MailPoet - en to hy_AM translation catalogue (156 entries)

en: "Read more" text
hy_AM: "Կարդալ ավելին" տեքստ

en: %1$s emails every %2$s
hy_AM: %1$s հաղորդագրություն ամեն %2$s

en: 5 minute newbie guide
hy_AM: 5 րոպեանոց ուղեցույց նորեկների համար

en: Activate
hy_AM: Ակտիվացնել

en: Activate now
hy_AM: Ակտիվացնել հիմա

en: Added
hy_AM: Ավելացվեց

en: Agency
hy_AM: Գործակալություն

en: All
hy_AM: Բոլորը

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
hy_AM: Դուք համոզվա՞ծ եք, որ ընտրել եք ճիշտ հաղորդագրություն։ Դուք կարող եք բաց թողել այն, եթե համոզված չեք

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
hy_AM: Դուք համոզվա՞ծ եք, որ ուզում եք անտեսել %1$s բաժանորդին %2$s ցուցակից։

en: Author:
hy_AM: Հեղինակ

en: Blogger
hy_AM: Բլոգեր

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
hy_AM: Չհաջողվեց բացել CSV ֆայլը։ Հաստատեք մուտքի հնարավորություննեչը այս դիրեկտորիաի համար՝ "%1$s"

en: Categories:
hy_AM: Կատեգորիաներ

en: Change log
hy_AM: Փոփոխությունների մատյան

en: Choose files to upload
hy_AM: Ընտրեք ֆայլերը վերբեռնելու համար

en: Configure
hy_AM: Կարգավորել

en: Confirm Reinstallation
hy_AM: Հաստատեք վերատեղակայումը

en: Copy of
hy_AM: Պատճեն

en: Custom Fields
hy_AM: Յուրահատուկ դաշտեր

en: Day
hy_AM: Օր

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
hy_AM: Ամեն անգամ մեր օգտատերերից մեկը մոռանում է գրել վերազննում, մի փիսիկ մահանում է։ Դա տխուր է և ջարդում է մեր սրտերը։ [link]Ավելացրեք Ձեր սեփական վերազննումը [/link] և փրկեք մի փիսիկ այսօր։

en: Element has been deleted.
hy_AM: Էլեմենտը ջնջված է

en: Elements deleted
hy_AM: Էլեմենտները ջնջված են

en: Email
hy_AM: Էլ. փոստ

en: Enabled
hy_AM: Միացված է

en: Error Saving newsletter...
hy_AM: Ծագեց խնդիր նորության պահպանման ընթացքում․․․

en: Error when inserting emails.
hy_AM: Սխալ էլեկտրոնային փոստարկղերի ներմուծման ընթացքում

en: Error when inserting list.
hy_AM: Սխալ ցուցակի ներմուծման ընթացքում

en: First Time? See it in Action
hy_AM: Առաջին անգա՞մն է։ Տեսեք այն գործողության մեջ

en: First step: main details
hy_AM: Առաջին քայլը՝ հիմնական տվյալներ

en: Follow us and don't miss anything!
hy_AM: Հետևեք մեզ և մի բաց թողեք ոչինչ

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
hy_AM: Տարեկան %s-ով, ձեռք բերեք 1 կայք Պրեմիում հնարավորություններով

en: From
hy_AM: Ոչ

en: Get Help!
hy_AM: Ստանալ օգնություն:

en: Get Premium now
hy_AM: Ձեռք բերել վճարովի տարբերակը

en: Get it now!
hy_AM: Ձեռք բերել հիմա

en: Help yourself. Or let us help you.
hy_AM: Օգտվեք, կամ էլ թույլ տվեք մեզ օգնել Ձեզ։

en: Hey! We have a quick question for you:
hy_AM: Հե՝յ մենք ունենք մի քանի հարց Ձեզ համար։

en: Hide this message
hy_AM: Թաքցնել այս հաղորդագրությունը

en: Hide!
hy_AM: Թաքցնե՛լ

en: IO error.
hy_AM: IO սխալ:

en: Image has been deleted.
hy_AM: Նկարը ջնջվեց

en: Image selection has been saved.
hy_AM: Նկարների ընտրությունը պահպանված է

en: Image selection has not been saved.
hy_AM: Նկարների ընտրությունը չի պահպանվել

en: Include categories
hy_AM: Ներառել կատեգորիաները

en: Insert Subscription Form
hy_AM: Ներմուծեք բաճանորդագրման ֆորման

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
hy_AM: Ներմուծել [newsletter:total] հաղորդագրությունների ընդհանուր քանակը ցույց տալու համար, [newsletter:post_title] վերջին հաղորդագրության վերնագիրը ցույց տալու համար և  [newsletter:number] թողարկման համարը ցույց տալու համար։

en: Install from WordPress.org
hy_AM: Տեղակայել WordPress.org կայք-էջից

en: Keep this plugin essentially free
hy_AM: Պահել այս հավելվածը էականորեն անվճար

en: Line is empty
hy_AM: Տողը դատարկ է

en: Lists
hy_AM: Ցուցակներ

en: Loading...
hy_AM: Բեռնում...

en: Love kittens?
hy_AM: Սիրու՞մ եք փիսիկներ

en: MailPoet says:
hy_AM: MailPoet-ն ասում է․

en: Maximum upload file size: %d%s
hy_AM: Վերբեռնելու առավելագույն ծավալը՝ %d%s

en: Month
hy_AM: Ամիս

en: Need help?
hy_AM: Օգնության կարիք ունե՞ք:

en: Newsletter
hy_AM: Նորությունների նամակ

en: Newsletter Images
hy_AM: Նորությունների նկարները

en: Newsletter can't be deleted.
hy_AM: Չհաջողվեց ջնջել նորությունը։

en: Newsletter deleted.
hy_AM: Նորությունը ջնջված է

en: Newsletter has been saved.
hy_AM: Նորությունը պահպանվեց։

en: Newsletters
hy_AM: Լուրեր

en: Newsletters (by Tribulant)
hy_AM: Լուրեր

en: No
hy_AM: Ոչ

en: Password
hy_AM: Գաղտնաբառ

en: Pick a date
hy_AM: Ընտրեք ամսաթիվ

en: Preceded by:
hy_AM: Նախորդում է՝

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
hy_AM: Պրեմիում լիցենզիան գոյություն չունի Ձեր կայքի համար։ Ձեռք բերեք այն [link]այստեղից[/link]։

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
hy_AM: Պրեմիում օգտատերը խնայում են 25% այս կուպոնի միջոցով՝ mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
hy_AM: Պրեմիում տարբերակը վավերական է Ձեր կայքի համար

en: Purchase
hy_AM: Գնել

en: Queue is empty!
hy_AM: Հերթը դատարկ է

en: Read More
hy_AM: Կարդալ ավելին

en: Read more.
hy_AM: Կարդալ ավելին

en: Read online.
hy_AM: Կարդալ առցանց:

en: Save & close
hy_AM: Պահպանել և փակել

en: Saved! The changes are already active in your widget.
hy_AM: Պահպանված է։ Փոփոխությունները արդեն ակտիվ են ձեր Widget-ում

en: Saving newsletter...
hy_AM: Պահպանվում է նորությունը․․․

en: Schedule
hy_AM: Ցուցակագրել

en: Security error.
hy_AM: Անվտանգության սխալ:

en: Send
hy_AM: Ուղարկել

en: Send later
hy_AM: Ուղարկել հետո

en: Sending has resumed.
hy_AM: Ուղարկումը շարունակվում է։

en: Sending is now paused.
hy_AM: Ուղարկումը այժմ կասեցված է։

en: Sending preview...
hy_AM: Ուղարկվում է հաղորդագրությունը․․․

en: Settings
hy_AM: Կարգավորումներ

en: Share your data
hy_AM: Բաշխեք ձեր տվյալները

en: Sort by
hy_AM: Դասակարգեր ըստ

en: Spam test results
hy_AM: Սպամի տեստի արդյունքները

en: Step %1$s
hy_AM: Քայլ %1$s

en: Step 1:
hy_AM: Քայլ 1՝

en: Styles could not be saved
hy_AM: Չհաջողվեց պահպանել ոճերը

en: Styles have been saved
hy_AM: Ոճերը պահպանված են

en: Submit
hy_AM: Ուղարկել

en: Successfully connected to %1$s
hy_AM: Հաջողությամբ կապ հաստատվեց %1$s-ին

en: Thanks!
hy_AM: Շնորհակալություն

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
hy_AM: CSV ֆայլի առաջին տողը պետք է լինի սյունակի վերնագրեր՝ "Էլեկտրոնային հասցե", "Ազգանուն", "Անուն"

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
hy_AM: Առաջին բանը, ինչ տեսնում են Ձեր բաժանորդները։ Եղեք կրեատիվ և բարձրացրեք Ձեր բացման տեմպը։

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
hy_AM: Այս ցուցակը, որն Դուք փորձում էիք ներմուծել, շատ մեծ է բրաուզերի համար։ Փոխարենը, կարող եք <strong> վերբեռնել ֆայլը </strong>

en: The newsletter has been duplicated.
hy_AM: Նորութունը պատճենված է

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
hy_AM: CSV ֆայլի երկրորդ տողը պետք է լինի արժեքների համախումբ՝ "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The theme you selected could not be loaded.
hy_AM: Ձեր ընտրած ոճը չհաջողվեծ բեռնել

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
hy_AM: Ձեր ներմուծած ֆայլի առաջին երկու տողերը հետևյալն են՝

en: There are %1$s messages in your mailbox
hy_AM: Ձեր փոստատուփում կան %1$s նամակներ

en: There are no bounced messages to process right now!
hy_AM: Այժմ չկան վերադարձված հաղորդագրություններ մշակման համար

en: There are no posts corresponding to that search.
hy_AM: Չկան հաղորդագրություններ ջեր փնտրման արդյունքին համապատասխանող

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
hy_AM: Կարծես թե սխալ է տեղի ունեցել ցուցակի հետ, որն փորձում էիք ներմուծել

en: This field contains no values
hy_AM: Դաշտը չի պարունակում որևէ արժեք

en: Upload
hy_AM: Վերբեռնել

en: User has been inserted.
hy_AM: Օգտատերը ներմուծված է

en: User has been updated.
hy_AM: Օգտատերի մասին տեղեկատվությունը թարմացված է

en: User has not been inserted.
hy_AM: Օգտատերը ներմուծված չէ

en: User has not been updated.
hy_AM: Օգտատերի մասին տեղեկատվությունը թարմացված չէ

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
hy_AM: Մենք գիտենք շատ քիչ մեր օգտատերերի մասին։ Մենք փնտրում ենք [link]անանուն տվյալ[/link] ավելի լավ հավելված կառուցելու համար. [ajaxlink]Այո՛, համաձայն եմ։[/ajaxlink]

en: We love stars...
hy_AM: Մենք սիրում ենք աստղեր․․․

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
hy_AM: Մեզ չհաջոցվեց կապ հաստատել API-ին, կայքը միգուցե չի գործում։ Խնդրում ենք փորձել մի փոքր ուշ

en: Website
hy_AM: Կայք-էջ

en: Welcome Page!
hy_AM: Ողջույնի էջ

en: What You Can Do
hy_AM: Ի՞նչ եք կարող անել Դուք

en: What's new?
hy_AM: Ի՞նչ նորություններ կան։

en: Who can change MailPoet's settings?
hy_AM: Ո՞վ է կարող փոփոխել MailPoet-ի կարգավորումները

en: WordPress Posts' Images
hy_AM: Wordpress-ի հաղորդագրությունների նկարները

en: Year
hy_AM: Տարի

en: Yes
hy_AM: Այո

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
hy_AM: Դուք պատրաստվում եք ուղարկել այս նորությունը։ Խնդրում ենք հաստատել։

en: You can start by watching this video by one of our users.
hy_AM: Դուք կարող եք սկսել նայել ասլ տեսահոլովակը մեր օգտատերերից մեկի կողմից։

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
hy_AM: Միգուցե, պետք է միացնել <i>Ինքնաստորագրված սերտիֆիկատներ</i> կարգավորումը

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
hy_AM: Դուք նշել եք SMTP գաղտնագիր, բայց Դուք չեք պահանջել աուտենտիկացիա։ Դուք կարող եք զգուշացնել SMTP աուտենտիկացիան միացնելու համար։

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
hy_AM: Դուք թարմացրեցիք։ Դա կարծես հաջորդ հարմարանքի ունենալն է, բայց ավելի լավը։

en: Your email could not be saved
hy_AM: Ձեր էլ. փոստի հասցեն չի կարող պահպանվել

en: Your email has been saved
hy_AM: Ձեր էլ. փոստի հասցեն պահպանվեց

en: Your email preview has been sent to %1$s
hy_AM: Էլեկտրոնային փոստի Ձեր տարբերակը ուղարկվել է %1$s

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
hy_AM: Ձեր ուղարկման կարգավորու,մերը ([settings]) չեն կարող ուղարկել այդքան արագ [number] բաժանորդի. Ակնկալեք առաքման ուշացումներ։ [link] Կարդալ ավելին[/link]

en: above content
hy_AM: Պարունակությունից առաջ

en: below content
hy_AM: Պարունակությունից հետո

en: day(s)
hy_AM: օր(եր)

en: day(s) after.
hy_AM: Օր(եր) անց։

en: has been activated.
hy_AM: Ակտիվացվել է

en: has been de-activated.
hy_AM: Ապաակտիվացվել է

en: hey, click on this text!
hy_AM: Հե՛յ, սեղմեք այս տեքստին

en: hour(s)
hy_AM: ժամ(եր)

en: hour(s) after.
hy_AM: Ժամ(եր) անց։

en: immediately
hy_AM: անմիջապես

en: immediately.
hy_AM: անմիջապես:

en: monthly every...
hy_AM: Ամսեկան ամեն․․․

en: monthly on the...
hy_AM: Ամսեկան․․․

en: newest
hy_AM: Վերջին նորությունները

en: no
hy_AM: Ոչ

en: of
hy_AM: Ոչ

en: once a day at...
hy_AM: Օրեկան մի անգամ

en: small
hy_AM: փոքր

en: week(s)
hy_AM: շաբաթ(ներ)

en: week(s) after.
hy_AM: Շաբաթ(եր) անց։

en: weekly on...
hy_AM: Շաբաթեկան․․․
