YITH WooCommerce Wishlist - en to tr_TR translation catalogue (52 entries)

en: Wishlist
tr_TR: İstek Listesi

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Colors
tr_TR: Renkler

en: Wishlist Page
tr_TR: İstek Listesi Sayfası

en: Page contents: [yith_wcwl_wishlist]
tr_TR: Sayfa içeriği: [yith_wcwl_wishlist]

en: General Settings
tr_TR: Genel Ayarlar

en: Enable YITH Wishlist
tr_TR: YITH İstek Listesi Etkin

en: My wishlist on %s
tr_TR: %s üzerinde istek listem

en: Position
tr_TR: Pozisyon

en: After "Add to cart"
tr_TR: "Sepete Ekle"den sonra

en: After thumbnails
tr_TR: Küçük resimlerden sonra

en: After summary
tr_TR: Özet bilgisinden sonra

en: Use shortcode
tr_TR: Kısa kod kullan

en: Redirect to cart
tr_TR: Sepete yönlendir

en: Redirect to cart page if "Add to cart" button is clicked in the wishlist page.
tr_TR: Eğer istek listesindeki bir ürün için "Sepete Ekle" butonuna tıklanırsa sepet sayfasına git.

en: Remove if added to the cart
tr_TR: Sepete eklenmişse kaldır

en: "Add to Wishlist" text
tr_TR: "İstek Listeme Ekle" metni

en: Add to Wishlist
tr_TR: İstek Listeme Ekle

en: Browse Wishlist
tr_TR: İstek Listesini Görüntüle

en: The product is already in the wishlist!
tr_TR: Ürün zaten istek listenizde bulunuyor!

en: Product added!
tr_TR: Ürün eklendi!

en: "Add to Cart" text
tr_TR: "Sepete Ekle" metni

en: Add to Cart
tr_TR: Sepete Ekle

en: Show Unit price
tr_TR: Birim Fiyatını Göster

en: Show "Add to Cart" button
tr_TR: "Sepete Ekle" butonunu göster

en: Show Stock status
tr_TR: Stok durumunu göster

en: Styles
tr_TR: Stiller

en: Use buttons
tr_TR: Butonları kullan

en: Custom CSS
tr_TR: Özel CSS

en: Use theme style
tr_TR: Tema stilini kullan

en: Use the theme style.
tr_TR: Tema stilini kullan.

en: "Add to Wishlist" icon
tr_TR: "İstek Listeme Ekle" simgesi

en: Add an icon to the "Add to Wishlist" button
tr_TR: "İstek Listeme Ekle" butonuna bir simge ekleyin

en: "Add to Cart" icon
tr_TR: "Sepete Ekle" simgesi

en: Add an icon to the "Add to Cart" button
tr_TR: "Sepete Ekle" butonuna bir simge ekleyin

en: Share on Facebook
tr_TR: Facebook'ta Paylaş

en: Tweet on Twitter
tr_TR: Twitter'da Tweetle

en: Pin on Pinterest
tr_TR: Pinterest'te Pinle

en: Share on Google+
tr_TR: Google+'da Paylaş

[ctx: page_slug]
en: wishlist
tr_TR: istek-listem

en: Share on:
tr_TR: Paylaşım seçenekleri:

en: Select options
tr_TR: Seçenekler

en: Product successfully removed.
tr_TR: Ürün başarıyla kaldırıldı.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
tr_TR: Hata. Ürün istek listenizden kaldırılamadı.

en: No products were added to the wishlist
tr_TR: İstek listesinde herhangi bir ürün bulunmuyor

en: Product Name
tr_TR: Ürün Adı

en: Unit Price
tr_TR: Birim Fiyatı

en: Stock Status
tr_TR: Stok Durumu

en: Remove this product
tr_TR: Bu ürünü kaldır

en: Free!
tr_TR: Ücretsiz!

en: Out of Stock
tr_TR: Stok Dışı

en: In Stock
tr_TR: Stokta
