et: See tasuta plugin võimaldab teil kujundada ja asetada vormi postituse algusesse või lõppu.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
et: See tasuta plugin võimaldab teil panna vormi hüpikaknasse.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
et: See pilt võib esineda artiklis. Kustutan ikka?

en: This is fast!
et: See on kiire!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
et: See on suurem kui maksimus suurus. Palun proovi uuesti.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
et: See on tasuta versiooni osa võimsamast Premium versioonist.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
et: Selline on emaili teema. Ole loominguline, sest see on esimene asi, mida liitujad näevad.

en: This method works on 5&#37; of servers
et: See meetod töötab 5&#37; serverites

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Time remaining: %1$s
et: Aega jäänud: %1$s

en: Tip
et: Vihje

en: Title format
et: Pealkirja formaat

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Titles & text
et: Pealkiri ja tekst

en: To
et: Kellele

en: To edit, simply click on this block of text.
et: Muutmiseks kilkka sellele tekstikastile.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
et: Et jätkata saatmist [link]Vali Premium nüüd![/link]

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
et: Millisele aadressile peaks kõik tagasitulnud e-kirjad minema? Hangi [link]Premium versioon [/link], et automaatselt käsitleda neid.

en: Today you have sent %1$s emails
et: Täna te saatsite  %1$s kirja

en: Today's statistics
et: Tänane statistika

en: Top domains
et: Parimad domeenid

en: Top links
et: Parimad lingid

en: Top subscribers
et: Parimad liitujad

en: Total number of posts or pages
et: Kokku postitusi või lehti

en: Total of %1$s clicks:
et: Kokku %1$s klikki:

en: Total of batch
et: Kokku

en: Total of subscribers
et: Liitujaid kokku

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Twice daily
et: Kaks korda päevas

en: Type of date:
et: Sisesta päev:

en: Un-clicked
et: Klikkamata

en: Unconfirmed
et: Kinnitamata

en: Unlimited Sites
et: Piiramatu arv leheküljele

en: Unlisted
et: Nimekirjata

en: Unopened
et: Avamata

en: Unsubscribe
et: Lahku

en: Unsubscribe from all lists
et: Eemalda kõikidest listidest

en: Unsubscribe from list: %1$s
et: Eemalda listist: %1$s

en: Unsubscribe link
et: Lahku link

en: Unsubscribe the user
et: Eemalda liige

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
et: Eemalda liige ja lisa ta listi "%1$s"

en: Unsubscribed
et: Lahkunud

en: Unsubscribed on %1$s
et: Tellimata %1$s

en: Unsubscribes
et: Liitujad

en: Update
et: Uuenda

en: Update Plugin
et: Uuenda Plugin

en: Upgrade DKIM key
et: Uuenda DKIM võti

en: Upload
et: Lae üles

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
et: Üleslaadimise error, fail %1$s on liiga suur! (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Upload stopped.
et: Üleslaadimine peatatud.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
et: või

en: User choice: %s
et: Kasutaja valik: %s

en: User has been inserted.
et: Kasutaja lisatud.

en: User has been updated.
et: Kasutaja on uuendatud.

en: User has not been inserted.
et: Kasutaja ei ole lisatud.

en: User has not been updated.
et: Kasutaja ei ole uuendatud.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
et: Kasutajad saavad muuta nende uudiskirjade vastus aadressi. Võrguadministaatorid saavad siiski veel muuta saatmise meetodit igale lehel.

en: Valid until %s
et: Kehtib kuni %s

en: Validate for:
et: Kehtib kuni:

en: Value
et: Väärtus

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
et: Väga võimas kasutajaliides.

en: View
et: Vaata

en: View all
et: Vaata kõik

en: View all lists
et: Näita kõiki nimekirju

en: View all themes by %1$s
et: Vaata kõiki teemasi %1$s

en: View author's website
et: Vaata autori kodulehte

en: View by lists
et: Vaata listide järgi

en: View in browser link
et: Vaata veebibrauseriga link

en: View newsletter
et: Vaata uudiskirja

en: View stats & edit
et: Vaata statistikat ja redigeeri

en: View stats or edit
et: Vaata statistika või muuda

en: View subscribers
et: Vaata tellijaid

en: View your score
et: Vaata oma skoori

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
et: Külalised, kes lasavad kommentaare postituste alla, saavad klikata märkeruudule, et liituda.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
et: Ettevaatust! Kui sa reinstallid antud teema, kõik failid, mis asuvad kataloogis:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s kirjutatakse üle. Oled kindel, et soovid reinstallida?

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
et: Hoidsime kõik mitte tarnitud kirju järjekorras, nii on sul võimalik jätkata saata protsessi hiljem.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
et: Meie kasutajatest on vähe infot. Me otsime [link]anonüümset teavet[/link], et ehitada parim plugin. [ajaxlink] Jah, ma olen nõus![/ajaxlink]

en: We love stars...
et: Me armastame tähti...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
et: Me saime %1$s sõnumit kasutajalt %2$s

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
et: Meil ei õnnestunud ühandada API-ga, lehekülg võib olla maas. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Website
et: veebisait

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Welcome Page!
et: Tervituse leht!

en: Welcome to %1$s
et: Tere tulemast %1$s

en: What You Can Do
et: Mida plugin võimaldab?

en: What type of newsletter is this?
et: Mis tüüpi uudiskiri on see?

en: What's new?
et: Mida on uut?

en: When failed permanently
et: Kui on ebaõnnestunud jäädavalt

en: When mailbox is full
et: Kui postkast on täis

en: When mailbox is not available
et: Kui postkast ei ole kättesaadav

en: When message is delayed
et: Kui sõnum on edasi lükatud

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
et: Kui seadistad üles kirjavahetuse süsteem, on teil vaja erinevaid aadresse nagu vastuse ja saatmise aadress.

en: When someone subscribes
et: Kui keegi liitub

en: When someone unsubscribes
et: Kui keegi lahkub

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
et: Kui kirjavahetuse käitumine on imelik ja me ei tea, mida teha, edastage:

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
et: Kui olete märgitud kui rämpsposti saatja, palun edastage see tagasi tulnud sõnum

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
et: Kui teil on vaja kinnitada, et oled inimene, saatke edasi:

en: When...
et: Siis kui...

en: Who can create newsletters?
et: Kes saab luua uudiskirju?

en: Who can manage subscribers?
et: Kes saab hallata tellijaid?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
et: Kes näeb stiilide vahelehel visuaalset redaktorit?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
et: Kes näeb teemade vahelehel visuaalset redaktorit?

en: Who can view the statistics page?
et: Kes saab vaadata statistikat?

en: Widget Settings
et: Vidina sätted

en: With this segment
et: Koos selle segmendiga

en: WordPress Posts' Images
et: WordPress Posts' pildid

en: WordPress Users
et: WordPress kasutajad

en: WordPress post
et: WordPress postitus

en: WordPress user display name
et: WordPress kasutaja nimi

en: Year
et: Aasta

en: Year, month
et: Aasta, kuu

en: Year, month, day
et: Aasta, kuu, päev

en: Yes
et: Jah

en: Yes, add me to your mailing list.
et: Jah, lisa mind e-kirja listi

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
et: Oioi! Ei leidnud ühtegi tellijat.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
et: Olete kustutamas teemat: %1$s. Kas tõesti soovite seda teha?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
et: Plaanite saata uusikirja. Palun kinnitage.

en: You are already subscribed to : %1$s
et: Oled juba liige: %1$s

en: You are already subscribed.
et: Oled juba liitunud selle listiga.

en: You are already unsubscribed.
et: Te olete juba listist lahkunud.

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
et: Sa saad kergelt lisada selle vormi enda teema [link]Widgets lehele[/link]

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
et: Võite isegi %1$ssotsiaalsed järjehoidjad%2$s nagu need:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
et: Saate lisada ainult ühe vidina kui kujundate postituse teavitust - saada teade kohe pärast artikli avaldamist

en: You can start by watching this video by one of our users.
et: Te võite vaadata seda videot meie ühelt kasutajalt.

en: You have attempted to queue too many files.
et: Te olete püüdnud järjekorda liiga palju faile.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
et: Tegite vea? [link]Võta tagasi listist lahkumise soov[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
et: Lülita sisse valik <i>Self-signed sertifikaadid</i>

en: You may only upload 1 file.
et: Te võite üles laadida ainult 1 faili.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
et: Sa pead aktiveerima MailPoeti preemium plugina.

en: You need to select a type for this field
et: Sa pead valima väljale vastava tüübi

en: You need to select at least one list.
et: Teile on vaja valida vähemalt üks list.

en: You need to specify a name for this field
et: Sa pead andma sellele välja nime

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
et: Oled uuendatud! See oleks nagu järgmine vidin, aga parem.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
et: Sa pead tundma CSS'i, et oma maitse järgi kujundada.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
et: Te peate uuendama oma DNS kui soovite uuendada.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
et: Kõik valmis. Sõnum Gmailiga edukalt saadetud.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
et: Olete peajagu kohal. Klikka [link]linki[/link], et aktiveerida litsents, mille te just tellisite.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
et: Te kasutate vanemat DKIM võtit, mida Gmail ei toeta.

en: You've been subscribed!
et: Te olete edukalt liitunud!

en: You've subscribed to: %1$s
et: Te olete liitunud: %1$s

en: You've successfully subscribed.
et: Oled edukalt tellijate nimekirja lisatud

en: You've unsubscribed!
et: Oled listist eemaldatud.

en: You've updated to %1$s
et: Oled uuendatud %1$s

en: Your Premium licence has expired.
et: Teie Premium litsents on aegunud.

en: Your SPF record
et: Teie SPF protokoll

en: Your auto newsletter has been activated.
et: Teie automaatne uudiskiri on aktiveeritud.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
et: Uus list ootab oma esimest liitujat.

en: Your company's address
et: Teie töökoha aadress

en: Your email could not be saved
et: Sinu e-posti ei saa salvestada

en: Your email has been saved
et: Sinu e-post on salvestatud

en: Your email preview has been sent to %1$s
et: Sinu emaili eelvaade on saadetud %1$s

en: Your form could not be saved.
et: Sinu vormi ei õnnestunud salvestada.

en: Your form has been saved.
et: Sinu vorm on salvestatud.

en: Your latest newsletter is being sent.
et: Teie viimane uudiskiri on saadetud.

en: Your lists
et: Sinu listid

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
et: Teie uus veebileht ei ole veel käivitatud? Pane varsti valmiva lehele liitumise vorm, et korjata tellijaid selle Premium pluginale.

en: Your own website
et: Oma veebilehel

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
et: Teie taotlus ei suuda leida ühtegi tellijat. Muuda oma filtreid.

en: Your request has failed
et: Sinu päring ebaõnnestus

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
et: Teie saatmise sätted ([sätted]) ei luba nii kiiret saatmist [number] tellijale. Võid juhtuda kohaletoimetamise viivitusi. [link]Loe rohkem[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
et: Teie server ilmselt keeldub saata rohkem e-kirju.

en: Your settings are saved.
et: Sätted salvestatud

en: Your vote could not be recorded.
et: Teie häält ei saa registreerida.

en: Your vote has been recorded.
et: Teie hääl on registreeritud.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
et: Teie teenusepakkujal on piirangud. Me soovitame saata kuni 70 emaili tunnis. [link]Uuri rohkem[/link].

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
et: Töötab. Võite kirju kuu peale saata.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
et: Jah, me lisasime teid meie listi. Te kuulete meist peagi.

en: [link]Show more details.[/link]
et: [link]Näita rohkem detaile.[/link]

en: [send_method] works with MailPoet
et: [send_method] töötab koos MailPoet'iga

en: above content
et: eespool sisu

en: alternate left & right
et: alternatiivne vasak ja parem

en: and the footer?
et: ja jalus?

en: any role
et: mingi roll

en: below content
et: allpool sisu

en: bounced
et: tagasi tulnud

en: center
et: keskel

en: clicked
et: klikatud

en: day(s)
et: päev(a)

en: day(s) after.
et: päev(a) pärast.

en: drop content here
et: lohista sisu siia

en: e.g.:smtp.mydomain.com
et: näiteks: smtp.zone.ee

en: emails
et: emaili

en: empty
et: tühi

en: every 10 minutes
et: iga 10 minuti tagant

en: every 15 minutes
et: iga 15 minuti tagant

en: every 2 hours
et: iga 2 tunni tagant

en: every 2 minutes
et: iga 2 minuti tagant

en: every 30 minutes
et: iga 30 minuti tagant

en: every 5 minutes
et: iga 5 minuti tagant

en: every hour
et: iga tunni tagant

en: every minute
et: iga minut tagant

en: full post
et: täis postitus

en: go back to Step 1
et: mine tagasi Samm 1

en: go to page
et: mine lehele

en: has been activated.
et: on aktiveeritud

en: has been de-activated.
et: on mitteaktiveeritud

en: heading 1
et: pealkiri 1

en: heading 2
et: pealkiri 2

en: heading 3
et: pealkiri 3

en: hey, click on this text!
et: hei, klikka siia tekstile!

en: hour(s)
et: tund(i)

en: hour(s) after.
et: tund(i) hiljem.

en: if there's new content
et: kui seal on uus sisu

en: iframe version
et: iframe versioon

en: immediately
et: kohe

en: immediately.
et: kohe.

en: left
et: vasakule

en: medium
et: keskmine

en: monthly every...
et: igakuiselt...

en: monthly on the...
et: kuus...

en: moved to the trash.
et: liigutatud prügikasti.

en: new subscriber
et: Uus tellija

en: new subscribers
et: Uued tellijad

en: newest
et: uusim

en: no
et: ei

en: no image
et: pilt puudub

en: of
et: kuni

en: of %1$s
et: %1$s

en: oldest
et: vanim

en: once a day at...
et: üks kord päevas...

en: opened
et: avatud

en: per year
et: kord aatas

en: play with this image
et: mängi pildiga

en: right
et: paremale

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
et: vaata linke koos [link]Premium litsentsiga[/link].

en: selected
et: valitud

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
et: Lisad

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
et: Edasijõudnutele

[ctx: settings tab title]
en: Basics
et: Põhitõed

[ctx: settings tab title]
en: Forms
et: Vormid

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
et: Saadetud koos...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
et: Registreerimise kinnitus

en: show message
et: näita sõnumit

en: small
et: väike

en: title only
et: pealkiri ainult

en: undelivered
et: tarnimata

en: underline
et: alumine joon

en: unopened
et: avamata

en: unsubscribed
et: lahkunud

en: week(s)
et: nädal(a)

en: week(s) after.
et: nädal(a) pärast.

en: weekly on...
et: nädalas...

en: which you have pasted
et: mille te just kleepisite

en: yes
et: jah
