MailPoet - en to gl_ES translation catalogue (326 entries)

en: "Read more" text
gl_ES: Texto «Ler máis»

en: "View in browser"
gl_ES: «Ver no navegador»

en: %1$s emails every %2$s
gl_ES: %1$s emails cada %2$s

en: %1$s out of %2$s sent.
gl_ES: %1$s de %2$s enviados.

en: %1$sth
gl_ES: %1$sº

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
gl_ES: %s excede o tamano máximo do cargador multificheiros cando se usa no navegador.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
gl_ES: %s excede o tamaño máximo de carga para este sitio.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
gl_ES: %sPara editar%s, pase co rato por riba do botón de edición.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
gl_ES: &#8220;%s&#8221; non se cargou

en: &lt; Prev
gl_ES: &lt; Anterior

en: (%1$s votes)
gl_ES: (%1$s votos)

en: ... or duplicate one below to copy its design.
gl_ES: ... ou duplica un dos existentes para copiar o seu deseño.

en: 1st
gl_ES: 1º

en: 2nd
gl_ES: 2º

en: 3rd
gl_ES: 3º

en: << Back
gl_ES: << Atrás

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
gl_ES: Deste segmento creouse una nova lista «%1$s».

en: Activate now
gl_ES: Activar agora

en: Add / Edit group of posts
gl_ES: Engadir/Editar grupo de artigos

en: Add Subscriber
gl_ES: Engadir subscriptor

en: All
gl_ES: Todos

en: All Sent
gl_ES: Todos enviados

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
gl_ES: Occoreu un erro durante a carga. Ténteo outra vez.

en: Apply
gl_ES: Aplicar

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
gl_ES: Está seguro de que elexiu o porto correcto? Pode deixalo vacío se non sabe que indicar

en: Auto Newsletters
gl_ES: Boletíns automáticos

en: Average rating: %1$s
gl_ES: Puntuación media: %1$s

en: Bookmarks Selection
gl_ES: Seleción de marcadores

en: Bounce Handling
gl_ES: Xestión de rebotes

en: Bounce handling connection test
gl_ES: Proba de conexión de xestión de rebotes

en: Bounce handling processing
gl_ES: Procesamento de xestión de rebotes

en: Bounced
gl_ES: Rebotes

en: Bulk Actions
gl_ES: Accións en masa

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Click here to subscribe
gl_ES: Pulse aquí para subscribirse

en: Click here to view media.
gl_ES: Pulse aquí para ver o contido.

en: Clicked
gl_ES: Pulsado

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Confirm your subscription to %1$s
gl_ES: Confirme a súa subscrición a %1$s

en: Copy of
gl_ES: Copia de

en: Create a new email
gl_ES: Crea un novo boletín

en: Create a new list
gl_ES: Crear unha nova lista

en: Created on
gl_ES: Creado o

en: Crunching&hellip;
gl_ES: Aplastando&hellip;

en: Delete
gl_ES: Borrar

en: Delete image for all newsletters?
gl_ES: Eliminar imaxes para tódolos boletíns?

en: Delete this newsletter for ever?
gl_ES: Eliminar este boletín para sempre?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
gl_ES: Eliminar unha lista non eliminará ningún subscritor.

en: Description
gl_ES: Descrición

en: Details & PSD
gl_ES: Detalles e PSD

en: Dismiss
gl_ES: Cancelar

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
gl_ES: Problemas de visualización? [link]Vexa o boletín no seu navegador.[/link]

en: Divider
gl_ES: Divisor

en: Dividers Selection
gl_ES: Seleción de separadores

en: Download original Photoshop file
gl_ES: Descargar ficheiro Photoshop orixinal

en: Downloads: %1$s
gl_ES: Descargas: %1$s

en: Draft
gl_ES: Borrador

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
gl_ES: Arrastra e solta %1$stexto, artigos, divisores.%2$s Mira á dereita!

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Edit lists
gl_ES: Editar listas

en: Edit your subscriber profile: %1$s
gl_ES: Edite o seu perfil de subscriptor: %1$s

en: Edit your subscription
gl_ES: Edite a súa subscrición

en: Editing list %1$s
gl_ES: Editando lista %1$s

en: Element has been deleted.
gl_ES: O elemento foi eliminado

en: Elements deleted
gl_ES: Elementos eliminados

en: Email %1$s already exists.
gl_ES: O email %1$s xa esiste.

en: Enabled
gl_ES: Activado

en: Error Saving newsletter...
gl_ES: Ocorreu un erro ao gardar o boletín...

en: Error Validating the fields
gl_ES: Erro ao validar os campos

en: Export to CSV
gl_ES: Exportar a CSV

en: File canceled.
gl_ES: Ficheiro cancelado.

en: Filter
gl_ES: Filtrar

en: First name
gl_ES: Nome

en: First step: main details
gl_ES: O primeir paso: datos principais

en: Friday
gl_ES: Venres

en: From
gl_ES: Non

en: Get Help!
gl_ES: Obter axuda.

en: Get Premium now
gl_ES: Obter a versión Premium agora

en: Go Premium!
gl_ES: Obter versión Premium.

en: Go premium, you cannot send anymore!
gl_ES: Xa non pode enviar máis, debe actualizar a Premium.

en: Great, you'll never hear from us again!
gl_ES: Xa non voltará a oir de nós.

en: HTTP error.
gl_ES: Erro HTTP.

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
gl_ES: Ola!
    
    Benvido/a! Subscribeuse ao noso boletín.
    Precisamso que active a súa subscripción a: [lists_to_confirm] pulsando no seguinte enlace: 
    
    [activation_link]Pulse aquí para confirmar a súa subscripción.[/activation_link]
    
    Moitas gracias,
    
     O equipo.

en: Hide!
gl_ES: Ocultar

en: How about a new list?
gl_ES: Por que non crear unha nova lista?

en: IO error.
gl_ES: Erro de E/S

en: IP address
gl_ES: Enderezo IP

en: Image
gl_ES: Imaxe

en: Image Parameters
gl_ES: Parámetros de imaxe

en: Image has been deleted.
gl_ES: Eliminouse a imaxe

en: Image selection has been saved.
gl_ES: Gardouse a seleción de imaxe

en: Image selection has not been saved.
gl_ES: Non se gardou a seleción de imaxe

en: Import Subscribers
gl_ES: Importar subscriptores

en: In Queue
gl_ES: En cola

en: Includes: %1$s
gl_ES: Inclúe: %1$s

en: Information is missing.
gl_ES: Falta información.

en: Install Themes
gl_ES: Instalar temas

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
gl_ES: Semella que o seu widget foi eliminado da [link]área de widgets[/link] de WordPress.

en: Last
gl_ES: Derradeiro

en: Last name
gl_ES: Apelidos

en: Last updated: %1$s
gl_ES: Derradeira actualización: %1$s

en: Latest content already sent.
gl_ES: O derradeiro contido xa foi enviado.

en: Line is empty
gl_ES: A liña está vacía

en: List "%1$s" has been deleted.
gl_ES: A lista «%1$s» foi eliminada.

en: List "%1$s" has been duplicated.
gl_ES: A lista «%1$s» foi duplicada.

en: List created based on a newsletter segment.
gl_ES: Lista creada baseada nun segmento do boletín.

en: List has been updated.
gl_ES: Lista actualizada.

en: Lists
gl_ES: Listas

en: Loading...
gl_ES: Cargando...

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
gl_ES: Exceso de uso de memoria. Ténteo con outro ficheiro máis pequeno.

en: Modified On
gl_ES: Modificado o

en: Monday
gl_ES: Luns

en: My first list
gl_ES: Miña primeira lista

en: My rating: %1$s
gl_ES: A miña puntuación: %1$s

en: Name
gl_ES: Nome

en: Newsletter Images
gl_ES: Imaxes do boletín

en: Newsletter can't be deleted.
gl_ES: Non se pode eliminar o boletín.

en: Newsletter deleted.
gl_ES: Boletín eliminado.

en: Newsletter has been saved as a draft.
gl_ES: O boletín foi gardado como borrador.

en: Newsletter has been saved.
gl_ES: Gardouse o  boletín.

en: Newsletter has been scheduled.
gl_ES: O boletín foi programado.

en: Newsletter profile has been updated.
gl_ES: O perfil do boletín foi actualizado.

en: Newsletter successfully created.
gl_ES: O boletín foi creado con éxito.

en: Newsletters
gl_ES: Boletíns

en: Newsletters (by Tribulant)
gl_ES: Boletíns

en: Next &gt;
gl_ES: Seguinte &gt;

en: Next try in %s minutes.
gl_ES: Seguinte intento en %s minutos.

en: No
gl_ES: Non

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
gl_ES: Non se atopou o subscriptor, probablemente porque foi eliminado.

en: Once a week
gl_ES: Cada semana

en: Once every 28 days
gl_ES: Cada 28 días

en: Once every fifteen minutes
gl_ES: Cada quince minutos

en: Once every five minutes
gl_ES: Cada cinco minutos

en: Once every ten minutes
gl_ES: Cada dez minutos

en: Once every thirty minutes
gl_ES: Cada trinta minutos

en: Once every two hours
gl_ES: Cada dúas horas

en: Once every two minutes
gl_ES: Cada dous minutos

en: Oops! You're already subscribed.
gl_ES: Vaia! Xa está subscrito.

en: Open, clicks, unsubscribed
gl_ES: Aberto, clics, baixas

en: Opened
gl_ES: Aberto

en: Ordering
gl_ES: Ordeando

en: Page %1$s
gl_ES: Páxina %1$s

en: Page does not exist.
gl_ES: A páxina non esiste.

en: Page is not accessible.
gl_ES: A páxina non está accesible

en: Paused
gl_ES: Pausado

en: Pick a date
gl_ES: Elixa unha data

en: Please enter first name
gl_ES: Introduza o seu nome

en: Please enter last name
gl_ES: Introduza os seus apelidos

en: Please make a selection first!
gl_ES: Selecione algo primeiro.

en: Please select a newsletter.
gl_ES: Elixa un boletín.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
gl_ES: Tenta subir este ficheiro con %1$scargador do navegador%2$s.

en: Please verify your link to this page.
gl_ES: Verifique o enlace a esta páxina.

en: Position your mouse over the image to the left.
gl_ES: Coloca o rato sobre a imaxe á esquerda.

en: Post Selection
gl_ES: Seleción de artigos

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
gl_ES: Non existe licencia Premium para o seu sitio. Mérquea [link]aquí[/link].

en: Premium version is valid for your site.
gl_ES: A versión Premium é válida para o seu sitio.

en: Preview
gl_ES: Previsualizar

en: Preview in new tab
gl_ES: Previsualizar nunha pestana nova

en: Queue is empty!
gl_ES: A cola está baleira.

en: Read documentation
gl_ES: Ler documentación

en: Read more.
gl_ES: Ver máis.

en: Read online.
gl_ES: Ler en liña.

en: Reinstall
gl_ES: Reinstalar

en: Remove from the queue
gl_ES: Eliminar da cola

en: Saturday
gl_ES: Sábado

en: Save & close
gl_ES: Gardar e pechar

en: Saved.
gl_ES: Gardado.

en: Saving newsletter...
gl_ES: Gardando boletín...

en: Schedule
gl_ES: Programar

en: Scheduled
gl_ES: Programado

en: Scheduled to be sent in %1$s
gl_ES: Programado para ser enviado en %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
gl_ES: Programado para ser enviado o %1$s

en: Security error.
gl_ES: Erro de seguridade.

en: Segment of %1$s
gl_ES: Segmento de %1$s

en: Send
gl_ES: Enviar

en: Send Process
gl_ES: Proceso de envío

en: Send later
gl_ES: Enviar máis tarde

en: Sending
gl_ES: Enviando

en: Sending a test email
gl_ES: Enviando un email de proba

en: Sending batch of emails...
gl_ES: Enviando lote de emails...

en: Sending has resumed.
gl_ES: O envío foi reanudado.

en: Sending is now paused.
gl_ES: O envío está detido.

en: Sending preview...
gl_ES: Enviando vista preliminar...

en: Sending suspended.
gl_ES: Envío suspendido.

en: Sent
gl_ES: Enviados

en: Sent On
gl_ES: Enviado o

en: Sent to %1$s out of %2$s
gl_ES: Enviado a %1$s de %2$s

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Show all months
gl_ES: Amosar todos os meses

en: Show all themes
gl_ES: Amosar tódolos temas

en: Show divider between posts
gl_ES: Amosa divisor entre artigos

en: Social bookmarks
gl_ES: Marcadores sociais

en: Spam test results
gl_ES: Resultados da proba de spam

en: Standard Newsletters
gl_ES: Boletíns estándar

en: Stats
gl_ES: Estatísticas

en: Stats : %1$s
gl_ES: Estadísticas : %1$s

en: Status
gl_ES: Estado

en: Step %1$s
gl_ES: Paso %1$s

en: Step 1:
gl_ES: Paso 1:

en: Step 2:
gl_ES: Paso 2:

en: Step 3:
gl_ES: Paso 3:

en: Step 4:
gl_ES: Paso 4:

en: Styles could not be saved
gl_ES: Non se puideron gardar os estilos

en: Styles have been saved
gl_ES: Gardáronse os estilos

en: Subject
gl_ES: Asunto

en: Submit
gl_ES: Enviar

en: Subscribe!
gl_ES: Subscribirse

en: Subscriber has been saved.
gl_ES: O subscriptor foir gardado.

en: Subscriber has not been modified.
gl_ES: O subscriptor non foi modificado.

en: Subscriber has not been saved.
gl_ES: Non se gardaron os subscriptores.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
gl_ES: Subscriptor non atopado: <b><i>%s</i></b>

en: Subscribers
gl_ES: Subscriptores

en: Subscribers per page:
gl_ES: Subscriptores por páxina:

en: Subscription confirmation
gl_ES: Confirmaciónde subscripción

en: Subscription date
gl_ES: Data de suscrición

en: Subscription without JavaScript is disabled.
gl_ES: A subscrición sen JavaScript está desactivada.

en: Successfully connected to %1$s
gl_ES: Conectado correctamente a %1$s

en: Sunday
gl_ES: Domingo

en: Tags: %1$s
gl_ES: Etiquetas: %1$s

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
gl_ES: O <strong>enderezo email</strong> que introduciu (%1$s) non é un enderezo válido.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
gl_ES: O <strong>enderezo de resposta</strong> que introduciu (%1$s) non é u n enderezo válido.

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
gl_ES: A primeira cousa que verán os teus subscriptores. Incremente o número de subscrición sendo creativo.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
gl_ES: A lista non esiste ou non se pode eliminar.

en: The list has been deleted.
gl_ES: Eliminouse a lista.

en: The newsletter doesn't exist.
gl_ES: O boletín non esiste.

en: The newsletter has been duplicated.
gl_ES: O boletín foi duplicado.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
gl_ES: Desactivarase o boletín, deberá reactivalo cando remate de editalo. Desexa proceder?

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
gl_ES: O segmento foi eliminado da cola deste boletín.

en: The theme you selected could not be loaded.
gl_ES: Non se puido cargar o tema que selecionado

en: There are %1$s messages in your mailbox
gl_ES: Hai %1$s mensaxes no seu buzón

en: There are no bounced messages to process right now!
gl_ES: Nestes momentos non hai mensaxes rebotados para procesar.

en: There are no messages
gl_ES: Non hai mensaxes

en: There are no posts corresponding to that search.
gl_ES: Non hai artigos que coincidan con esa busca.

en: There is no subject or body in this email
gl_ES: Non hai asunto ou corpo nesta mensaxe

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
gl_ES: Houbo un erro de configuración. Contacte co administrador do sistema.

en: This file is empty. Please try another.
gl_ES: Este ficheiro está baleiro. Ténteo con outro.

en: This file is not an image. Please try another.
gl_ES: Este ficheiro non é unha imaxe. Ténteo con outro.

en: This file type is not allowed. Please try another.
gl_ES: Non se admite este tipo de ficheiro. Ténteo con outro.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
gl_ES: Esta imaxe podería estar nun artigo. Borar igualmente?

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
gl_ES: Isto é máis grande que o tamaño máximo. Ténteo con outro.

en: Thursday
gl_ES: Xoves

en: To edit, simply click on this block of text.
gl_ES: Para editar, simplemente pulse neste bloque de texto.

en: Tuesday
gl_ES: Martes

en: Unopened
gl_ES: Sen abrir

en: Unsubscribe
gl_ES: Darse de baixa

en: Unsubscribe from all lists
gl_ES: Dar de baixa de tódalas listas

en: Unsubscribe from list: %1$s
gl_ES: Dar de baixa da lista: %1$s

en: Unsubscribed
gl_ES: Desubscrito

en: Upload
gl_ES: Cargar

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
gl_ES: Erro de carga, o ficheiro  %1$s é demasiado grande. (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
gl_ES: Fallou a carga.

en: Upload stopped.
gl_ES: Carga detida.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
gl_ES: de

en: User has been inserted.
gl_ES: Insertouse o usuario.

en: User has been updated.
gl_ES: Actualizouse o usuario.

en: User has not been inserted.
gl_ES: Non se insertou o usuario.

en: User has not been updated.
gl_ES: Non se actualizou o usuario.

en: View
gl_ES: Ver

en: View all themes by %1$s
gl_ES: Ver tódolos temas de %1$s

en: View author's website
gl_ES: Ver web do autor

en: View by lists
gl_ES: Ver por lista

en: View newsletter
gl_ES: Ver boletín

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
gl_ES: Atención! Se reinstala este tema tódolos ficheiros que están na carpeta /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s serán sobrescritos. Está seguro de querer reinstalar?

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
gl_ES: Non se puido contactar coa API, o sitio pode estar inactivo. Ténteo de novo máis tarde.

en: Wednesday
gl_ES: Mércores

en: Welcome Page!
gl_ES: Páxina de benvida!

en: What's new?
gl_ES: Que hai de novo?

en: Who can create newsletters?
gl_ES: Quen pode crear boletíns?

en: Who can manage subscribers?
gl_ES: Quen pode xestionar subscriptores?

en: With this segment
gl_ES: Con este segmento

en: WordPress Posts' Images
gl_ES: Imaxes dos artigos de WordPress

en: Yes
gl_ES: Si

en: Yes, add me to your mailing list.
gl_ES: Si, engádeme á lista de envío do boletín.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
gl_ES: Cachis! Non se atoparon subscriptores.

en: You are already subscribed to : %1$s
gl_ES: Vostede xa está subsrito a: %1$s

en: You are already subscribed.
gl_ES: Xa está subscrito.

en: You are already unsubscribed.
gl_ES: A súa subscripción xa está cancelada.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
gl_ES: Ata podes usar %1$smarcadores sociais%2$s coma estes:

en: You have attempted to queue too many files.
gl_ES: Tentou encolar demasiados ficheiros.

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
gl_ES: Podería ter que ACTIVAR a opción <i>Certificados autofirmados</i>

en: You may only upload 1 file.
gl_ES: Só pode cargar 1 ficheiro.

en: You need to select at least one list.
gl_ES: Debe selecionar polo menos unha lista.

en: You've subscribed to: %1$s
gl_ES: Vostede subscribeuse a: %1$s

en: You've unsubscribed!
gl_ES: Cancelou a subscripción.

en: Your auto newsletter has been activated.
gl_ES: O seu boletín automático foi activado.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
gl_ES: A súa nova lista agarda novos subscriptores.

en: Your email could not be saved
gl_ES: Non se puido cargar o seu email

en: Your email has been saved
gl_ES: O seu email foi gardado

en: Your email preview has been sent to %1$s
gl_ES: A súa vista previa foi enviada a %1$s

en: Your latest newsletter is being sent.
gl_ES: O seu derradeiro boletín esta en proceso en envío.

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
gl_ES: A súa petición non recuperou nongún subscriptor. Cambie o filtro e volte a intentalo.

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
gl_ES: Os seus axustes de envío ([settings]) non poden enviar tan rápido a  [number] subscriptores. Agarde retrasos na entrega. [link]Ler máis[/link]

en: Your vote could not be recorded.
gl_ES: Non se puido rexistrar o seu voto.

en: Your vote has been recorded.
gl_ES: O seu voto foi rexistrado.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
gl_ES: Está engadido á nosa lista. Oirá de nos moi pronto.

en: [link]Show more details.[/link]
gl_ES: [link]Ver máis detalles.[/link]

en: and the footer?
gl_ES: e o pé?

en: day(s)
gl_ES: día(s)

en: day(s) after.
gl_ES: día(s) máis tarde.

en: drop content here
gl_ES: solta o teu contido aquí

en: empty
gl_ES: vacío

en: every 10 minutes
gl_ES: cada 10 minutos

en: every 15 minutes
gl_ES: cada 15 minutos

en: every 2 hours
gl_ES: cada 2 horas

en: every 2 minutes
gl_ES: cada 2 minutos

en: every 30 minutes
gl_ES: cada 30 minutos

en: every 5 minutes
gl_ES: cada 5 minutos

en: every hour
gl_ES: cada hora

en: every minute
gl_ES: cada minuto

en: hey, click on this text!
gl_ES: ey, pulsa neste texto!

en: hour(s)
gl_ES: hora(s)

en: hour(s) after.
gl_ES: hora(s) máis tarde.

en: immediately
gl_ES: inmediatamente

en: immediately.
gl_ES: inmediatamente,

en: monthly every...
gl_ES: unha vez ó mes cada...

en: monthly on the...
gl_ES: unha vez ó mes no...

en: moved to the trash.
gl_ES: movido ó lixo.

en: no
gl_ES: non

en: of
gl_ES: de

en: once a day at...
gl_ES: unha vez ó día ás...

en: play with this image
gl_ES: xoga con esta imaxe

en: week(s)
gl_ES: semana(s)

en: week(s) after.
gl_ES: semana(s) máis tarde.

en: weekly on...
gl_ES: unha vez á semana o...

en: which you have pasted
gl_ES: que pegou

en: yes
gl_ES: si
