MailPoet - en to uk translation catalogue (1385 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
uk:  %1$s письмо(писем) запланировано.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
uk: %1$s підписник був видалений.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
uk: Видалено підписчиків: %1$s.

en: "%2$s" imported from %1$s
uk: "%2$s" імпортовано %1$s

en: "Read more" text
uk: Текст "Детальніше"

en: "View in browser"
uk: "Подивитися в браузері"

en: %1$s click | %1$s clicks
uk[0]: %1$s клік
uk[1]: %1$s кліків
uk[2]: %1$s кліків

en: %1$s day | %1$s days
uk[0]: %1$s день
uk[1]: %1$s дня
uk[2]: %1$s днів

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
uk: %1$s адрес електронної пошти з'являється більше одного разу у Вашому файлі: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
uk: %1$s адрес не дійсні: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
uk: %1$s листів, кожні %2$s

en: %1$s emails received.
uk: Отримано %1$s листів.

en: %1$s hour | %1$s hours
uk[0]: %1$s година
uk[1]: %1$s години
uk[2]: %1$s годин

en: %1$s minute | %1$s minutes
uk[0]: %1$s хвилина
uk[1]: %1$s хвилини
uk[2]: %1$s хвилин

en: %1$s out of %2$s sent.
uk: Відправлено %1$s з %2$s

en: %1$s second | %1$s seconds
uk[0]: %1$s секунда
uk[1]: %1$s секунди
uk[2]: %1$s секунд

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
uk: %1$s підписник було додано до "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
uk: %1$s підписник був підтверджений.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
uk: %1$s підписник було переміщено до "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
uk: %1$s підписників було видалено з "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
uk: %1$s підписник було видалено з усіх існуючих списків.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
uk: %1$s передплатників додані в %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
uk: %1$s підписників було додано до "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
uk: %1$s підписників було підтверджено.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
uk: %1$s підписників було переміщено до "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
uk: %1$s підписників було видалено з "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
uk: %1$s підписників було видалено з усіх існуючих списків.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
uk: %1$s передплатників були експортовані. Отримайте експортований файл [link]тут[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
uk[0]: %1$s тиждень
uk[1]: %1$s тижні
uk[2]: %1$s тижнів

en: %1$s year | %1$s years
uk[0]: %1$s рік
uk[1]: %1$s роки
uk[2]: %1$s років

en: %1$s's import list
uk: Рас%1$s's список імпорту

en: %1$sth
uk: %1$s

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
uk: %d файл(ів) було успішно завантажено.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
uk: %s перевищує максимальний розмір завантажуваного файлу для многофайлового завантажувача при використанні у Вашому браузері.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
uk: %s перевищує максимальний розмір завантаження для цього сайту

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
uk: %sДля зміни%s, наведіть курсор миші і побачите нижче кнопку редагування.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
uk: &#8220;%s&#8221; не вдається завантажити.

en: &lt; Prev
uk: &lt; Попередній

en: (%1$s votes)
uk: (%1$s голосів)

en: , %1$s of which were %2$s
uk: , %1$s з яких були %2$s

en: ... or [link]setup a cron job on your server[/link] instead.
uk: ... або [link]встановіть cron на свій сервер[/link] натомість.

en: ... or duplicate one below to copy its design.
uk: або скопіювати, щоб використовувати дизайн.

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 line | %d lines
uk[0]: 1 рядок
uk[1]: %d рядків
uk[2]: %d рядків

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 1st
uk: 1

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 2nd
uk: 2

en: 30 day money back
uk: 30-денна гарантія повернення грошей

en: 30 days happiness guarantee
uk: 30 днів щасливої гарантії

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 3rd
uk: 3

en: 5 Minute User Guide
uk: 5 хвилинне Керівництво користувача

en: 5 minute newbie guide
uk: 5 хвилинне керівництво новачкові

en: << Back
uk: << Назад

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
uk: Абсолютно новий MailPoet. Нехай починається найцікавіше.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
uk: Чекбокс додається в якості опції, щоб ваші клієнти могли підписатися на вашу розсилку при покупці в вашому магазині.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
uk: Відмінний спосіб спробувати Premium. Ніхто не має бути заблокований, ніколи.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
uk: Новий список "%1$s" створений з цього сегменту.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
uk: Абонента направлено на сторінку за вашим вибором, після натискання на посилання відмови від підписки, в нижній частині розсилки.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
uk: Шаблон з назвою %1$s вже існує. Для перезапису поставте галочку у відповідному полі перед завантаженням.

en: A well designed plugin for a simple idea.
uk: Чудово розроблений плагін для простої ідеї.

en: API Key
uk: Ключ API

en: Action Required
uk: Необхідні дії

en: Actions & Notifications
uk: Дії і Повідомлення

en: Actions will be executed after %1$s messages
uk: Дії будуть виконані після %1$s повідомлень

en: Activate
uk: Активний.

en: Activate MailPoet Premium Version
uk: Активуйте MailPoet Преміум версію.

en: Activate bounce and check every...
uk: Активувати повернення і перевірити кожне...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
uk: Активувати, якщо Ваші SMTP порти заблоковані.

en: Activate now
uk: Активувати зараз

en: Activated!
uk: Активовано!

en: Add
uk: Додати

en: Add / Edit group of posts
uk: Додати / редагувати групи записів

en: Add Images
uk: Додати картинку

en: Add Link & Alternative text
uk: Додати посилання та альтернативний текст

en: Add List
uk: Добавити список

en: Add New Field
uk: Додати нове поле

en: Add Subscriber
uk: Додати підписчика

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
uk: Додайте DKIM-підпис до інформаційних бюлетенів для збільшення виконуваності ваших листів. [link]Читайте керівництво по установці.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
uk: Додати чекбокс до ваших форм, та можливість вибору списку розсилки, до якого користувачі можуть приєднатися.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
uk: Додати відмітку на сторінці замовлення, щоб ваші клієнти могли підписатися на розсилку MailPoet.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
uk: Додати чекбокс до реєстраційної форми цього плагіна, щоб ваші нові користувачі додавалися до списку на ваш вибір.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
uk: Додайте посилання внизу всіх Ваших розсилок для того щоб підписчики могли редагувати свої профілі і списки. [link]Подивіться Вашу власну сторінку профілю підписчика.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
uk: Додати нове поле для включення до форми, що дозволяє відвідувачам підписатися на розсилку MailPoet.

en: Add item
uk: Додати позицію

en: Add link / Alternative text
uk: Додати посилання / Альтернативний текст

en: Add list
uk: Додати список

en: Add more themes
uk: Додати ще теми

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Add to list
uk: Додати в список

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
uk: Додайте Вашу [stars] на [link]wordpress.org[/link] і отримаєте по суті безкоштовний плагін.

en: Added
uk: Добавлено

en: Address:
uk: Адреса:

en: After submit...
uk: Після відправлення...

en: Agency
uk: Агенція

en: Align center
uk: Вирівняти по центру

en: Align left
uk: Вирівняти по лівому краю

en: Align right
uk: Вирівняти по правому краю

en: All
uk: Усе

en: All %1$s subscribers are selected.
uk: Всіх %1$s підписників відмічено.

en: All Newsletters
uk: Всі розсилки

en: All Sent
uk: Всі надіслані

en: All Your Stats in a Single Dashboard
uk: Уся ваша статистика в одній панелі

en: All subscribers on this page are selected.
uk: Всі абоненти на цій сторінці відмічені.

en: Allow HTML edits
uk: Дозволити HTML-редагування

en: Allow site admins to change the sending method
uk: Дозволити адміністраторам сайту, змінювати метод надсилання

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
uk: Дозволити адміністраторам сайту відключати підтвердження Підписатися

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
uk: Дозволити користувачам які реєструються на Вашому сайті підписуватися на обраний Вами список.

en: Allowed Files
uk: Дозволені файли

en: Alphanumerical
uk: Алфавітно-цифровий

en: Already paid?
uk: Вже заплатили?

en: Already paid? Click here to activate
uk: Вже оплачено? Натисніть тут, щоб активувати

en: Alternative text:
uk: Альтернативний текст:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
uk: Помилка завантаження. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
uk: Сталася помилка. [link]Показати деталі.[/link]

en: And more...
uk: Та більше...

en: And taxonomies as well...
uk: І таксономії, також ...

en: Apply
uk: Застосувати

en: April
uk: Квітень

en: Archive page shortcode
uk: Архівна сторінка шорткодів

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
uk: Ви справляєтесь краще, ніж 3 місяці тому? Виберіть діапазон дат, щоб виявити зміни в результатах.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
uk: Ви впевнені, що вибрали правильний порт? Ви можете залишити його порожнім, якщо Ви не знаєте, що вказувати

en: Are you sure you want to delete this custom field?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити це користувальницьке поле?

en: Are you sure you want to delete this form?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю форму?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
uk: Ви впевнені, що хочете ігнорувати %1$s абонентів списку %2$s?

en: Ask for:
uk: Запитувати:

en: August
uk: Серпень

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Author:
uk: Автор:

en: Auto Newsletters
uk: Автоматичні розсилки

en: Automate the boring stuff
uk: Автоматизація нудних речей

en: Automatic latest content
uk: Змінити автоматичне останній зміст

en: Automatic newsletter
uk: Автоматичні розсилки

en: Automatically add paragraphs
uk: Автоматично додавати абзаци

en: Automatically sent...
uk: Автоматичне розсилання...

en: Average rating: %1$s
uk: Середній рейтинг: %1$s

en: Back
uk: Назад

en: Back to "Settings" page
uk: Повернутися до сторінки "Налаштування"

en: Back to lists
uk: Назад до списків

en: Back to selection
uk: Назад до виділення

en: Background
uk: Фон

en: Background color
uk: Колір фону

en: Background color with alternate
uk: Колір фону з альтернативним

en: Batch insert options
uk: Параметри пакетної вставки

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
uk: Будьте креативні! Це перше, що бачать передплатники. Спокусять їх відкрити Ваш лист.

en: Be productive thanks to Premium!
uk: Будьте продуктивні завдяки Преміум!

en: Blocked IP
uk: Заблоковані IP

en: Blogger
uk: Блогер

en: Bookmarks Selection
uk: Вибір закладок

en: Bounce
uk: Повернення

en: Bounce Email
uk: Адреса для повернень

en: Bounce Handling
uk: Обробка повернень

en: Bounce handling
uk: Обробка повернень

en: Bounce handling connection test
uk: Тестування з'єднання обробки повернень

en: Bounce handling processing
uk: Обробка повернень

en: Bounce handling routine starts in:
uk: Обробка повернень починається в:

en: Bounced
uk: Повернені

en: Bulk Actions
uk: Масові дії

en: Button label:
uk: Надпис на кнопці:

en: Buy Now
uk: Купити зараз

en: CSV file
uk: CSV файл

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
uk: Чи можете ви підтвердити, що цей стовпець, відповідає цьому полю?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Upload
uk: Скасувати Завантаження

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
uk: Неможливо отримати доступ до файлу CSV. Перевірте права доступу до цього каталогу "%1$s"

en: Categories and tags
uk: Категорії та теги

en: Categories:
uk: Категорії:

en: Change log
uk: Логи змін

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
uk: Змініть зміст футеру на сторінці %1$sНалаштування%2$s MailPoet.

en: Charset
uk: Кодування

en: Check again what you're trying to import.
uk: Перевірте ще раз те, що ви намагаєтеся імпортувати.

en: Check now.
uk: Перевір зараз.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
uk: Перевірте [link]наше керівництво[/link] про те, як заповнити форму.

en: Check this box if you want transparency
uk: Встановіть цей прапорець, якщо Ви хочете прозорість

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
uk: Перевірте поштову скриньку та підтвердіть свою підписку.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
uk: Перевірте вашу поштову скриньку або папку зі спамом, щоб підтвердити підписку.

en: Checkbox
uk: Чекбокс

en: Checking license
uk: Перевірка ліцензії

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
uk: Вітаємо, ваш Плагін Розсилка MailPoet

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
uk: Виберіть ВІД кого і адресу електронної пошти для повідомлень по електронній пошті.

en: Choose a list
uk: Виберіть список

en: Choose files to upload
uk: Виберіть файли для завантаження

en: Clean automatically your mailing list
uk: Очищати автоматично ваш список розсилки

en: Clear selection
uk: Очистити вибір

en: Click here to add a title or text.
uk: Натисніть сюди, щоб додати заголовок або текст.

en: Click here to subscribe
uk: Натисніть тут, щоб відписатися від розсилки

en: Click here to unsubscribe
uk: Натисніть тут, щоб відписатися

en: Click here to view media.
uk: Клацніть тут для перегляду медіа.

en: Click rate (based on opened newsletters)
uk: Рейтинг кліків (на основі відкритих розсилок)

en: Clicked
uk: Натиснуто

en: Clicked on
uk: Натискань

en: Clicks
uk: Кліки

en: Close
uk: Закрити

en: Compare past & present
uk: Порівняти минулі і сьогоднішні

en: Configuration and Permissions
uk: Конфігурація та права доступу

en: Configure
uk: Конфігурація

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
uk: Конфігурація обробки повернень, SPF і DKIM окремо для кожного сайту

en: Configure each site manually
uk: Настройте кожен сайт вручну

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
uk: Налаштуйте DNS, додавши ключ/значення запису TXT, як показано нижче.

en: Confirm Reinstallation
uk: Підтвердити переустановку

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
uk: Активувати плагін MailPoet Преміум.

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
uk: Підтверджуєте встановлення плагіну MailPoet Преміум?

en: Confirm unconfirmed subscribers
uk: Підтвердження непідтверджених абонентів

en: Confirm your subscription to %1$s
uk: Підтвердіть Вашу підписку на &#171;%1$s&#187;

en: Confirmation page
uk: Сторінка підтвердження

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
uk: Вітаємо, Ваша Преміум ліцензія активна. І останній крок...

en: Connection method
uk: Спосіб підключення

en: Contact Support
uk: Зв'язатися зі службою підтримки

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
uk: Зверніться до Вашого адміністратора щоб змінити це, це повинно налаштовуватися.

en: Content
uk: Зміст

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Copy of
uk: Копія -

en: Copy paste in a text box
uk: Скопіювати та вставити текст у текстове поле

en: Coupons
uk: Знижки

en: Create a new email
uk: Створити нову розсилку

en: Create a new form
uk: Створити нову форму

en: Create a new list
uk: Створити новий список

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
uk: Створити обліковий запис електронної пошти, присвячений винятково для обробки повернень.

en: Create and send newsletters or automated emails. Capture subscribers with a widget. Import and manage your lists. MailPoet is a sweet plugin maintained and supported with love by <a target="_blank" href="http://www.mailpoet.com/about-the-wysija-team-members/?utm_medium=plugin&utm_campaign=know_team&utm_source=wp_plugins_list">a team of a dozen</a>.
uk: Створіть та надсилайте розсилки або автоматизовані електронні листи. Залучайте підписників з віджету. Імпортуйте та керуйте своїми списками. MailPoet - це чудовий плагін, що створений та підтримується з любов'ю <a target="_blank" href="http://www.mailpoet.com/about-the-wysija-team-members/?utm_medium=plugin&utm_campaign=know_team&utm_source=wp_plugins_list">великою командою</a>.

en: Created on
uk: Створено

en: Crunching&hellip;
uk: Хруст&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
uk: Поточний день місяця в порядковому, тобто: 2, 3 і т. д.

en: Current day of the month number
uk: Поточний день і число місяця

en: Current month number
uk: Номер поточного місяця

en: Currently viewing
uk: Щойно переглянуто

en: Custom Fields
uk: Настроювані поля

en: Custom dates
uk: Особливий графік

en: Custom horizontal line
uk: Користувацька горизонтальна лінія

en: DKIM signature
uk: DKIM підпис

en: Daily
uk: Щоденно

en: Daily routine starts in:
uk: Щоденний маршрут починається в:

en: Daily summary of emails sent
uk: Відправити лист з щоденним звітом

en: Date
uk: Дата

en: Date created
uk: Дата створення

en: Date sent
uk: Дата надсилання

en: Day
uk: День

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: December
uk: Грудень

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
uk: Відмітьте, які листи новий клієнт отримує автоматично, на основі щойно купленого продукту. Це преміум доповнення для WooCommerce.

en: Default style saved.
uk: Стиль за умовчанням збережений.

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Delete image for all newsletters?
uk: Видалити зображення з усіх розсилок?

en: Delete subscribers
uk: Видалити підписчиків

en: Delete the user
uk: Видалити користувача

en: Delete these newsletters for ever?
uk: Видалити ці розсилки назавжди?

en: Delete these subscribers forever?
uk: Видалити цих підписників назавжди?

en: Delete this newsletter for ever?
uk: Видалити цю розсилку назавжди?

en: Delete this subscriber forever?
uk: Видалити цього підписника назавжди?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
uk: Видалення списку не видаляє ні одного учасника.

en: Delivery method
uk: Спосіб доставки

en: Description
uk: Опис

en: Detailed stats for each subscriber
uk: Детальна статистика для кожного підписника

en: Details & PSD
uk: Відомості і PSD

en: Device
uk: Пристрої

en: Did these subscribers ask to be in your list?
uk: Хіба ці підписчики просили внести себе в Ваш список?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
uk: Ви знали? Краще відправляти менше листів на більш високих частотах. Станьте частиною Преміум-класу і ми пінгуватимемо ваш сайт кожні 15 хвилин, переконуючись, що ваші листи відправляються чітко на цій частоті. [link]Відправляти краще з Преміум.[/link]

en: Did you renew already?
uk: Ви вже оновилися?

en: Disable it.
uk: Відключити це.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
uk: Відкрийте для себе посилання, що в ТОП кожної розсилки. З'ясуйте, які абоненти є вашими шанувальниками номер один і отримайте більше деталей про них. [link]Отримати більше інформації з Преміум.[/link]

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Display and insert options
uk: Відображати і вставити опції

en: Display label within input:
uk: Показати мітку при введенні:

en: Display labels in inputs
uk: Відображати написи у полі вводу

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
uk: Проблема з відображенням? [link]Подивіться цю розсилку у Вашому браузері.[/link]

en: Display...
uk: Показати...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
uk: Відображається зверху Вашої розсилки. Не забудьте заключити посилання тегами, а саме: [link]Це посилання[/link]

en: Divider
uk: Розділювач

en: Divider Selection
uk: Виберіть розділювач

en: Dividers Selection
uk: Вибір роздільників

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
uk: Не відповідає як 'поле дати', якщо більшість рядків для цього стовпця повертає таку ж помилку.

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Do or do not. There is no try.
uk: Робити чи не робити. Ще не спробували.

en: Do you want to install that version?
uk: Ви хочете, щоб встановити цю версію?

en: Does it work? Try to connect.
uk: Чи працює  це? Спробуйте підключитися.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
uk: Форма підписки в сайдбарі приносить більше передплатників, ніж та, що у футері? Час про це дізнатися.

en: Domain
uk: Домен

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
uk: Не забудьте включити: <br><br>[activation_link]Підтвердіть підписку.[/activation_link]. <br><br>Необов'язково: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
uk: Не бачите аддон який шукаєте? <a href="%s">Надішліть це</a> через нашу контактну форму.

en: Don't send late
uk: Не надсилати пізніше

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
uk: Не відправляти існуючим абонентам, тільки майбутнім.

en: Don't wait & send right now.
uk: Не чекайте і отправяйте прямо зараз!

en: Done
uk: Готово

en: Download
uk: Завантажити

en: Download as .zip
uk: Завантажити як .zip

en: Download original Photoshop file
uk: Завантажити вихідний файл Photoshop

en: Download the Premium plugin.
uk: Завантажити Преміум плагін.

en: Downloads: %1$s
uk: Завантажень: %1$s

en: Draft
uk: Чернетка

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
uk: Схопіть і перетягніть %1$sтекст, публікації, роздільники.%2$s Подивіться на право!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
uk: Перетягніть віджети нижче у Вашу розсилку.

en: Drop files here
uk: Перетягніть файли сюди

en: Drop your footer image here.
uk: Перетягніть сюди, Вашу картинку підвалу.

en: Drop your logo in this header.
uk: Перетягніть сюди, Ваш логотип.

en: Duplicate
uk: Скопіювати

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
uk: Кожен раз, коли один з наших користувачів забуває написати відгук, вмирає кошеня. Це сумно і розбиває наші серця. [link]Додати свій відгук [/link] і врятуйте сьогодні кошеня.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Automatic latest content
uk: Змінити автоматичний останній зміст

en: Edit Lists
uk: Редагувати списки

en: Edit custom field
uk: Редагування користувальницького поля

en: Edit display
uk: Редагувати відображення

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Edit form
uk: Редагувати форму

en: Edit lists
uk: Редагувати списки

en: Edit name
uk: Редагувати ім'я

en: Edit subscription page link
uk: Редагувати посилання на сторінку реєстрації

en: Edit text
uk: Редагувати текст

en: Edit your subscriber profile: %1$s
uk: Редагування Вашого профілю користувача: %1$s

en: Edit your subscription
uk: Редагуйте Ваші підписки

en: Editing list %1$s
uk: Редагування списку %1$s

en: Element has been deleted.
uk: Елемент видалений.

en: Elements deleted
uk: Елементи видалені

en: Email
uk: Адреса електроної пошти

en: Email %1$s already exists.
uk: Цей %1$s адреса вже існує.

en: Email Address
uk: Email адреса

en: Email Status
uk: Статус листа

en: Email content
uk: Зміст листа

en: Email notifications
uk: Адреса для повідомлень

en: Email subject
uk: Тема листа

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
uk: Лист буде надіслано %1$s о %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
uk: Включити Cron MailPoet

en: Enable signup confirmation
uk: Включити допомогу при підтвердженні реєстрації

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
uk: Увімкніть для відображення помилок у MailPoet. Наша служба підтримки може попросити Вас увімкнути цей параметр, якщо Ви попросите їх допомоги.

en: Enabled
uk: Включено

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
uk: Примусово всім сайтам відправляти з унікальною адресою ВІД електронної пошти. Вам потрібно тільки один раз налаштувати автоматичну обробку повернень (Преміум), SPF і DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
uk: Введіть адресу електронної пошти, які повинні отримувати повідомлення (через кому).

en: Error Saving newsletter...
uk: Помилка збереження розсилки...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
uk: Помилка надсилання <b><i>%s</i></b> <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
uk: Помилка при перевірці полів

en: Error matching date.
uk: Помилка відповідності дати.

en: Error when inserting emails.
uk: Помилка при вставці адрес електронної пошти.

en: Error when inserting list.
uk: Помилка при додаванні списку.

en: Excel for Windows
uk: Excel для Windows

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
uk: Сливаюче вікно на виході з'явиться тоді, коли курсор покидає межі вікна.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
uk: Спливаючі вікна перед виходом не тільки "модні", вони підтверджено збільшують конверсію а, отже, і підвищують рівень маркетингу, реєстрацій та продажів. wBounce відображає вбудоване спливаюче вікно, перш ніж користувач полишає сайт.

en: Export
uk: Експорт

en: Export Subscribers
uk: Експорт підписчиків

en: Export confirmed subscribers only
uk: Експорт тільки підтверджених передплатників

en: Export to CSV
uk: Експорт в CSV

en: Exporting %1$s subscribers
uk: Експорт %1$s передплатників

en: FROM email address for sites using this method
uk: адреса ВІД електронної пошти для всіх сайтів

en: Failed Permanently
uk: Помилка Постійно

en: Failed Send
uk: Не Вдалося Надіслати

en: February
uk: Лютий

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
uk: Поле "%1$s" потрібно в таблиці "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
uk: Поле "%1$s" має бути дійсною адресою електронної пошти.

en: Field's name:
uk: І'мя поля:

en: File canceled.
uk: Файл скасовано.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
uk: Заповніть форму нижче, щоб ми могли підключитися до нього.

en: Filter
uk: Фільтрувати

en: Filter by status
uk: Фільтр по статусам

en: Filter by type
uk: Фільтр по типу

en: Final step: last details
uk: Заключний крок: останні деталі

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
uk: Дізнайтеся, що відбувається з вашим передплатникам, як тільки вони з'являються на сайті, завдяки відстеженню кампаній Google Analytics

en: First Name
uk: І'мя

en: First Time? See it in Action
uk: Перший Раз? Побачити все це в Дії

en: First name
uk: І'мя

en: First step: main details
uk: Перший крок: основні дані

en: First, set up a command on your server to visit our scheduled routines URL:
uk: По-перше, створіть команду на сервері, щоб відвідати наш планувальник підпрограми URL:

en: Follow us and don't miss anything!
uk: Слідкуйте за нами і нічого не пропускайте!

en: Footer
uk: Підвал

en: Footer background
uk: Фон підвала

en: Footer text
uk: Текст підвала

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
uk: За %s на рік, отримайте 1 сайт забезпечений Преміум.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
uk: За %s на рік, отримайте 4 сайти, забезпечені Преміум.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
uk: За %s на рік, отримайте безліч сайтів, забезпечених Преміум.

en: For better control, you can set one cron job per routine
uk: Для кращого контролю, ви можете встановити один cron за прохід

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
uk: Наприклад, "Весняна пошта". [link]Прочитайте керівництво.[/link]

en: For other commands examples, check [link]this article[/link].
uk: Для інших прикладів команд, подивіться [link]цю статтю[/link].

en: For your own use and never shown to your subscribers.
uk: Для власного використання та не показується Вашим абонентам.

en: Forget about limits
uk: Забудьте про обмеження

en: Format
uk: Формат

en: Four Sites
uk: Чотири сайти

en: Free
uk: Вільний

en: Freelance
uk: Фрілансер

en: Freelancer
uk: Фрілансер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: From
uk: Ні

en: Full name of current day
uk: Повна назва поточного дня

en: Full name of current month
uk: Повне ім'я поточного місяця

en: Geeky Options
uk: Опції для гіків

en: Get Help!
uk: Отримайте допомогу!

en: Get Premium now
uk: Отримайте Преміум зараз

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
uk: Отримати [link]Преміум MailPoet[/link] щоб побачити лінк.

en: Get all MS users
uk: Отримати всіх користувачів MS

en: Get faster support
uk: Отримати швидку підтримку

en: Get it now!
uk: Отримати зараз!

en: Get more themes
uk: Отримати більше шаблонів

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
uk: Отримайте ваш спам за 1 клік, поки ви розробляєте ваш бюлетень завдяки [link]mail-tester[/link], нашому власному популярному вбудованому інструменту.

en: Go Premium!
uk: Перейти на Преміум!

en: Go premium, you cannot send anymore!
uk: Отримайте Преміум, Ви не можете відправити більше!

en: Google Analytics Campaign
uk: Google Analytics Кампанії

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
uk: Є питання по продажам? [link]Зв'яжіться[/link].

en: Great, you'll never hear from us again!
uk: Чудово! Ви більше ніколи не будете отримувати від нас листи!

en: HTTP error.
uk: Помилка HTTP.

en: Have fun improving
uk: Насолоджуйтесь поліпшенням

en: Header
uk: Шапка

en: Header background
uk: Фон шапки

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
uk: Привіт!
    
    Вітаємо! Ви підписалися на наш сайт.
    Вам необхідно активувати Вашу підписку на списки: [lists_to_confirm] натиснувши на посилання нижче:
    
    [activation_link]Натисніть тут, щоб активувати підписку.[/activation_link]
    
    Дякуємо Вам,
    
    Команда сайту!

en: Help yourself. Or let us help you.
uk: Допоможи собі сам. Або дозвольте нам допомогти Вам.

en: Here is an example of a command to setup on your server:
uk: Ось приклад команди для установки на вашому сервері:

en: Here is the list of bounced emails.
uk: Ось список повернутих листів.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
uk: Вау! %1$s оновлено (версія %2$s), <a href="%3$s">натисніть тут, щоб оновити</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
uk: Друже! У нас є швидкі запитання для вас:

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide display options
uk: Приховати опції відображення

en: Hide this message
uk: Приховати це повідомлення

en: Hide!
uk: Сховати!

en: Horizontal line
uk: Горизонтальна лінія

en: Hostname
uk: Ім'я хоста

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
uk: Наведіть вказівник миші на позиції, щоб відкрити імена форм.

en: How about a new list?
uk: Як щодо нового списку?

en: How do you want to import?
uk: Як Ви хочете імпортувати?

en: How does it work?
uk: Як це працює?

en: How spammy is this newsletter?
uk: Як ця розсилка спам?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
uk: Вітання,
    
    Підписник %1$s тільки що підписався на ваш список %2$s
    
    З повагою,
    
    Плагін MailPoet

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
uk: Привіт,
    
    Підписник %1$s тільки що відпідписався на ваш список '%2$s'
    
    З повагою,
    
    Плагін MailPoe

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
uk: Я встановлю cron на моєму сервері, щоб виконувати завдання на частоті якій хочу. Читайте про [link]створення cron самостійно[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
uk: Я є преміум-користувач, MailPoet.com буде переконуватися, що мої листи надсилаються вчасно.

en: IO error.
uk: Помилка введення-виведення.

en: IP address
uk: IP адрес

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
uk: Якщо я хочу я можу [link]створити додатковий cron[/link] на своїй стороні, щоб збільшити частотність.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
uk: Якщо я хочу я можу [link]створити додатковий cron[/link] на своїй стороні, щоб збільшити частоту відправки.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
uk: Якщо шаблон з таким же ім'ям існує, перезаписати його.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
uk: Якщо відповідь "ні", вважайте себе спамером.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
uk: Якщо Ви перейдіть на цей шаблон, то це замінить Вашу шапку, підвал, роздільники і стилі

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
uk: Якщо Ви це підтвердите, всі поточні дані MailPoet будуть видалені (розсилки, теми, статистика, списки, передплатники і т.д.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
uk: Якщо у вас є така проблема, то це рішення для вас. Це також абсолютно безкоштовно.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
uk: Якщо Ви залишите цю область порожньою, вона не буде відображатися після відправки листа.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
uk: Якщо Ви нещодавно успішно послали багато листів, ці помилки можуть бути пов'язані з обмеженнями Вашого сервера.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
uk: Якщо ви хочете використовувати Gmail адресу, вам потрібно відправити з Gmail. Перевірте <a id="tip-send-with" href="%s">налаштування відправки</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
uk: Якщо Ви хочете використовувати всі можливості завантаження відразу кілька файлів, будь ласка, оновіть до lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
uk: Пропустити стовпчики...

en: Ignore current subscribers
uk: Ігнорувати поточних абонентів

en: Image
uk: Картинка

en: Image Parameters
uk: Параметри картинки

en: Image alignment
uk: Вирівнювання картинки

en: Image has been deleted.
uk: Картинка видалена.

en: Image selection has been saved.
uk: Вибрана картинка збережена.

en: Image selection has not been saved.
uk: Вибрана картинка не збережена.

en: Image width
uk: Ширина картинки

en: Images
uk: Картинки

en: Import
uk: Імпорт

en: Import "%1$s" as date field
uk: Імпортувати "%1$s" як дані поля

en: Import Subscribers
uk: Імпорт підписчиків

en: Import as "%1$s"
uk: Імпортувати як "%1$s"

en: Import from %1$s
uk: Імпорт Із %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
uk: Імпорт з плагіна %1$s скасовано.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
uk: Імпорт з плагіна %1$s завершено.

en: Import subscribers from plugins
uk: Імпорт користувачів з плагінів

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
uk: Імпорт %1$s підписчиків з плагіна: %2$s

en: Important plugin updates
uk: Важливі оновлення плагіну

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
uk: Поліпшіть вашу боротьбу зі спамом. Mailpoet може підписати всі ваші листи з DKIM. [link]Читати далі.[/link]

en: In Queue
uk: У черзі

en: In a few minutes, you'll see the time of our last visit here.
uk: Через кілька хвилин, ви побачите час нашого останнього візиту тут.

en: In queue
uk: В черзі

en: Include author
uk: Включати автора

en: Include categories
uk: Включати категорії

en: Includes: %1$s
uk: Включає в себе: %1$s

en: Increase your subscribers
uk: Зростання кількості ваших підписників

en: Industry
uk: Промисловість

en: Information is missing.
uk: Інформація відсутня.

en: Insert Subscription Form
uk: Вставте Форму Підписки

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
uk: Вставте для відображення [newsletter:total] - кількості публікацій, [newsletter:post_title] - заголовки останніх статей і [newsletter:number] - № випуску розсилки.

en: Insert block here
uk: Вставте блок тут

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
uk: Вставте динамічні дані про ваших підписників, розсилку, сьогоднішню дату, і т.д. ...

en: Insert form
uk: Вставити форму

en: Insert selected
uk: Вставити віділене

en: Inserting selected articles...
uk: Вставити віділені статті...

en: Install Themes
uk: 		Установка шаблонів

en: Install from WordPress.org
uk: Встановити з WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
uk: Встановлення плагіну MailPoet Newsletter Premium

en: Installing MailPoet Premium Version
uk: Встановлення версії MailPoet Преміум

en: Investigate your top subscribers
uk: Дослідіть своїх ТОП-абонентів

en: Is this field mandatory?
uk: Це поле обов'язкове?

en: Issue number
uk: Номер випуску

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
uk: Працює не завжди так, як ми хочемо, чи не так? У нас є [link]спеціальний сайт підтримки[/link] з документацією і системою квитків.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
uk: Схоже Ваш віджет був видалений з [link]області віджетів[/link] WordPress.

en: It's free, and has proven popular with our users.
uk: Це безкоштовно, і стало дуже популярним серед наших користувачів.

en: January
uk: Січень

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: Keep this plugin essentially free
uk: Тримайте цей плагін безкоштовно

en: Key
uk: Ключ

en: Label:
uk: Мітка:

en: Last
uk: останій

en: Last 180 days
uk: Останні 180 днів

en: Last 30 days
uk: Останні 30 днів

en: Last 365 days
uk: Останні 365 днів

en: Last 7 days
uk: Останні 7 днів

en: Last 90 days
uk: Останні 90 днів

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Last click
uk: Останній клік

en: Last month
uk: Минулого місяця

en: Last name
uk: Прізвище

en: Last open
uk: Останнє відкриття

en: Last updated: %1$s
uk: Останє оновлення: %1$s

en: Last visit was %1$s minute ago.
uk: Останнє відвідування було %1$s хвилин тому.

en: Last visit was %1$s minutes ago.
uk: Останнє відвідування було %1$s хвилин тому.

en: Last visit was a few seconds ago.
uk: Останнє відвідування було кілька секунд тому.

en: Latest batch was sent %1$s ago.
uk: Остання партія була надіслана %1$s тому.

en: Latest content already sent.
uk: Останій запис вже відправлений.

en: Latest post title
uk: Заголовок останньої статті

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
uk: Leaky Paywall - це Преміум-плагін, що розміщує контент через платний доступ. Цей додаток керує списками підписок ваших клієнтів.

en: Learn more.
uk: Детальніше.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
uk: Залиште <strong>Так</strong>. Лише мала частина SMTP сервісів, просять щоб ідентифікація була вимкнена.

en: Let subscribers select their lists:
uk: Дозволити користувачам вибирати списки розсилок:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
uk: Нехай плагін видалить <strong>хибні і недійсні адреси</strong> автоматично. [link]Дивіться інструкцію.[/link]

en: Let us configure it
uk: Давайте ми налаштуємо це

en: Letters only
uk: Лише літери

en: Line is empty
uk: Порожній рядок

en: Link
uk: Посилання

en: Link to browser version
uk: Посилання на браузерну версію

en: Links
uk: Посилання

en: List "%1$s" has been deleted.
uk: Список "%1$s" вилучено.

en: List "%1$s" has been duplicated.
uk: Список "%1$s" скопійовано.

en: List "%1$s" has been synchronised.
uk: Список "%1$s" синхронізований.

en: List created based on a newsletter segment.
uk: Список створений на основі сегмента розсилки.

en: List has been updated.
uk: Список оновлений.

en: List of fields to export
uk: Список полів для експорта

en: List of forms
uk: Список форм

en: List selection
uk: Вибір списку

en: Lists
uk: Списки підписчиків

en: Lists and Subscribers
uk: Списки і підписчики

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
uk: Списки на які підписчик був підписаний.

en: Loading more Results...
uk: Завантаження інших результатів...

en: Loading results...
uk: Завантаження результатів...

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Local time is <code>%1$s</code>
uk: Місцевий час <code>%1$s</code>

en: Login
uk: Логін

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
uk: Шукаєте спосіб швидкого відправлення? [link]Детальніше[/link] про відправку з професійних SMTP.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
uk: Шукаєте відповіді? Чому така кампанія працювала так добре? Яка ваша найбільш ефективна форма підписки? Отримайте ясну картину з нашою новою панеллю статистики! [link]Отримати панель статистики в Преміум.[/link]

en: Love kittens?
uk: Любите кошенят?

en: MailPoet Subscription Form
uk: Форма підписки MailPoet

en: MailPoet Version
uk: Версія MailPoet

en: MailPoet Version:
uk: MailPoet версія:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
uk: MailPoet не може бути перевстановлений, тому що Ваша папка <em>wp-content/uploads/wysija</em> повинна бути доступна для запису. Змініть права доступу і перевстановіть.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
uk: MailPoet після успішної установки, використовує ту ж версію. Колишні налаштування і дані видалені.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
uk: MailPoet успішно видалено. Зараз Ваш сайт очищений від MailPoet.

en: MailPoet page
uk: Сторінка MailPoet

en: MailPoet says:
uk: MailPoet каже:

en: MailPoet.com can visit your site every 15 minutes, just like a "cron job", to make sure your emails are being sent on time.
uk: MailPoet.com може відвідувати ваш сайт кожні 15 хвилин, ніби як "cron", щоб переконатися, що ваші листи будуть відправлені вчасно.

en: Mailbox Full
uk: Поштовий ящик переповнений

en: Mailbox not available
uk: Поштова скринька недоступна

en: March
uk: Березень

en: Match data
uk: Порівняти дані

en: Maximum of posts to show
uk: Максимум статей для відображення

en: Maximum upload file size: %d%s
uk: Максимальний розмір завантажуваного файлу: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
uk: Максимальний розмір завантажуваного файлу: %d%s.

en: May
uk: Травень

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
uk: Пам'ять перевищена. Будь ласка, спробуйте інший файл меншого розміру.

en: Message delayed
uk: Повідомлення затримується

en: Method set by the network admin.
uk: Метод встановлений системнии адміністратором.

en: Modified On
uk: Дата зміни

en: Modify
uk: Змінити

en: Module
uk: Модуль

en: Monday
uk: понеділок

en: Monitor everything with more stats
uk: Моніторте все з більшою статистикою

en: Month
uk: Місяць

en: Month (January, February,...)
uk: Місяць (січень, лютий, ...)

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Monthly routine starts in:
uk: Щомісячний маршрут починається в:

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
uk: Крім того, MailPoet перевіряє кожні 15 хвилин ваш сайт, <strong>ніби "cron"</strong>, щоб переконатися, що ваші листи будуть відправлені вчасно. Не потрібно ніякої установки!

en: Move to list
uk: Перемістити до списку

en: Multisite ready.
uk: Готовність до Мультисайту.

en: My first list
uk: Мій перший список

en: My rating: %1$s
uk: Мій рейтинг: %1$s

en: Name
uk: Назва розсилки

en: Name & email of yourself or your company.
uk: Ваше ім ’ я та електронна пошта або Вашої компанії.

en: Need help?
uk: Потрібна допомога?

en: Network's Default Sending Method
uk: Спосіб відправки в мережі по замовчуванням

en: Network's Method
uk: Мережевий Метод

en: Never opened or clicked
uk: Ніколи не відкривалось або не клікалось

en: New Form
uk: Нова форма

en: New form
uk: Нова форма

en: New list
uk: Новий список

en: New subscriber to %1$s
uk: Новий підписчик на %1$s

en: News from us, the team
uk: Новини від нас, команда

en: Newsletter
uk: Разсилка

en: Newsletter Images
uk: Картинки розсилки

en: Newsletter Pro (by Satollo)
uk: Професійні розсилки (від Satollo)

en: Newsletter Subject
uk: Тема розсилки

en: Newsletter can't be deleted.
uk: Розсилку не можна видалити.

en: Newsletter deleted.
uk: Розсилка видалена.

en: Newsletter has been saved as a draft.
uk: Розсилка збережена як чернетка.

en: Newsletter has been saved.
uk: Розсилка збережена.

en: Newsletter has been scheduled.
uk: Розсилка запланована.

en: Newsletter profile has been updated.
uk: Профіль розсилки оновлено.

en: Newsletter successfully created.
uk: Розсилка успішно створена.

en: Newsletters
uk: Розсилки

en: Newsletters (by Tribulant)
uk: Розсилки (від Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
uk: Розсилки вже відправлені. Ваша остання розсилка буде відправлена пізніше.

en: Next &gt;
uk: Наступний &gt;

en: Next send out in %1$s
uk: Наступна відправка в %1$s

en: Next send out on %1$s
uk: Наступна відправка на %1$s

en: Next step
uk: Наступний крок

en: Next try in %s minutes.
uk: Наступна спроба протягом %s хвилин

en: No
uk: Ні

en: No Results were found
uk: Результатів не знайдено

en: No email sent.
uk: Немає відправлених листів.

en: No list specified
uk: Не вказаний список

en: No more limits of 2000 subscribers
uk: Немає більше межі в 2000 підписників

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
uk: Підписчик не знайдений, найімовірніше тому, що він був видалений.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
uk: Ні, дякую! У мене достатньо відвідувачів на сайті. Їх візити будуть викликати cron MailPoet автоматично.

en: No, thanks!
uk: Ні, дякую!

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
uk: Ні один з ваших черг листи були відправлені? Потім увімкніть цю опцію.

en: Not Configured!
uk: Не налаштоване!

en: Not active.
uk: Неактивний.

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
uk: Не чудова відповідність кольорів? Не хвилюйтеся, ми працюємо з провідними дизайнерами, щоб надати вам безліч тем, новітніх Преміум ексклюзивів. [link]Отримати більше тем в Преміум.[/link]

en: Not sent
uk: Не відправлено

en: Not sent yet.
uk: Ще не відправлено.

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
uk: Примітка: З'ясуйте, що натискають і відкривають абоненти з нашою [link]Преміум версією.[/link]

en: Nothing
uk: Ніщо

en: November
uk: Листопад

en: Number of lines:
uk: Номер рядків:

en: Numbers only
uk: Лише числа

en: October
uk: Жовтень

en: Ok, I've set it up
uk: ОК, я поставив це

en: Once a week
uk: Раз в тиждень

en: Once every 28 days
uk: Раз в кожні 28 днів

en: Once every fifteen minutes
uk: Раз на 15 хвилин

en: Once every five minutes
uk: Раз на 5 хвилин

en: Once every minute
uk: Раз на хвилину

en: Once every ten minutes
uk: Раз на 10 хвилин

en: Once every thirty minutes
uk: Раз на 30 хвилин

en: Once every two hours
uk: Раз на 2 години

en: Once every two minutes
uk: Раз в дві хвилини

en: One configuration for all sites
uk: Одна конфігурація для всіх сайтів.

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
uk[0]: Один лист було надіслано.
uk[1]: Один повідомлення було надіслано.
uk[2]: %d листів було відправлено непідтвердженими передплатникам.

en: One less subscriber to %1$s
uk: Одним учасником менше на %1$s

en: One quick question...
uk: Одне швидке запитання ...

en: Oops! There are no newsletters to display.
uk: Ой! Розсилок немає.

en: Oops! We can't connect to MailPoet's server right now. We might be down or you're behind a proxy or firewall.
uk: Упс! Ми не можемо підключитися до сервера MailPoet прямо зараз. Ми впали або ви перебуваєте за проксі-сервером або брандмауером.

en: Oops! We could not add you!
uk: Ой! Ми не змогли додати вас!

en: Oops! You're already subscribed.
uk: Увага! Ви вже підписані.

en: Open rate (based on received newsletters)
uk: Рейтинг відкривань (на основі отриманих розсилок)

en: Open, clicks, unsubscribed
uk: Відкрили, натиснули, відписалися

en: Opened
uk: Відкрито

en: Opened & Clicked
uk: Відкрито та Клікнуто

en: Opened & Unsubscribed
uk: Відкрито та Відписано

en: Opened date
uk: Дата відкриття

en: Opened newsletters
uk: Відкрито розсилок

en: Opened only
uk: Лише відкрито

en: Opens
uk: Відкривання

en: Opps! Something goes wrong while activating Mailpoet cron.
uk: Ой! Щось пішло не так при активації cron`а Mailpoet.

en: Opps! Something goes wrong while deactivating Mailpoet cron.
uk: Ой! Щось пішло не так при деактивації cron`а Mailpoet.

en: Opps, something goes wrong.
uk: Ой, щось іде не так.

en: Or ask your webmaster for help!
uk: Або зверніться до веб-майстра за допомогою!

en: Order:
uk: Сортувати:

en: Ordering
uk: Сортування

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
uk: Наша міжнародна і дружня команда допоможе вам оптимізувати настройки в деталях, і переконається, що ви все добре робите. Ми відповідаємо на питання менше за 10 годин в середньому. Досить швидко!

en: Our toolbar doesn't load?
uk: Наша панель інструментів не вантажиться?

en: POP3 without imap extension
uk: POP3 без розширення IMAP

en: Page %1$s
uk: Сторінка %1$s

en: Page does not exist.
uk: Сторінка не існує.

en: Page is not accessible.
uk: Сторінка не доступна.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Password
uk: Пароль

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
uk: Вставте цей шорткод на сторінці, щоб відобразити список останніх розсилок.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
uk: Вставте цей шорткод, щоб відобразити кількість підтверджених абонентів в публікації або сторінці.

en: Pause
uk: Пауза

en: Paused
uk: Пауза

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
uk: Номер телефону, (+,-,#,(,) та дозволені пробіли)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
uk: Photoshop файл доступний як частина [link]Преміум функції[/link].

en: Pick a date
uk: Виберіть дату

en: Pick a list
uk: Виберіть список

en: Pick one or many lists
uk: Виберіть один або кілька списків

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
uk: Виберіть списки, які Ви хочете імпортувати для цих абонентів.

en: Pick your prefered configuration?
uk: Вибрати Вашу улюблену конфігурацію?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором вашого сервера, щоб виправити це.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
uk: Будь ласка, видаліть <%= chars %> символ<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
uk: Будь ласка, введіть <%= chars %> більше символів<%= plural %>

en: Please enter first name
uk: Будь ласка, введіть ім'я

en: Please enter last name
uk: Будь ласка, введіть прізвище

en: Please make a selection first!
uk: Будь ласка, зробіть вибір!

en: Please select a newsletter.
uk: Будь ласка, виберіть розсилку.

en: Please select an article.
uk: Будь ласка, виберіть статтю.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
uk: Будь ласка, спробуйте завантажити цей файл за допомогою %1$sбраузерного завантажувача%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
uk: Будь ласка, оновіть WordPress до останньої версії, для отримання останнього завантаження системи.

en: Please verify your link to this page.
uk: Будь ласка, перевірте Ваше посилання на цю сторінку.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
uk: Будь ласка, перевірте налаштування вашої пошти і переконайтеся, що Ви можете надіслати зразок цього листа.

en: Port
uk: Порт

en: Position your mouse over the image to the left.
uk: Розташуйте свій курсор на зображення ліворуч.

en: Post Notifications
uk: Повідомлення публікацій

en: Post Selection
uk: Виберіть статтю

en: Post type
uk: Тип публікації

en: Posts
uk: Статті

en: Preceded by:
uk: Попередник:

en: Premium
uk: Преміум

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
uk: Преміум ліцензії для Вашого сайту, не існує! Купіть її [link]тут[/link].

en: Premium users get visited every 5 minutes.
uk: Преміум користувачі будуть відвідуватись кожні 5 хвилин.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
uk: Преміум-користувачі можуть заощадити 20% з цим купоном: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
uk: Преміум-користувачі можуть заощадити 20% з цим купоном: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
uk: Преміум-користувачі можуть заощадити 25% з цим купоном: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
uk: Преміум версія для Вашого сайту, дійсна!

en: Preselect today's date:
uk: Попередній вибір сьогоднішньої дати:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
uk: Запобігання від неохочої підписки, ця опція забезпечить вам ефективний список розсилки.

en: Preview
uk: Перегляд

en: Preview in new tab
uk: Перегляд у новій вкладці

en: Preview page
uk: Перегляд сторінки

en: Preview without images
uk: Перегляд без картинок

en: Process bounce handling now!
uk: Процес обробки повернень зараз!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
uk: Процес оновлюється, щоб уникнути можливої втрати з'єднання.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
uk: Процес оновлюється, щоб уникнути обмеження за часом.

en: Purchase
uk: Придбання

en: Purchase the premium version.
uk: Купити Преміум версію.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
uk: Розмістіть форми у верхній або нижній частині вашого сайту, або в красивому боксі у ваших записах з допомогою безкоштовних плагінів GetConversion. Підключіть їх до MailPoet з цим додатком.<br/></br>Отримайте 30% знижку на Преміум версію додатків натиснувши <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">тут</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
uk: Розмістіть форму підписки у спливаючому вікні, футер-барі або слайд-барі, щоб залучити підписників з цим Преміум-плагіном.

en: Queue is empty!
uk: Черга пуста!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
uk: Швидке створення форм підписки для ваших списків розсилки MailPoet, використовуючи силу і гнучкість, що забезпечує Ninja Forms.

en: Radio buttons
uk: Перемикачі

en: Random text or HTML
uk: Довільний текст або HTML

en: Random text or instructions
uk: Довільний текст або інструкції

en: Rate
uk: Оцініть

en: Rates
uk: Оцінки

en: Reach their inboxes
uk: Збільшіть свої поштові скриньки

en: Read More
uk: Читати далі

en: Read documentation
uk: Читати документацію

en: Read more
uk: Читати далі

en: Read more.
uk: Дізнатися більше.

en: Read online.
uk: Читати онлайн.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
uk: Прочитайте наші прості та легкі [link]умови.[/link]

en: Refresh the page you current are!
uk: Оновіть цю сторінку!

en: Registration is disabled on this site.
uk: Реєстрація на цьому сайті відключена.

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Reinstall MailPoet?
uk: Перевстановити MailPoet?

en: Reinstall from scratch
uk: Перевстановити заново!

en: Reinstall now...
uk: Перевстановити зараз

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove from all lists
uk: Видалити з усіх списків

en: Remove from list
uk: Видалити зі списку

en: Remove from the queue
uk: Видалити з черги

en: Remove image
uk: Видалити зображення

en: Remove link
uk: Видалити посилання

en: Remove text
uk: Видалити текст

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
uk: Зніміть ліміт безкоштовної версії на 2000 передплатників, і відправляйте стільком абонентам, скільки захочете. [link]Позбутися цього обмеження![/link]

en: Renew my license now.
uk: Оновити мою ліцензію зараз.

en: Renew now.
uk: Оновити зараз.

en: Reply-to
uk: Відповідати на

en: Reply-to name & email
uk: Ім'я та адреса (куди приходять відповіді)

en: Request successful
uk: Запит успішний

en: Resend confirmation email
uk: Повторно надіслати підтвердження

en: Resume
uk: Підсумок

en: Return to MailPoet
uk: Повернутися до MailPoet

en: Roles and permissions
uk: Ролі та дозволи

en: SMTP Hostname
uk: SMTP ім'я хоста

en: SMTP port
uk: SMTP порт

en: SPF and DKIM
uk: SPF і DKIM

en: Saturday
uk: субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save & close
uk: Зберегти та закрити

en: Save and reactivate
uk: Зберегти та активувати.

en: Save as draft and close
uk: Зберегти як чернетку і закрити

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
uk: Збережено! Додайте цю форму до [link_widget]віджета[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
uk: Збережено! Зміни вже активно працюють у вашому віджеті.

en: Saved.
uk: Збережено.

en: Saving default style...
uk: Збереження стилю за замовчуванням ...

en: Saving form...
uk: Збереження форми...

en: Saving newsletter...
uk: Збереження розсилки...

en: Schedule
uk: Розклад відправки:

en: Schedule it
uk: Розклад

en: Scheduled
uk: Заплановані

en: Scheduled to be sent in %1$s
uk: Заплановані будуть відправлені до %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
uk: Заплановані будуть відправлені на %1$s

en: Search
uk: Пошук

en: Search newsletters
uk: Пошук розсилки

en: Search recipients
uk: Пошук одержувачів

en: Search subscribers
uk: Пошук підписчиків

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Second step:  "%1$s"
uk: Другий крок:  "%1$s"

en: Secure connection
uk: Захищене підключення?

en: Secure connection(SSL)
uk: Безпечне з'єднання (SSL)

en: Security Problem
uk: Проблеми безпеки

en: Security error.
uk: Помилка безпеки.

en: Security failure during request
uk: Відмова безпеки під час запиту

en: See detailed stats
uk: Дивитися докладну статистику

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
uk: Дивіться ваші ТОП інформаційні бюлетені, топ посилання, топ абоненти, списки кращих і топ-домени на одному екрані. Чи зможете ви перевершити ваші минулі розсилки?

en: Segment of %1$s
uk: Сегмент з %1$s

en: Select
uk: Вибір

en: Select Files
uk: Виберіть файли

en: Select a field type:
uk: Виберіть тип поля:

en: Select a form:
uk: Виберіть форму:

en: Select all %1$s subscribers.
uk: Відмітити всіх %1$s підписників.

en: Select at least 1 subscriber!
uk: Виберіть хоча б 1 підписчика!

en: Select list(s):
uk: Виберіть список(-ки):

en: Select the list you want to add:
uk: Виберіть список, який необхідно додати:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
uk: Виберіть сторінку для відображення профілю абонента.

en: Select your industry.
uk: Виберіть Вашу галузь.

en: Select...
uk: Вибір...

en: Selection options
uk: Вибір опції

en: Self-signed certificates
uk: Самоподпісані сертифікати

en: Send
uk: Відправити

en: Send Process
uk: Процес відправки

en: Send a test mail
uk: Відправити тестовий лист

en: Send at a higher frequency
uk: Надіслати на більш високій частоті

en: Send immediately.
uk: Відправляти негайно.

en: Send later
uk: Надіслати пізніше

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
uk: Надіслати як професіонал і тримати високу репутацію відправки вашого сервера. Завдяки нашому передовому інструменту очищення списку, можна, нарешті, уникнути відправки на старі або недійсні поштові адреси. [link]Тримайте список чистим з Преміум.[/link]

en: Send preview
uk: Відправити перегляд

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
uk: Відправка через професійного постачальника SMTP, відмінний вибір для великих і малих списків. Ми домовилися про спеціальні пропозиції з кількома постачальниками для Вас.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
uk: Відправте собі кілька тестових листів, щоб перевірити, який спосіб працює з Вашим сервером.

en: Send...
uk: Відправляти по

en: Sender
uk: Відправник

en: Sender of notifications
uk: Відправник повідомлень

en: Sending
uk: Відправка

en: Sending a test email
uk: Відправка листа тестового

en: Sending batch of emails...
uk: Відправка партії листів...

en: Sending has resumed.
uk: Відправка відновлена.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
uk: Відправляти відразу після того, як хтось підписується на список розсилки %1$s

en: Sending is now paused.
uk: Відправка призупинена.

en: Sending per event
uk: Відправлення кожного події

en: Sending preview...
uk: Відправляється перегляд...

en: Sending routine starts in:
uk: Надсилання рутинне починається в:

en: Sending suspended.
uk: Відправка призупинена.

en: Sendmail path
uk: Шлях до Sendmail

en: Sent
uk: Відправлено

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
uk: Відправити %2$s після додавання нового користувача на ваш сайт, як %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
uk: Відправляти %2$s після того як хто-то підписується на список розсилки %1$s

en: Sent On
uk: Дата відправки

en: Sent daily at %1$s.
uk: Відправляти щодня в %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
uk: Відправити відразу після додавання нового користувача на ваш сайт, як %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
uk: Відправляти щомісяця %1$s %2$s %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
uk: Відправляти щомісяця %1$s о %2$s

en: Sent on
uk: Дата відправки

en: Sent to %1$s out of %2$s
uk: Відправлено %1$s з %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
uk: Відправлено %1$s підписчикам.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
uk: Відправляти щотижня %1$s о %2$s

en: September
uk: Вересень

en: Server side cron setup
uk: Налаштування cron`а на серверній стороні

en: Set as default style.
uk: Встановити як стиль за замовчуванням.

en: Set up [link]your own cron job[/link] instead.
uk: Встановити [link]ваш власний cron[/link] натомість.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Share anonymous data
uk: Поділитися анонімними даними

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
uk: Поділіться анонімними даними і допоможіть нам поліпшити плагін. [link]Детальніше[/link].

en: Share your data
uk: Поділіться своїми даними

en: Shortcode to display total number of subscribers
uk: Шорткод для відображення загальної кількості абонентів

en: Show
uk: Показати

en: Show all months
uk: Показати всі місяці

en: Show all themes
uk: Показати всі шаблони

en: Show display options
uk: Показати опції відображення

en: Show divider between posts
uk: Показувати розділювач між статтями

en: Single Site
uk: Один сайт

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
uk: Оминути чергу, йти прямо до нашої пріоритетної поштової скриньки. [link]Отримати швидку підтримку з Преміум.[/link]

en: Social Bookmark Selection
uk: Виберіть соціальні закладки

en: Social bookmarks
uk: Соціальні закладки

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
uk: Вибачте, Ви заповнили Вашу квоту сховища (%s Мб).

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Spam filters love DKIM
uk: Спам-фільтри люблять DKIM

en: Spam test results
uk: Результати СПАМ тесту

en: Split subscribers into %1$s pages.
uk: Розділити абонентів на %1$s сторінок.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
uk: Ваші листи відображаються квадратами або дивними символами? Виберіть кодування для Вашої мови.

en: Standard Newsletters
uk: Стандартні розсилки

en: Standard newsletter
uk: Стандартна розсилка

en: Statistics
uk: Статистика

en: Stats
uk: Статистика

en: Stats : %1$s
uk: Статистика: %1$s

en: Stats dashboard
uk: Панель статистики

en: Stats of clicked links for each newsletter
uk: Статистика кліків на посиланнях для кожної розсилки

en: Status
uk: Статус

en: Stay up to date! Subscribe to our newsletters
uk: Будьте в курсі! Підпишіться на нашу розсилку

en: Step %1$s
uk: Крок %1$s

en: Step 1:
uk: Крок 1:

en: Step 2:
uk: Крок 2:

en: Step 3:
uk: Крок 3:

en: Step 4:
uk: Крок 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
uk: Ще виникають сумніви з приводу нашої продукції і нашої команди з 9? Не хвилюйтесь, ми не втрачаємо, даючи вам 30 днів, щоб спробувати плагін. Ми повернемо гроші в мить, якщо ви не задоволені. [link]Стати преміум тепер без стресу.[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
uk: Запобігти фейковим реєстраціям роботів з WangGuard, безкоштовний білій список послуг, та плагін.

en: Styles
uk: Стилі

en: Styles could not be saved
uk: Стилі не збережені

en: Styles have been saved
uk: Стилі збережені

en: Subject
uk: Тема

en: Subject line
uk: Назва розсилки

en: Submit
uk: Відправити

en: Subscribe in comments
uk: Підписатися на коментарі

en: Subscribe in registration form
uk: Форма реєстрації підписки

en: Subscribe to our Newsletter
uk: Підпишіться на нашу розсилку

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
uk: Підпишіться на нашу розсилку і приєднайтеся до наших [total_subscribers] підписників.

en: Subscribe to our newsletters
uk: Підпишіться на нашу розсилку

en: Subscribe!
uk: Підписатися!

en: Subscribed
uk: Підписаний

en: Subscribed on
uk: Дата підписки

en: Subscribed since
uk: Підписаний з

en: Subscriber
uk: Підписчик

en: Subscriber Status
uk: Статус підписчика

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
uk: Передплатник вже існує. [link]Натисніть, щоб змінити[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
uk: Підписчик був змінений. [link]Редагувати знову[/link].

en: Subscriber has been saved.
uk: Підписчик збережений.

en: Subscriber has not been modified.
uk: Підписчик не змінений.

en: Subscriber has not been saved.
uk: Підписчик не збережений.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
uk: Підписчик не знайдений: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
uk: Підписники відкрили %1$s з %2$s ємейлів

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
uk: Підписники відкрили %1$s з %2$s ємейлів

en: Subscriber profile page
uk: Сторінка профілю абонента

en: Subscriber stats
uk: Статистика підписника

en: Subscribers
uk: Підписчики

en: Subscribers can choose from these lists :
uk: Підписчики можуть вибирати з цих розсилок:

en: Subscribers can edit their profile
uk: Підписчики можуть редагувати свій профіль?

en: Subscribers in no list
uk: Підписчики не в списку

en: Subscribers per page:
uk: Підписчиків на сторінці:

en: Subscribers to show per page:
uk: Показати абонентів на сторінці:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
uk: Передплатникам тепер необхідно активувати свою підписку в листах, для отримання Ваших розсилок. Рекомендується.

en: Subscription MailPoet
uk: Підписка MailPoet

en: Subscription confirmation
uk: Підтвердження підписки

en: Subscription date
uk: Дата підписки

en: Subscription form for your newsletters.
uk: Це форма для підписки на Ваші розсилки.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
uk: Підписка без JavaScript відключена.

en: Subscriptions by form
uk: Підписки через форму

en: Subscriptions by list
uk: Підписки через список

en: Success message:
uk: Повідомлення успішної підписки:

en: Successfully connected to %1$s
uk: Успішне підключення до %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
uk: Успішно відправлено на <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
uk: неділя

en: Tags: %1$s
uk: Мітки: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
uk: Розслабся, плагін зробить все інше.

en: Test email successfully sent to %s
uk: Тестове повідомлення успішно відправлено на %s

en: Test method
uk: Тестовий метод

en: Test the statistics page.
uk: Тестувати сторінку статистики.

en: Text
uk: Текст

en: Text Area
uk: Текстова область

en: Text Input
uk: Введення тексту

en: Text of "Unsubscribe" link
uk: Текст посилання "Відписатися від розсилки"

en: Thanks!
uk: Дякуємо!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
uk: Дякую! Тепер візьміть мене до MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
uk: <strong>Від електронної пошти</strong> значення, яке Ви ввели (%1$s) - недійсна адреса електронної пошти.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
uk: <strong>Відповідь</strong> значення листа яке Ви ввели (%1$s) - недійсна адреса електронної пошти.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
uk: Користувач MySQL який встановлено на Ваш сайт Wordpress (wp-config.php) не має достатніх привілеїв для СТВОРЕННЯ таблиць MySQL. Будь ласка, змініть цього користувача самостійно або зверніться до адміністратора вашого сайту для того, щоб завершити установку MailPoet. MySQL помилки: (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
uk: Розширення PHP OpenSSL не включено на Вашому сервері. Попросіть Ваш хостинг щоб вони включили його, якщо Ви хочете використовувати SSL з'єднання.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
uk: Процес розсилки зупинений, оскільки тут дуже багато помилок.

en: The Sweeter Experience of our Premium
uk: Чим привабливий наш Преміум

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
uk: Адреса буде додана в кінці Ваших розсилок. Це допомагає уникнути спам-фільтрів.

en: The authors have done a pretty awesome job.
uk: Автори доклали максимум зусиль.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
uk: Повернений адрес "%1$s" може фактично викликати проблеми. Залиште це поле порожнім і спробуйте знову.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
uk: Дані, які ви намагаєтеся імпортувати не відображаються у форматі CSV (значення, розділені комами).

en: The email ID %s is not published
uk: ID електронної пошти %s не публікується

en: The email is not valid!
uk: Email не дійсний!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
uk: Перший рядок файлу CSV повинин мати заголовки стовпців: "адреса електронної пошти", "прізвище", "назва".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
uk: Це перше, що бачать Ваші передплатники. Будьте креативні і збільшить свій відсоток відкриття!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
uk: Тека "%1$s" не доступна для запису, будь ласка, змініть права доступу до цієї папки для того щоб MailPoet міг встановитися правильно.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
uk: Тека "%1$s" не доступна для запису, будь ласка, змініть права доступу до цієї папки для того щоб Mailpoet міг встановитися правильно.

en: The form named "%1$s" has been created.
uk: Форма з назвою "%1$s" була створена.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
uk: Форма з назвою "%1$s" була видалена.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
uk: Безкоштовна версія блокує відправлення ваших інформаційних бюлетенів, коли у вас є 2000 підтвердив абонентів. Преміум знімає це обмеження.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
uk: Кошеня, це спосіб заповнити порожній простір. Воно виглядає голодним, чи не так? Ми любимо кошенят.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
uk: Остання партія листів повинна почати відправлятися автоматично протягом декількох хвилин.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
uk: Список створюється автоматично на базі імпорт підписчиків плагіна: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
uk: Список створений автоматично при установці MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
uk: Цей список не існує або його можна видалити.

en: The list does not exists or cannot be synched.
uk: Список не існує або неможливо синхронізувати.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
uk: Список існуючих у"%1$s" і був імпортований автоматично.

en: The list has been deleted.
uk: Список вилучено.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
uk: Список, який Ви вставили, занадто великий для браузера. Замість цього <strong>Завантажте файл</strong>.

en: The magic is happening...
uk: Магія відбувається...

en: The newsletter doesn't exist.
uk: Розсилка не існує.

en: The newsletter has been duplicated.
uk: Копія розсилки створена.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
uk: Розсилка буде відключена, Вам необхідно активувати її, як тільки Ви зміните її. Ви хочете продовжити?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
uk: Статті нижче, були додані за допомогою віджета %sОстанні статті автоматично%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
uk: Другий рядок файлу CSV повинен мати безліч значень: "pupkin@example.com", "Пупкін", "Вася".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
uk: Сегмент не можна відписати від [IMPORT] списку.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
uk: Сегмент вилучено з черги даної розсилки.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
uk: Сегмент відписаний від всіх списків.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
uk: Сегмент відписаний зі списку "%1$s"

en: The selected value is already matched to another column.
uk: Вибране значення вже відповідає іншому стовпцю.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
uk: Найпростіше з усіх рішень для малих списків. Ваш хостинг встановлює ліміт листів в день.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
uk: Список передплатників, який буде використовуватися для цієї кампанії.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
uk: Шаблон %1$s встановлено на Ваш сайт.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
uk: Тема доступна в Преміум версії. [link]12 гарних причин для оновлення.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
uk: Не вдалося завантажити вибраний шаблон.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
uk: Перші два рядки файлу, який Ви завантажили, наступні:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
uk: Браузер Вашого пристрою не можна використовувати для завантаження файлів. Ви можете використовувати <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">рідний додаток для Вашого пристрою</a> замість цього.

en: Theme %1$s could not be deleted.
uk: Шаблон %1$s не вдалося видалити.

en: Theme %1$s has been deleted.
uk: Шаблон %1$s вилучено.

en: Themes
uk: Шаблони

en: Then paste your list here
uk: Потім вставте список тут

en: There are %1$s messages in your mailbox
uk: У вашій поштовій скриньці %1$s повідомлень

en: There are %1$s pending email(s)
uk: Є %1$s відкладених лист(листів)

en: There are no bounced messages to process right now!
uk: Зараз немає повернутих повідомлень для обробки!

en: There are no list to send to.
uk: Не існує списку для відправки.

en: There are no messages
uk: Немає повідомлень

en: There are no newsletters.
uk: Розсилок немає.

en: There are no posts corresponding to that search.
uk: Немає статей, які відповідають пошуку.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
uk: Є багато причин для повернень. Налаштуйте, що робити в кожному з випадків.

en: There is a problem! Mailpoet.com couldn't visit your site, because:
uk: Є проблема! Mailpoet.com не може відвідати ваш сайт, тому що:

en: There is no plugin to import from.
uk: Немає плагіна для імпорту.

en: There is no subject or body in this email
uk: У цьому листі немає теми або вмісту

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
uk: Має бути активний сторонній плагін або тема 3-ї сторони, що руйнує наш інтерфейс. [link]Читати більше.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
uk: Можливо, помилка зі списком, який Ви намагаєтеся імпортувати.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
uk: Помилка конфігурації. Будь-ласка, зверніться до адміністратора серверу.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
uk: Немає ліцензії для "%1$s". Якщо у Вас Преміум, додайте цей домен у Ваше [link]керування обліковим записом[/link].

en: There's no stats to load!
uk: Немає статистики для завантаження!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
uk: Ці таблиці не можуть бути створені при установці: %1$s

en: Third party
uk: Третя сторона

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
uk: Цей Преміум-плагін дозволяє додавати форми MailPoet в багатьох місцях, і в Facebook також.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
uk: Цей Преміум-плагін дозволяє додати форму MailPoet у спливаючому вікні.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
uk: Цей Преміум-плагін дозволяє розмістити чудову форму прямо під заголовком. Не більше, не менше.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
uk: Це дозволить Вам змінювати HTML текстових блоків у візуальному редакторі.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
uk: Це змінить назву посилання для відписки внизу Вашої розсилки.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
uk: Цей механізм доставки листів працює на 95&#37; серверах

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
uk: Ця функція не може працювати, тому що включений плагін JetPack "Коментарі".

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
uk: Цій функції необхідні вбудовані фрейми. У Вас відключені або Ваш браузер не підтримує фрейми.

en: This field contains no values
uk: Це поле не містить значень

en: This field does not exist
uk: Це поле не існує

en: This file is empty. Please try another.
uk: Файл порожній. Будь ласка, спробуйте інший.

en: This file is not an image. Please try another.
uk: Файл не є зображенням. Будь ласка, спробуйте інший.

en: This file type is not allowed. Please try another.
uk: Цей тип файлу не допускається. Будь ласка, спробуйте інший.

en: This form adds subscribers to these lists:
uk: Ця форма додає підписчиків в ці списки:

en: This form does not exist
uk: Ця форма не існує

en: This form does not exist.
uk: Ця форма не існує.

en: This form has already been deleted.
uk: Ця форма вже вилучена.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
uk: Цей безкоштовний плагін дозволяє проектувати і розміщувати форму на початку або в нижній частині Публікації.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
uk: Цей безкоштовний плагін дозволяє розміщувати форму у спливаючому вікні, і все.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
uk: Ця картинка може бути в статті. Все одно видалити?

en: This is fast!
uk: Швидко!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
uk: Це більше, ніж максимальний розмір. Будь ласка, спробуйте інший.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
uk: Це безкоштовна версія більш потужної Преміум-версії.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
uk: Це назва розсилки. Проявіть креативність, це перше, що побачать Ваші передплатники.

en: This method works on 5&#37; of servers
uk: Цей метод працює на 5&#37; серверах

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
uk: Це повинен бути CSV стиль або просто вставте з Gmail, Hotmail або Yahoo. Подивіться [link]приклади на сайті нашої підтримки[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
uk: Це повинен бути CSV стиль. Подивіться [link]приклади на нашому сайті підтримки[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
uk: Ця вкладка буде заповнена картинками з ваших WordPress публікацій.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
uk: Ця вкладка буде заповнена картинками з Вашої поточної і попередніх розсилок.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
uk: Цей текст відображається, коли поштові програми, блокують картинки.

en: Thursday
uk: четвер

en: Time remaining: %1$s
uk: Залишилось часу: %1$s

en: Tip
uk: Порада

en: Tips for you, or your customers
uk: Поради для вас, або ваших клієнтів

en: Title alignment
uk: Вирівнювання заголовку

en: Title format
uk: Формат заголовку

en: Title position
uk: Розташування заголовку

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Titles & text
uk: Заголовки & текст

en: To
uk: До

en: To edit, simply click on this block of text.
uk: Для редагування, просто натисніть на цю частину тексту.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
uk: Щоб відновити відправку [link]перейдіть на Преміум зараз![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
uk: Щоб підписатися на нашу розсилку, просто введіть Вашу адресу електронної пошти. Вам буде надіслано лист з підтвердженням!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
uk: На яку адресу слід відправляти всі листи повернень? Отримайте [link]Преміум версію[/link] для автоматичної обробки.

en: Today you have sent %1$s emails
uk: Сьогодні ви відправили %1$s листів

en: Today's statistics
uk: Сьогоднішня статистика:

en: Toggle Geeky Options
uk: Згорнути опції для гіків

en: Top auto-responders
uk: ТОП авто-відповідачі

en: Top domains
uk: Топ домени

en: Top links
uk: Топ посилання

en: Top newsletters
uk: ТОП розсилки

en: Top subscribers
uk: ТОП підписники

en: Total clicks
uk: Всього кліків

en: Total number of posts or pages
uk: Загальна кількість публікацій або сторінок

en: Total of %1$s clicks:
uk: Всього %1$s клацань:

en: Total of batch
uk: Всього партій

en: Total of subscribers
uk: Всього підписчиків

en: Track your readers within Google Analytics
uk: Відстежуйте своїх читачів через Google Analytics.

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
uk: Спробуйте самі, бо ми були вражені безкоштовними версіями.

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Twice daily
uk: Два рази на день

en: Type name of your new list
uk: Введіть ім'я вашого нового списку

en: Type of date:
uk: Тип дати:

en: Un-clicked
uk: Не клікнуто

en: Unconfirmed
uk: Не підтверджено

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
uk: Непідтверджені підписники отримуватимуть свої розсилки тепер без необхідності активувати свої підписки.

en: Unique clicks
uk: Унікальні кліки

en: Unlimited Sites
uk: Необмежено сайтів

en: Unlisted
uk: Не в списку

en: Unopened
uk: Не відкрито

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Unsubscribe from all lists
uk: Відписати від всіх списків

en: Unsubscribe from list: %1$s
uk: Відписати від списку: %1$s

en: Unsubscribe link
uk: Посилання Відписатися

en: Unsubscribe page
uk: Сторінка відписки

en: Unsubscribe the user
uk: Відписати користувача

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
uk: Видалити користувача і додати його до списку "%1$s"

en: Unsubscribed
uk: Відписані

en: Unsubscribed on %1$s
uk: Відписався від %1$s

en: Unsubscribes
uk: Відписалися

en: Update
uk: Оновити

en: Update Plugin
uk: Оновити Плагін

en: Update list
uk: Оновити список

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
uk: Процедура оновлення для версії MailPoet "%1$s" не вдалася!

en: Upgrade DKIM key
uk: Оновлення DKIM ключа

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload Theme (.zip)
uk: Завантажити тему (.zip)

en: Upload a file
uk: Завантажити файл

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
uk: Помилка завантаження, файл %1$s занадто великий! (Максимум: %2$s)

en: Upload failed.
uk: Завантаження не вдалося

en: Upload stopped.
uk: Завантаження зупинено.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
uk: або

en: Use `view_in_browser_link` instead.
uk: Використовуйте `view_in_browser_link` натомість.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
uk: Використовуйте електронну пошту з вашого домену, типу <strong>info@%s</strong> щоб уникнути папки зі спамом, або навіть бути заблокованим.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
uk: Використовуйте той же метод, який використовується для WP сайта.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
uk: Використовуйте цей URL в своєму cron: [cron_url]

en: User choice: %s
uk: Користувач вибрав: %s

en: User has been inserted.
uk: Користувач вставлений.

en: User has been updated.
uk: Користувача оновлено.

en: User has not been inserted.
uk: Користувач не вставлено.

en: User has not been updated.
uk: Користувач не оновлений.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
uk: Користувачі можуть змінити свою адресу для відповіді на їх розсилку. Мережеві адміністратори можуть далі редагувати метод надсилання для кожного сайту.

en: Valid until %s
uk: Діє до %s

en: Validate for:
uk: Підтвердити для:

en: Value
uk: Значення

en: Verify that the date in blue matches the original one.
uk: Переконайтеся, що дата в синьому відповідає оригіналу.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
uk: Переконайтеся, що ваші абоненти зробили, як тільки вони прийшли на ваш сайт, і поліпшіть свій рівень їх утримання. [link]Відстежуйте своїх читачів з GA в Преміум.[/link]

en: Verify your license again.
uk: Перевірте вашу ліцензію знову.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
uk: Дуже потужний, якщо не користувальницький інтерфейс не перевантажений.

en: View
uk: Перегляд

en: View all
uk: Переглянути все

en: View all lists
uk: Перегляд всіх списків

en: View all themes by %1$s
uk: Подивитися всі шаблони від %1$s

en: View author's website
uk: Відвідати сайт автора

en: View by lists
uk: Перегляд за списками

en: View details.
uk: Переглянути деталі.

en: View full screenshot
uk: Подивитися повний скріншот

en: View in browser link
uk: Посилання Подивитися в браузері

en: View newsletter
uk: Перегляд розсилки

en: View setup instructions
uk: Подивитися інструкції по встановленню

en: View stats & edit
uk: Дивитися статистику та редагувати

en: View stats or edit
uk: Подивитися статистику або відредагувати

en: View subscribers
uk: Подивитися підписників

en: View your score
uk: Дивитися ваш рахунок

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
uk: Відвідувачі, які залишили свій коментар на статтю можуть натиснути на прапорець, щоб підписатися.

en: Visual
uk: Візуально

en: Waiting for the first visit of your cron job!
uk: В очікуванні першого візиту роботи вашого CRON!

en: Waiting for the first visit!
uk: В очікуванні першого відвідування!

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
uk: Хочете почати все заново? Це очистить і перевстановить MailPoet заново.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
uk: Обережно! Якщо Ви перевстановите цей шаблон, всі файли, які знаходяться в теці :/ wp-content/uploads/wysija/themes /%1$s будуть перезаписані. Ви впевнені, що хочете перевстановити?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
uk: Ми не змогли встановити Ваш шаблон. Схоже, неправильний формат.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
uk: Ми не змогли знайти ніяких дійсних адрес в перших 10 рядках.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
uk: Ми тримаємо документацію та систему тікетів на [link]support.mailpoet.com[/link]. Ми відповімо протягом 24 годин.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
uk: У нас є 3 різних ліцензії, доступних під ваші потреби:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
uk: Ми зберегли всі недоставлені листа в черзі, так що Ви зможете відновити процес надсилання пізніше.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
uk: Ми дуже мало знаємо про наших користувачів. Ми шукаємо [link]анонімні дані[/link] щоб зробити кращий плагін. Спасибі, що ви вже поділились!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
uk: Ми мало знаємо про наших користувачів. Нам потрібні [link]анонімні дані[/link], щоб зробити плагін краще. [ajaxlink]Так, додайте мене![/ajaxlink]

en: We love stars...
uk: Ми любимо зірки...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
uk: Отримано %1$s повідомлень від користувача %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
uk: Ми рекомендуємо цей плагін як гарну альтернативу для WPML для багатомовних сайтів. Він легкий, потужний, і залишає ядро вашого сайту багато в чому недоторканим. Кожна мова має свій власний сайт у мультисайтовому WordPress. Прекрасно працює з MailPoet.

en: We send a monthly newsletter with the following:
uk: Ми відправляємо щомісячний інформаційний бюлетень з наступним:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
uk: Ми радимо Вам встановити CRON. [link]Детальніше[/link] на support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
uk: Не вдалося зв'язатися з API, можливо сайт недоступний. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

en: Website
uk: Сайт

en: Wednesday
uk: середа

en: Weekly
uk: Щотижнево

en: Weekly routine starts in:
uk: Щотижневий маршрут починається в:

en: Welcome Page!
uk: Сторінка Вітання!

en: Welcome to %1$s
uk: Ласкаво просимо до %1$s

en: What You Can Do
uk: Що Ви Можете Зробити

en: What type of newsletter is this?
uk: Який тип цієї розсилки?

en: What we’re working on
uk: Над чим ми працюємо

en: What's new?
uk: Що нового?

en: When a new WordPress user is added to your site...
uk: Коли додався новий користувач на ваш сайт...

en: When failed permanently
uk: Коли не вдалося постійно

en: When mailbox is full
uk: Коли поштова скринька переповнена

en: When mailbox is not available
uk: Якщо поштова скринька недоступна

en: When message is delayed
uk: Коли повідомлення затримується

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
uk: Перед налаштуванням повернень, Вам необхідний інший адресу електронної пошти відмов і адреси перенаправлення

en: When someone subscribes
uk: Коли хтось підписується

en: When someone subscribes to the list...
uk: Коли хтось підписався на список...

en: When someone unsubscribes
uk: Коли хтось відписується

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
uk: Коли підписчики натискають на посилання активації, вони будуть перенаправлені на сторінку за вашим вибором.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
uk: Коли повернення дивне, і ми не впевнені, що робити, вперед до:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
uk: Коли підписчики натискають "відповісти", то кому вони будуть відправляти свій лист.

en: When there's new content...
uk: Якщо є новий контент...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
uk: Коли Ви будете помічені як спамер в повернутих повідомленнях

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
uk: Коли Вам потрібно підтвердити, що Ви людина, вперед до:

en: When...
uk: Відправляти, коли...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
uk: Який уривок використовувати? [link]Детальніше[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
uk: Хто може змінювати налаштування MailPoet?

en: Who can create newsletters?
uk: Хто може створювати розсилки?

en: Who can manage subscribers?
uk: Хто може керувати передплатниками?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
uk: Хто може бачити вкладку Стилі у візуальному редакторі?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
uk: Хто може бачити вкладку Теми у візуальному редакторі?

en: Who can view the statistics page?
uk: Хто може переглядати сторінку статистики?

en: Widget Settings
uk: Налаштування віджету

en: With this segment
uk: З цим сегментом

en: WordPress Posts' Images
uk: Картинки з записів WordPress

en: WordPress Users
uk: WordPress користувачі

en: WordPress post
uk: Стаття із WordPress

en: WordPress user display name
uk: Відображати ім'я користувача Wordpress

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
uk: Оце Так! Дякуємо за те, що були частиною нашої спільноти так довго.

en: Year
uk: Рік

en: Year, month
uk: Рік, місяць

en: Year, month, day
uk: Рік, місяць, день

en: Yes
uk: Так

en: Yes, add me to your mailing list.
uk: Так, додайте мене в свій список розсилки.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
uk: Підписчиків знайти не вдалося.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
uk: Ой! Для редагування форми, ви повинні мати принаймні 1 список.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
uk: Увага! Ви наближаєтеся до обмеження в %1$s передплатників для безкоштовної версії MailPoet. Оновіть до [link]Преміум[/link] для відправки без обмежень і більшого.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
uk: Ваш браузер може не підтримувати. Завантажте новий [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] або [linksafari]Safari[/linksafari]. Здається що працює?[link_ignore]Відхилити[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
uk: Увага! Ви перевищили обмеження в 2000 передплатників для безкоштовної версії MailPoet (всього %1$s). Зараз відправлення відключене. Будь ласка, поновіть Вашу версію до [link]Преміум[/link] для відправки без обмежень.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
uk: Ви збираєтесь видалити шаблон: %1$s. Ви дійсно хочете це зробити?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
uk: Ви збираєтеся відправити цю розсилку. Будь ласка, підтвердіть.

en: You are already subscribed to : %1$s
uk: Ви вже підписалися на: %1$s

en: You are already subscribed.
uk: Ви вже підписані

en: You are already unsubscribed.
uk: Ви вже відписалися.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
uk: Ви можете додати цей домен у Вашому [link]управлінні обліковим записом[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
uk: Ви можете змінити стандартну поштову адресу для Вашої розсилки. Ця опція також використовується для активації листів і повідомлень адміністратора (Основні).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
uk: Ви можете додати цю форму до [link]мережі Віджетів[/link] вашої теми.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
uk: Ви навіть можете мати %1$sсоціальні закладки%2$s, як ці:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
uk: Ви можете додати лише один віджет при розробці повідомлення статті, відразу ж після публікації статті

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
uk: Ви можете вибрати тільки <%= chars %> пункт<%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
uk: Ви можете почати з перегляду відео одного з наших користувачів.

en: You cannot use the DKIM signature option...
uk: Ви не можете використовувати опцію підпису DKIM ...

en: You have attempted to queue too many files.
uk: Ви намагаєтеся додати в чергу занадто багато файлів

en: You have been a MailPoet user for %s.
uk: Ви були користувачем MailPoet %s.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
uk: Вам потрібен зворотний зв'язок за цією статистикою? [link]Зв'яжіться з нами[/link] напряму, щоб ми розібралися.

en: You have to select at least 1 list
uk: Ви повинні вибрати хоча б 1 список

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
uk: Ви допустили помилку? [link]Скасувати відписку[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
uk: Вам може знадобитися ВКЛЮЧИТИ опцію <i>Самопідписані сертифікати</i>

en: You may only upload 1 file.
uk: Ви можете завантажити тільки 1 файл.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
uk: Вам необхідно активувати плагін MailPoet Преміум.

en: You need to select a type for this field
uk: Ви повинні вибрати тип для цього поля

en: You need to select at least one list.
uk: Вам необхідно вибрати хоча б один список.

en: You need to specify a name for this field
uk: Ви повинні вказати ім'я цього поля

en: You need to specify a value for your checkbox
uk: Ви повинні вказати значення для чекбоксу

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
uk: Ви вказали SMTP пароль, але вам не потрібна аутентифікація, ви можливо хотіли включити аутентифікацію SMTP в ON.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
uk: Ви оновлені! Це як мати новий гаджет, але краще.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
uk: Ви повинні розуміти CSS для передизайну його під свій смак.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
uk: Ви будете повинні оновити Ваші DNS якщо Ви оновили.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
uk: Вітаємо! Ви налаштували! Ви успішно відправили лист з допомогою Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
uk: Ви майже у мети. Натисніть на це [link]посилання[/link], щоб активувати Вашу щойно куплену ліцензію.

en: You're import file is not valid.
uk: Ви імпортуєте недійсний файл.

en: You're on an intranet. You'll need to set your own cron job.
uk: Ви знаходитесь не в мережі. Ви повинні будете встановити свій власний cron.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
uk: Ви використовуєте старий DKIM ключ, який не підтримується Gmail.

en: You've been subscribed!
uk: Ви вже підписані!

en: You've subscribed to: %1$s
uk: Ви підписалися на: %1$s

en: You've successfully subscribed.
uk: Ви успішно підписалися.

en: You've unsubscribed!
uk: Ви відписалися від розсилки!

en: You've updated to %1$s
uk: Ви оновлені до %1$s

en: Your .htaccess, firewall or server is blocking our IP (%1$s).
uk: Ваш файл .htaccess, брандмауер або сервер блокує нашу IP (%1$s).

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
uk: Ваша кампанія Google може містити тільки латинські букви, цифри, пробіли і тире!

en: Your MailPoet Premium license has expired.
uk: Ваша MailPoet Преміум-ліцензія закінчилася.

en: Your MailPoet Premium license is expiring in %s day(s).
uk: Ваша Преміум ліцензія закінчиться за %s днів (нь).

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
uk: Ваш MailPoet поставляється з шаблоном розсилки. Ви побачите це, коли ви закриєте цю вітальну сторінку. Відредагуйте його, щоб почати працювати з ним.

en: Your Premium is activated.
uk: Ваш Преміум активовано.

en: Your Premium licence has expired.
uk: Ваша Преміум ліцензія закінчилася.

en: Your SPF record
uk: Ваш SPF запис

en: Your auto newsletter has been activated.
uk: Ваша автоматична розсилка активована.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
uk: Ваш новий список чекає свого першого учасника.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
uk: Ваш браузер має деякі обмеження завантаження великих файлів для завантаження декількох файлів. Будь ласка, використовуйте браузерні завантажувач для файлів більше 100 Мб.

en: Your company's address
uk: Адреса Вашої компанії

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
uk: Ваше посилання для підтвердження вичерпалося, будь ласка, підпишіться знову.

en: Your cron job is working!
uk: Ваш cron працює!

en: Your daily newsletter stats
uk: Ваша щоденна статистика розсилки

en: Your email could not be saved
uk: Ваша розсилка не збережена

en: Your email has been saved
uk: Ваша розсилка збережена

en: Your email preview has been sent to %1$s
uk: Зразок листа відправлений на %1$s

en: Your form could not be saved.
uk: Ваша форма не може бути збережена.

en: Your form has been saved.
uk: Ваша форма збережена.

en: Your latest newsletter is being sent.
uk: Ваша остання розсилка відправляється.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
uk: Ваша ліцензія не дозволяє більше доменів. Оновіть у Вашому [link]управлінні обліковим записом[/link].

en: Your lists
uk: Ваші списки

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
uk: Ваш localhost не може бути поштовим сервером. Щоб перевірити, будь ласка, вийдіть із системи і клацніть на посилання "Забули пароль? " на сторінці входу. Чи отримуєте ви лист скидання парол я із вашого WordPress?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
uk: Ваш новий сайт ще не запущений? Розмістіть сторінку "незабаром відкриття" з формою для підписки по електронній пошті з цим Преміум-плагіном.

en: Your own website
uk: З Вашого сайту

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
uk: На Ваш запит не може отримати жоден передплатник. Змініть фільтри!

en: Your request has failed
uk: Ваш запит не вдався

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
uk: Ваші налаштування відправлення ([settings]) не можуть швидко відправляти [number] підписчикам. Очікується затримка доставики. [link]Детальніше[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
uk: Ваш сервер, мабуть, відмовляється відправляти більше листів.

en: Your server cannot run MailPoet.
uk: Ваш сервер не може запустити MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
uk: Ваш сервер не підтримує віддалені обміни.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
uk: Ваш сервер не володіє одним або кількома важливими функціями PHP для правильної роботи: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
uk: Ваша конфігурація сервера не дозволяє завершити встановлення MailPoet!

en: Your settings are saved.
uk: Ваші налаштування збереженні.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
uk: Вашому підписнику необхідні принаймні 2 варіанти, з чого вибирати

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
uk: Ваша версія PHP є застарілою. Якщо ви не оновите її найближчим часом, нові версії MailPoet не працюватимуть.

en: Your vote could not be recorded.
uk: Ваш голос не записано.

en: Your vote has been recorded.
uk: Ваш голос записаний.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
uk: Ваш хостинг має свої ліміти. Ми пропонуємо 70 електронних листів в годину, щоб бути в безпеці. [link]Детальніше[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
uk: У вашого сайту здається немає ліцензії! Увійдіть у свій [link]менеджер акаунту[/link] щоб додати ліцензію для цього сайту.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
uk: Вітаємо! Працює. Ви можете почати надсилати листи навіть на Місяць.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
uk: Вітаємо! Ви були додані в список розсилки. Найближчим часом Ви будете отримувати від нас листи.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
uk: [link]Відключити[/link] це повідомлення.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
uk: [link]Керівництво[/link] щодо створення власної теми.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
uk: [link]Дізнайтеся, як оновити версію PHP.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
uk: [link]Детальніше на support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
uk: [link]Показати відомості.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
uk: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] та [link_shortcode]шорткод[/link_shortcode] версії також доступні.

en: [send_method] works with MailPoet
uk: [send_method] працює з MailPoet

en: above content
uk: над контентом

en: above text block and image
uk: над текстовим блоком і зображенням

en: after %1$s try | after %1$s tries
uk[0]: через %1$s намагатися
uk[1]: через %1$s намагатися
uk[2]: через %1$s намагатися

en: alternate left & right
uk: альтернативний лівий і правий

en: and the footer?
uk: і підвал?

en: any role
uk: ніякої ролі

en: art
uk: мистецтво

en: below content
uk: під контентом

en: bounced
uk: повернені

en: business
uk: бізнес

en: center
uk: центр

en: clicked
uk: 		натиснуто

en: day(s)
uk: день(ів)

en: day(s) after.
uk: день(ів) після.

en: drop content here
uk: перетягніть вміст сюди

en: e-commerce
uk: електрона комерція

en: e.g.:smtp.mydomain.com
uk: наприклад: smtp.mydomain.com

en: education
uk: наука

en: emails
uk: електроні листи

en: empty
uk: пусто

en: every 10 minutes
uk: кожні 10 хвилин

en: every 15 minutes
uk: кожні 15 хвилин

en: every 2 hours
uk: кожні 2 години

en: every 2 minutes
uk: кожні 2 хвилини

en: every 30 minutes
uk: кожні 30 хвилин

en: every 5 minutes
uk: кожні 5 хвилин

en: every hour
uk: кожну годину

en: every minute
uk: кожну хвилину

en: excerpt
uk: уривок

en: food
uk: їжа

en: full post
uk: повний запис

en: go back to Step 1
uk: повернутися до Кроку 1

en: go to page
uk: перейти до сторінки

en: government
uk: уряд

en: has been activated.
uk: було активовано.

en: has been de-activated.
uk: було де-активовано.

en: heading 1
uk: заголовок 1

en: heading 2
uk: заголовок 2

en: heading 3
uk: заголовок 3

en: health and sports
uk: здоров'я і спорт

en: hey, click on this text!
uk: натисніть на цей текст!

en: hour(s)
uk: годин(а)

en: hour(s) after.
uk: годин(а) після.

en: if there's new content
uk: якщо є нова публікація

en: iframe version
uk: iframe версія

en: immediately
uk: негайно.

en: immediately.
uk: негайно.

en: in any WordPress role
uk: у будь-якій ролі WordPress

en: in text block
uk: в текстовому блоці

en: insurance
uk: страхування

en: left
uk: зліва

en: manufacturing
uk: виробництво

en: marketing and media
uk: маркетинг і медіа

en: medium
uk: середній

en: monthly every...
uk: щомісяця кожен

en: monthly on the...
uk: щомісяця по

en: moved to the trash.
uk: переміщені у смітник.

en: new subscriber
uk: новий підписник

en: new subscribers
uk: нові підписники

en: newest
uk: новіші

en: no
uk: ні

en: no image
uk: немає картинки

en: non profit
uk: некомерційні

en: of
uk: із

en: of %1$s
uk: з %1$s

en: oldest
uk: старіші

en: once a day at...
uk: щодня в

en: opened
uk: прочитані

en: or simply [link]go back to design[/link].
uk: або просто [link]повернутися до дизайну[/link].

en: other
uk: інший

en: per year
uk: за рік

en: photography
uk: фотографії

en: play with this image
uk: пограйте з цим зображенням

en: real estate
uk: нерухомість

en: religious
uk: релігійні

en: right
uk: справа

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
uk: подивіться посилання з [link]Преміум ліцензією[/link].

en: selected
uk: виділено

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
uk: Додатки

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: settings tab title]
en: Basics
uk: Основні

[ctx: settings tab title]
en: Forms
uk: Форми

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
uk: Відправити з...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
uk: Підтвердження реєстрації

en: show as list
uk: показати у вигляді списку

en: show message
uk: показати повідомлення

en: small
uk: маленький

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
uk: підписчики отримають "%1$s" після імпорту.

en: technology
uk: технології

en: title only
uk: лише заголовок

en: total max upload file size : %1$s
uk: загальний максимальний розмір завантаження: %1$s

en: travel
uk: подорожі

en: undelivered
uk: недоставлені

en: underline
uk: підкреслення

en: unopened
uk: непрочитані

en: unsubscribed
uk: відписані

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
uk: не активовано, як цього вимагає <strong><a href="%s">%s</a></strong> повинні бути встановлені в першу чергу і активний.

en: week(s)
uk: тиждень(ів)

en: week(s) after.
uk: тиждень(ів) після.

en: weekly on...
uk: щотижня в

en: which you have pasted
uk: які Ви вставили

en: yes
uk: так

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
uk: Ви можете відправити що кожні 15 хвилин, так як Mailpoet гарантує Преміум-користувачам, що вони можуть відправляти так швидко.
